Skocz do zawartości

Historia edycji

mileniusz

mileniusz

Taka tradycja tu na forum, że aby się zapoznać i z Nami i karawaningować nie wystarczy się zapisać tylko trzeba przyjechać na: Zlot Ogólnopolski albo lokalny grup. Tam   Iwonko jak wiesz się poznajemy wymieniamy się doświadczeniami służymy sobie pomocą na miejscu i na forum. Karawaning masowy do którego doszło w miejscówce na wydmach w Łazach miał już charakter Zlotu ( ponad 30 zestawów). Tego typu Zloty organizujemy raczej na kempingach płatnych z węzłami sanitarnymi. Karawaning jak powiedział mi kiedyś nasz kolega Miedzyniak to filozofia. Nie dziwi mnie zamknięcie tego fantastycznego miejsca gdzie można było przez lata na trochę przycumować.  

mileniusz

mileniusz

Taka tradycja tu na forum, że aby się zapoznać i z Nami i karawaningować nie wystarczy się zapisać tylko trzeba przyjechać na: Zlot Ogólnopolski albo lokalny grup. Tam   Iwonko jak wiesz się poznajemy wymieniamy się doświadczeniami służymy sobie pomocą na miejscu i na forum. Karawaning masowy do którego doszło w miejscówce na wydmach w Łazach miał już charakter Zlotu ( ponad 30 zestawów). Tego typu Zloty organizujemy raczej na kempingach płatnych z węzłami sanitarnymi. Karawaning jak powiedział mi kiedyś nasz kolega Miedzyniak to filozofia. Nie dziwi mnie zamknięcie tego fantastycznego miejsca gdzie można było przez lata na trochę przycumować. Czy 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.