Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak to w końcu z ta klaja jest ? Dzwoniłem tam dziś by zamówić kilka rzeczy a oni że zapraszają do siebie bo daleko nie będzie b nie wiedzą jakim autem pojedzie pracownik na ten przegląd gazowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaj Andrzeja "belmondo" on jest z nimi w kontakcie, na przegląd gazowy jest mało chętnych (nie wiem dlaczego) dla nich to też jakiś koszt

pracownik, paliwo itd. a chętnych raptem kilka osób, tak wiec to może być powód że i chętnych na zakupy będzie mało :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu z ta klaja jest ? Dzwoniłem tam dziś by zamówić kilka rzeczy a oni że zapraszają do siebie bo daleko nie będzie b nie wiedzą jakim autem pojedzie pracownik na ten przegląd gazowy

Czy Ty uważasz ,że taki zlot to jest dla nich wydarzenie roku i każdy kto odbierze telefon ma wszystko wiedzieć.Nie wiem do którego Klaji dzwoniłeś .Przyjedź na zlot -będzie lista od czwartku -kto co potrzebuje ,zamówimy w piątek wieczorem w jednej i drugiej firmie i rano w sobotę przywiozą z rachunkiem i zapłacisz  lub napisz do mnie na priv to załatwię to osobiście.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty uważasz ,że taki zlot to jest dla nich wydarzenie roku i każdy kto odbierze telefon ma wszystko wiedzieć.Nie wiem do którego Klaji dzwoniłeś .Przyjedź na zlot -będzie lista od czwartku -kto co potrzebuje ,zamówimy w piątek wieczorem w jednej i drugiej firmie i rano w sobotę przywiozą z rachunkiem i zapłacisz lub napisz do mnie na priv to załatwię to osobiście.Pozdrawiam :)

Mówię co mi powiedzieli a Ty sie zaraz unosisz :P

Na zlocie będę koło 22 w pt więc nie zamówię nic. Lubię załatwiać sam, a poza tym nie noszę gotówki dlatego chciałem zamówić i payu zapłacić co by odebrać na spotkaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię co mi powiedzieli a Ty sie zaraz unosisz :P

Na zlocie będę koło 22 w pt więc nie zamówię nic. Lubię załatwiać sam, a poza tym nie noszę gotówki dlatego chciałem zamówić i payu zapłacić co by odebrać na spotkaniu

To zadzwoń jutro-zamów i zapłać, a odbiorem się nie przejmuj .Załatwię,że dowiozą na kemping w sobotę.Mogę też w czwartek odebrać osobiście, bo tam będę ok.15.00.Pozdrawiam :)

No i gotowe

To tak na sen żeby było o czym śnić

Jarek ja już mrożę szkło.Wygadają rewelacyjnie.Ja tez mam coś dobrego dla Ciebie . Pozdrawiam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że spotkanie już za trzy dni bęe powtarzał to co jakiś czas.

 

Najważniejsze to odpowiednie ustawianie przyczep, bardzo proszę aby wszyscy przybywający zajmowali

jak najdalsze miejsca z uwzględnieniem drogi przejazdu aby każdy i w każdym czasie mógł

swobodnie wyjechać. Ja wiem że niektóre załogi chciały by stać koło siebie, ale myślę że się

odnajdziemy na spotkaniu, to tylko dwa dni niestety. 

 

1. Może być piwko lane koszt 5zł myślę że nie zbankrutujemy

2. Może być jadło z "ciufci" kurczaki i rybki proszę zgłaszać chętnych i w jaki dzień

3. Prądu nie braknie, nie mniej jednak proszę o rozsądne użytkowanie szczególnie te załogi

    które mają ogrzewanie gazowe, tym bardziej że na miejscu można butlę wymienić

4. Proszę zabrać jak najdłuższe przedłużacze aby w razie czego było się jak podłączyć

    tern jest duży i nie wiadomo gdzie kto będzie miał miejsce.

5. Ustawiamy się tak aby myśleć o innych załogach, ja wiem że znajomy chce stać koło

    znajomego, ale to są dwa dni i na pewno się wszyscy znajdziemy.

6. I najważniejsze, bardzo proszę aby wszyscy przybywający od razu uregulowali opłatę za swój pobyt.

    Przy wjeździe będzie stała obsługa która będzie posiadała listę uczestników bardzo proszę podawać

    swój nick jakim jesteśmy zapisani na liście chętnych, pozwoli nam to zapanować nad porządkiem.

   Proszę nie odbierać tego jak to że ktoś mógłby nie zapłacić czy coś takiego, to ja zasugerowałam

   to właścicielom  pola kempingowego tak jak to widziałem na zlocie ogólnopolskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jarek ja już mrożę szkło.Wygadają rewelacyjnie.Ja tez mam coś dobrego dla Ciebie . Pozdrawiam  :)

Ty nie mroź szkła,  tylko to co się do niego leje. Szkło może być letnie   :ee:  :ee:

Ja też chcę te " coś dobrego "  :blagac:  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

moje 'zaopatrzenie' jeszcze jest na półkach sklepowych  :ee:

Moje też, ale za kilka godzin zagości w przyczepie  :hehe:

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.