Skocz do zawartości

Kip 44KS Sunline


maciejek34

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ten drugi dokument to jest po 2014 roku właśnie. Czyli plastik plus papier

Ja to tak tłumacze , przyczepa zarejestrowana w 1996 , stary dowód , wyrejestrowana niedawno kiedy już obowiązywały nowe dowody i wzory ,ten drugi dokument dostaje się przy wyrejestrowaniu budki i dlatego jest ''nowej wersji'' , sprzedawca plastiku nie ma, ma jeszcze kilka budek i żadna nie ma tylko to samo co ja dostałem, musze przetłumaczyć ten drugi dokument i dać do wydziału żeby oni sobie tam wszystko ustalili, mają na to do 30 dni ,reasumują oni mają wkońcu dowód dwuczęściowy ?, bo już sam zgłupiałem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej, z problemu widzę że rejestrujesz cepkę na ul. Północnej. Tam są jacyś ograniczeni ludzie.

Będziesz miał z Nimi przepychnkę niestety :(

 

pisane z telefonu -mogą być błędy, przepraszam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym złożył wszystkie dokumenty i wniosek o rejestrację. Niech się męczą.

Kolego to nie takie proste, pomijam fakt ,że nie miałem ze sobą tablic i przetlumaczonego drugiej części dowodu rejestracyjnego, dodatkowo jak poszedłem do kierownika urzędu to powiedział ,ze muszę mieć jeszcze plastikowy dowód, ogólnie problem jest z tym ,ze tak naprawdę to nikt na 1000% nie wie jakie dokumenty mam miec ,pozostaje złożyć kwity do wyjaśnienia i modlić się żeby wszystko było ok, w Polsce przepisy są wszędzie jednakowe a jednak w różnych miastach mają inne wymagania

Maciej, z problemu widzę że rejestrujesz cepkę na ul. Północnej. Tam są jacyś ograniczeni ludzie.

Będziesz miał z Nimi przepychnkę niestety :(

 

pisane z telefonu -mogą być błędy, przepraszam

No niestety, ale ja już tam rejestrowałem auto i przerejestrowywalem inne ,i zawsze coś było nie tak ,teraz z budka bylo pewne ze coś będzie nie tak ,pozostaje uzbroić się w cierpliwość ,tak jak wspominałem to sami urzędnicy nie bardzo wiedzą czego chcą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako ,że budka szczęśliwie zarejestrowana ,dzisiaj kolejny etap sprzątania ,trafiłem na coś takiego ,to oryginał czy rzeźba ?,ten wentyl uruchamia się chyba automatycznie b3a681a921c046a7ddf2105fbea22d6a.jpg

Trochę rzeźba, ale praktyczna. Wspomaga działanie lodówki przy wyższych temperaturach zewnętrznych. Poszukaj na forum, niektórzy opisują jak i co...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę rzeźba, ale praktyczna. Wspomaga działanie lodówki przy wyższych temperaturach zewnętrznych. Poszukaj na forum, niektórzy opisują jak i co...

Ok, to jest chyba załączonane jakimś czujnikiem na radiatorze lodówki,ta wiązka z pomarańczowym przewodem jest fabrycznie wprowadzona

Tak się zastanawiam czy warto zakładać zaworek zwrotny przy pompce wody ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej na zamek. To zaczep alko, dobrze widzę?

 

Tu masz link do sklepu (akurat do zamka do AKS1300 ale na zdjęciu masz ich więcej):

 

http://center-camp.pl/pl/p/Wkladka-zamka-z-kluczykiem-do-zaczepu-AKS-1300/340

 

A tu do AKS 2000:

http://center-camp.pl/pl/p/AL-KO-Wkladka-Zamka-AKS-2000,-AK-30,-AK-35/2882

Edytowane przez strus251 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej na zamek. To zaczep alko, dobrze widzę?Tu masz link do sklepu (akurat do zamka do AKS1300 ale na zdjęciu masz ich więcej):http://center-camp.pl/pl/p/Wkladka-zamka-z-kluczykiem-do-zaczepu-AKS-1300/340A tu do AKS 2000:http://center-camp.pl/pl/p/AL-KO-Wkladka-Zamka-AKS-2000,-AK-30,-AK-35/2882

Tak, to alko, dzięki za linki

To chyba alko 2000 e48700dd4d102ccaadcaefadb9883d00.jpg

Edytowane przez maciejek34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj zabrałem się za wymianę gniazda w aucie z 7 na 13 pin, przy okazji poprawiłem przewody we wtyczce przyczepy no i okazało się ,że lodówka nie chodzi na 12v, podpiąłem do wtyczki budki akumulator i kontrolka lodówki 12v nie reaguje, dodatkowo w gnieździe 13pin jest mechaniczne odłaczanie przeciw mgły w aucie gdy mamy podpieta budke, sęk w tym ,że nie wiem jak to podpiąć ,kombinuje tak, zasilanie z wlacznika przeciwmgielnego idzie na gniazdo (tam obwód jest zamknięty lub nie),i dopiero z gniazda na światło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.