Skocz do zawartości

Łazy( wydmy) na dziko 30.06-02.07


Rekomendowane odpowiedzi

Ci co są na Fb są również tu na forum po zatym w tej chwili jak zauważyłaś karawaning stał się bardziej dostępny i bardziej popularny i te miejsca są dostępne nie tylko na fb czy na forum ,ludzie sami szukają tanich i fajnych miejsc i wrzucają różne miejscówki .To jest już nieuniknione a dzikich miejscówek coraz mniej .Kiedyś przyczepę mieli nie liczni a w tej chwili to się zmienia takie czasy. Mileniusz na grupie Kaszuby zobaczyłeś dopiero dziś ?a tydzięń temu i dwa to nie widziałeś ? a na innych grupach z naszego rejonu też czytasz ? ludzie nawet tubylcy wrzucają te miejsca A po za tym ośrodek już też nie ten  wyczuli że może z tego być kasa po zatym utrzymanie kosztuje A wy ostatnio tam byliście kiedy?by dać im zarobić  Przykro że tak o nas piszesz 



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez iwona2914 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mileniusz nasza grupa ma tylko tyś osób i (większość to znajomi z tego  forum i tylko ci mają dostęp) a tu  na forum ile jest tysięcy ??nie wydaje mi sie że robimy coś złego że chcemy poznać nasze okolice Kaszub i zrzeszyć ludzi z okolicy i nauczyć prawdziwego karawaningu  a nie trzody  pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka tradycja tu na forum, że aby się zapoznać i z Nami i karawaningować nie wystarczy się zapisać tylko trzeba przyjechać na: Zlot Ogólnopolski albo lokalny grup. Tam   Iwonko jak wiesz się poznajemy wymieniamy się doświadczeniami służymy sobie pomocą na miejscu i na forum. Karawaning masowy do którego doszło w miejscówce na wydmach w Łazach miał już charakter Zlotu ( ponad 30 zestawów). Tego typu Zloty organizujemy raczej na kempingach płatnych z węzłami sanitarnymi. Karawaning jak powiedział mi kiedyś nasz kolega Miedzyniak to filozofia. Nie dziwi mnie zamknięcie tego fantastycznego miejsca gdzie można było przez lata na trochę przycumować.  

Edytowane przez mileniusz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to udało nam się w ostatniej chwili odwiedzić Łazy. Byliśmy tam od 26 do 29 lipca. Miejsce było świetne, ale bardzo zatłoczone. Pozdrawiamy poznanych forumowiczów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, iwona2914 napisał:

Mileniusz nasza grupa ma tylko tyś osób i (większość to znajomi z tego  forum i tylko ci mają dostęp) a tu  na forum ile jest tysięcy ??nie wydaje mi sie że robimy coś złego że chcemy poznać nasze okolice Kaszub i zrzeszyć ludzi z okolicy i nauczyć prawdziwego karawaningu  a nie trzody  pozdrawiam 

Czyli Iwa na "twojej" grupie sa tylko  członkowie "karawaning.pl"? Bo z tego co piszesz ze "tylko ci mają dostęp" wynika że tak jest.

 

 

Edytowane przez lucas_ka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Tylko że w Łazach jeśli było nawet 30 załóg ,to najwyżej z 5 co się znali a reszta obcy ,którzy nie zawierali znajomości bo mieli takie widzimisie,lub przyjechali odpocząć a nie siedzieć przy wspólnych stołach i gotować wspólne potrawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2018 o 10:16, mileniusz napisał:

Miejsce się rozreklamowało na Face dla ludzi nie z forum i " poszły konie po betonie".

Z tego co piszesz Kolego wynika, że owa miejscówka była zarezerwowana tylko i wyłącznie dla Forumowiczów k.pl.

No tego szczerze mówiąc to nie wiedziałem. 

Oj... źli ci Forumowicze. Wygadali się "nieForumowiczom" i przez nich zamknięto miejscówkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Spablo1 napisał:

Z tego co piszesz Kolego wynika, że owa miejscówka była zarezerwowana tylko i wyłącznie dla Forumowiczów k.pl.

No tego szczerze mówiąc to nie wiedziałem. 

Oj... źli ci Forumowicze. Wygadali się "nieForumowiczom" i przez nich zamknięto miejscówkę. 

Miejscówka nie była zarezerwowana dla Forumowiczów k.pl. zaglądały tam różne ekipy w nieprzeszkadzającym i niewielkim składzie i nikomu to nie przeszkadzało. Natomiast po ogłoszeniu przez Iwona2914 na fb i zwołania tam ile się da ekip zrobiło się tam koczowisko." Karawaning Kaszuby i Okolice" na fb moderowany przez Iwona2914  nie jest związany z Forum k.pl i do wczoraj wszyscy użytkownicy tej Grupy oraz kto chciał mógł obserwować posty. Gmina albo właściciel bądź wynajmujący  zamknęła koczowisko i po sprawie. Za chwilę zamkną następne. Spablo1 przeczytaj moje powyższe posty ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to raczej nie ma związku z tym co było publikowane na Fb czy gdzieś indziej.My jak byliśmy tam w styczniu 2017,to już podobno był jakiś właściciel tego terenu i zamknięcie było tylko kwestją czasu.Także wybrali taki czas co by jak najwięcej ludzi się dowiedziało,Że w końcu to miejsce ma właściciela i koniec z darmowym miejskim kawałkiem wydmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mileniusz napisał:

Spablo1 przeczytaj moje powyższe posty ze zrozumieniem.

Czytam Kolego ze zrozumieniem. Rozumiem, że dostęp do tego typu miejscowek ma każdy bez wyjątku.

O co więc pretensje, że ktoś przyjechał ? Ty możesz a inni nie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amen,pola ni ma i temat bez sensu,bo tylko problemy nie potrzebne nikomu powstają.Może jak pole zamknięte to  temat do zamknięcia?

 

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Spablo1 napisał:

Czytam Kolego ze zrozumieniem. Rozumiem, że dostęp do tego typu miejscowek ma każdy bez wyjątku.

O co więc pretensje, że ktoś przyjechał ? Ty możesz a inni nie ?

 

Już kiedyś gdzieś słyszałem, że są pierwsi i "pierwsiejsi" :P. 

Szkoda, że miejscówki już nie będzie. Kilka tygodni temu, przejazdem zajrzałem na wydmę, plan był na kolejny sezon - teraz już za późno

Edytowane przez PLopaPL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka nie była zarezerwowana dla Forumowiczów k.pl. zaglądały tam różne ekipy w nieprzeszkadzającym i niewielkim składzie i nikomu to nie przeszkadzało. Natomiast po ogłoszeniu przez Iwona2914 na fb i zwołania tam ile się da ekip zrobiło się tam koczowisko." Karawaning Kaszuby i Okolice" na fb moderowany przez Iwona2914  nie jest związany z Forum k.pl i do wczoraj wszyscy użytkownicy tej Grupy oraz kto chciał mógł obserwować posty. Gmina albo właściciel bądź wynajmujący  zamknęła koczowisko i po sprawie. Za chwilę zamkną następne. Spablo1 przeczytaj moje powyższe posty ze zrozumieniem.
Mileniusz To że wy macie osobiste uprzedzenia do mojej osoby to jedno ale bardzo proszę nie wypowiadać się o naszej grupie tu na forum .To nie ja tam złoty robiłam i proszę ludzi w błąd nie wprowadzać ja tam byłam tylko raz w tym roku w towarzystwie jednej ekipy i poznaliśmy nowe które już tam były. Swoje uprzedzenia proszę zostawić dla siebie . Ja mam ogromną przyjemność z poznawania wspaniałych ludzi którzy też uprawiają te formę wypoczynku .A niektórzy dopiero od nas dowiadują się o istnieniu forum kpl które dumnie reprezentuje pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że te przepychanki nie mają sensu . To nie wina Iwony , że Łazy zrobiły się popularne . Bywały kiedyś czasy gdy stała tam jedna budka albo namiot . Każdy z nas reklamował różne miejsca jako fajne i przyjazne . Były czasy gdy do Więcborka , Koczały czy innych miejsc jeździliśmy  w swoim towarzystwie.  Po roku czy dwóch nie było gdzie się wcisnąć . Rok temu w Więcborku stałem za płotem . Sądzę , że temat powinien być zamknięty aby nie rozpętała się następną wojną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.