Skocz do zawartości

Zakupy w Kauflandzie Wodnika Szuwarka


Wodnik Szuwarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Osoby z listy proszę o potwierdzenie zamówienia na PW wraz z danymi potrzebnymi do wysyłki tzn. Nr. Tel/mail/ adres/ nr lub adres paczkomatu.

W odpowiedzi wysyłam dane do przelewu i potwierdzam przygotowanie przesyłki.

 

Niezdecydowanych zachęcam do zakupu bo pieniądze są to śmieszne a fanty naprawdę przydatne. Wagę i pokrowiec uważam wręcz za niezbędnik. Osobiście nie jeżdżę z lusterkami - nie czuję takiej potrzeby przy niewiadówce (ale i tak sobie te kauflandowskie sprawiłem bo za takie pieniądze to ciężko dobrą pizzę zjeść a co dopiero kupić coś użytecznego do przyczepy)

Lusterka przy większych przyczepach to już raczej mus.

 

Wysłane z mojego x600 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez Wodnik Szuwarek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodniku może lepiej jak byś założył nowy temat, np. Sprzedam tanio wagi, pokrowce, lusterka i blokady.

Wtedy łatwiej będziesz mógł dotrzeć do pozostałych którzy nie śledzą tego tematu a na pewno ktoś jeszcze coś weźmie.

IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie ja sprzedaję tylko pośredniczę między Kauflandem a forumowiczami. Zapas jest zrobiony także śmiało można pisać.

 

Obleciałem wszystkie Kauflandy w pobliżu plus oddalony 70km sklep w Tarnowie, na razie na Śląsk nie wybieram się także na chwilę obecną odstąpie to co udało mi się wykupić. Wieczorem napiszę jaki jest stan "magazynowy" bo poza osobami z wątku mam kilka PW od innych forumowiczów.

 

Na zachętę przypominam, że do każdej wysyłki dorzucam mały gratis o tematyce karawaningowej dopinany do kluczy. Więcej nie zdradzę.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem co to :P przenośny przypinany do kluczy klucz do podpór :)

A niech to i popsuł niespodziankę... :huh:

 

Edytowane przez Wodnik Szuwarek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakim to dziale? Dziś wpadnę w Warszawie...Może by się udało kupić zabezpieczenie...

 

Na motoryzacji. W Piotrkowie T. wszystkiego jest po kilka szt. 

Co do zabezpieczenia: na obrazku pokazane jest założone na zwykły zaczep. Pytanie czy na aks'y pasuje. 

Edytowane przez Gregorio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na motoryzacji. W Piotrkowie T. wszystkiego jest po kilka szt. 

Co do zabezpieczenia: na obrazku pokazane jest założone na zwykły zaczep. Pytanie czy na aks'y pasuje. 

 

gusia-s waga pokrowiec zabezpieczenie    ---  ZAPŁACONE i PRZYGOTOWANE do wysyłki
TOM3653 - waga + pokrowiec + lusterka   ---  ZAPŁACONE i PRZYGOTOWANE do wysyłki
MKJ - waga
jacekzoo - pokrowiec                         --- ZAPŁACONE i PRZYGOTOWANE do wysyłki        
Port  -  pokrowiec + zabezpieczenie   --- są dane do wysyłki ,oczekuję na wpłatę
piaskowy  waga + pokrowiec             --- ZAPŁACONE i PRZYGOTOWANE do wysyłki
Kajetan  waga
SpongeBob pokrowiec i wagę             --- są dane do wysyłki ,oczekuję na wpłatę
piotr05 waga ---  PRZYGOTOWANE do wysyłki
beruang - pokrowiec  --- ODBIÓR OSOBISTY
sosek     waga
dragon  pokrowiec + waga                      --- ZAPŁACONE i PRZYGOTOWANE do wysyłki
Mariusz 724 waga + pokrowce                ---PRZYGOTOWANE do wysyłki
 
 
zabezpieczeń już i tak nie posiadam bo w Tarnowie były 2szt i niekompletne, Czy pasuję tego nie wiem, zabezpieczenie wygląda na uniwersalne ale głowy nie dam jak wygląda jego kompatybilność z AKSem... najwyżej jak się okaże, że coś będzie nie tak to można je przekazać dalej innemu użytkownikowi forum by był z niego pożytek. 
Edytowane przez Wodnik Szuwarek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.