Skocz do zawartości

Historia edycji

Kristofer

Kristofer

23 godziny temu, lbuster napisał:

Trzy tygodnie bez 230V :winner:

W słoneczną pogodę, niezależnie co bym używał wieczorem/nocą (a używałem wszystkiego: radia, telewizora, oświetlenia i ładowarek przez wiele godzin) gdy rano się budziłem to akumulator był naładowany w 100% :jump: 

Raz trafiły mi się 3-4 dni pochmurne/deszczowe, bez słońca i napięcie spadło do 11,8V. Później przyszło słoneczko i chyba w dwa dni aku się w pełni naładował :brawo:

Szczere gratulacje ode mnie, ale głównie dlatego, że do wszystkiego sam dochodziłeś i sam wykonałeś :ok:

Satysfakcja z tego, że samemu zrobiło się tyle różnych usprawnień jest zawsze bezcenna.

Kristofer

Kristofer

23 godziny temu, lbuster napisał:

Trzy tygodnie bez 230V :winner:

W słoneczną pogodę, niezależnie co bym używał wieczorem/nocą (a używałem wszystkiego: radia, telewizora, oświetlenia i ładowarek przez wiele godzin) gdy rano się budziłem to akumulator był naładowany w 100% :jump: 

Raz trafiły mi się 3-4 dni pochmurne/deszczowe, bez słońca i napięcie spadło do 11,8V. Później przyszło słoneczko i chyba w dwa dni aku się w pełni naładował :brawo:

Szczere gratulacje ode mnie, ale głównie dlatego, że do wszystkiego sam dochodziłeś i sam wykonałeś :ok:

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.