Skocz do zawartości

Dolina Będkowska II


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ok dzieki ,

na stronie Brandysówki jest napisane że w okolicy jest jakieś łowisko.

Czy wiesz coś więcej na ten temat

 

super

 

dzięki

 

Będą rybki na grilla ?????  :slina:  :slina:  :slina:  :slina:  Już szykuję sprzęt smażący.  :yay:

Nie jedz przez zadupia tylko na Chrzanów a potem Trzebinia i droga 79 dojedziesz do Krzeszowic i jesteś już prawie na miejscu

 

Tak zrobię. Ewentualnie A4 kawałek polecę  :hmm:

 

A myślałem, że choć przez weekend pracy nie będę oglądał.....   :oslabiony:  Najwyżej odwrócę głowę w odpowiednim momencie  :hmm:  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą rybki na grilla ?????  :slina:  :slina:  :slina:  :slina:  Już szykuję sprzęt smażący.  :yay:

 

No my przygotowaliśmy się do "kociołka" - kto nie wie co to, przekona się na miejscu :) A wygląda on mniej więcej tak:

 

post-17461-0-16495500-1463685778_thumb.jpg

 

Na szybko kombinowaliśmy większy kociołek ze względu na ilość osób, bo nasz ma "zaledwie" 15 litrów pojemności. Ale przywieziemy taki, co ma ... 50 litrów pojemności :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uda się do was dojechać w sobotę około południa .Niestety pracujemy w sobotę , jak nic nie wyskoczy to ciągniemy się do Będkowic.Pozdrawiamy Zbyszek i Ela z Wieliczki

Ten kociołek wygląda zachęcająco , jak dojedziemy to z Solą Wielicką z pod świdra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szczególnie do Brandysówki (z powrotem już niekoniecznie) jest droga przez Kobylany i ul Leśną (chyba ze ktoś od Olkusza to przez Łazy).

http://tnij.org/lesnia

Jest tu dość kręty i ostry zjazd ale bez paniki...za to droga ma lepszą nawierzchnię i pasmo drzew jest regularnie podcinanie i pielęgnowane (kamperem bez problemu się przejedzie - od strony Łazów gałęzi jest więcej i nawet na parunastu/parudziesięciu metrach brakuje nawierzchni drogowej - ale nie ma też obaw, można jechać i tu i tu i tu, ale kamperom z alkową raczej bym Łazy odradzał.).

Przez ul Leśną "gubimy" przejazd przez wąski mostek (Ten na zdjęciach to inny na wiosnę sporo poszerzony ten jest na wjeździe już na sam kemping) i łatwiej jest wjechać na mostek ze zdjęć od strony "Rudawy/Zabierzowa".

Natomiast droga powrotna przez Leśną może być problematyczna - wyjazd z podporządkowanej pod górę a główna droga jest ze szczytem i na wirażu (kiepska widoczność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam mapkę, bo chyba nikt jej nie pokazał - droga przez Jerzmanowice / Łazy właśnie od Olkusza z drogi 94

http://tnij.org/przezlazy

 

Nie wiem czemu nie mogę edytować mojego poprzedniego postu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misio, czyli z Olkusza którędy najlepiej z zestawem (fura z rowerami na dachu + cepka 6,5m)? bo już się pogubiłam... będziemy jechać pierwszy raz i na pewno po ciemku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba pojechał przez Łązy ale... propozycja Seby jest też bardzo dobra.

 

Ogólnie powiem - miejscówka świetna a dojazd kijowy - jak by tam nie wjeżdżać... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

W ostatniej chwili pozmieniały się plany i możemy wyjechać. Więc prosimy  dopisać w ostatniej chwili naszą załogę w ilości szt.2.

 

Darek i Ela

Edytowane przez Volvex (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli to też jutro zawitam.

Może nawet na dwie załogi.

Mam pytanie odnośnie dojazd.

Podobno lepiej jest przyjechać od DK 79 od Trzebini niż od DK 94 od Olkusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.