Skocz do zawartości

Święta w Ustroniu, kemping ,,Bartek" 25-28.03.2016


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam. Mam pytanie, czy będzie ktoś z dziećmi e wieku szkolnym. Chciałbym do was dołączyć (jeśli można) . Tylko szukam argumentów żeby przekonać młodzież.

Moje dziewczyny mają 14 i 11 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest ten wątek spotkania, żeby  ,,można,, :] Dobrawa I Regan mają chyba córki w zbliżonym wieku, nie będą się nudzić. Może skoryguję listę.

 

1) Marco69

2) Dobrawa

3) Reagan

4) Mesert

5) Acik

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, czy będzie ktoś z dziećmi e wieku szkolnym. Chciałbym do was dołączyć (jeśli można) . Tylko szukam argumentów żeby przekonać młodzież.

Moje dziewczyny mają 14 i 11 lat.

Moja córka ma 16 na pewno się ucieszy z towarzystwa dziewczyn. Edytowane przez dobrawa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaktualizowałem listę,  to chyba wiek robi swoje,  wstawię  jeszcze raz , bo czas edytowania za krótki

 

1) Marco69

2) Dobrawa

3) Reagan

4) Martini  (z licem)

5) Verseille

6) Adik

7) Mesert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynam dziłać. Dla młodszej to nawet może być kolega bo to taki synek w damskim wydaniu. Ubierze się w moro,pochodzi z pistoletem, pogra w piłkę.....

Nie wiem tylko czy dam radę przyjechać w sobotę, ale będę się starał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że jest plan , plan jest zawsze , chociaż unikamy tworzenia list , zapisów i innej buchalterii. Oczywiście będzie ognisko, w sobotę robię żurek z kiełbasą, w niedzielę w planie jest żeliwniak  w ognisku. Gdyby ktoś miał  luźne drewno , to może zabrać- będzie mniej latania po lesie. Postaram się zabrać worek z drewnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mesert jak mogłeś nawet pomyśleć o jakiejś pogardzie !!!!  bardzo lubię Waszą ekipę i miło wspominam spotkania z Wami !!!! nie potwierdzam mojej obecności gdziekolwiek bo przeważnie kończy się to zmianą planów ze względu na bardzo dynamiczną sytuację osobistą..... nie mniej jednak mam nadzieję że nie zamkniecie przed Nami bramy w razie W  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mesert jak mogłeś nawet pomyśleć o jakiejś pogardzie !!!!  bardzo lubię Waszą ekipę i miło wspominam spotkania z Wami !!!! nie potwierdzam mojej obecności gdziekolwiek bo przeważnie kończy się to zmianą planów ze względu na bardzo dynamiczną sytuację osobistą..... nie mniej jednak mam nadzieję że nie zamkniecie przed Nami bramy w razie W  :ee:

A ja już planowałem przecinkę w lesie , żebyś mógł zad do słońca wystawić, znaczy - ,,lico,, :]  Spoko Marcin, będziesz to cymes, nie będziesz trudno.

Adik, i o to właśnie chodzi, nikt nikogo do niczego nie obliguje. Jola robi super jajka nadziewane pastą, Dobrawa robi sałatki, każdy robi to co mu wychodzi najlepiej. Jak pamiętam , nie było jeszcze tak , żeby nie było czym przegryżć do  myszowatej z colą :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.