Skocz do zawartości

Brandysówka Wielkanoc 2016


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My pewnie też wpadniemy. Jutro ma być ładna pogoda, a 24 km to żadna odległość. Do zobaczenia .

Pozdrawiam Piotr 2+2 ? :)

 

Mam nadzieje przetestować nowy nabytek. :slina:

 

Nowy nabytek , a przy okazji trzeba było wymienić amortyzator bo na zdjęciu widać , że najazd nie wychodzi . I ta śruba z góry ? Taka była w zestawie z zaczepem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... jak wiadomo życie robi wszystko, żeby pokrzyżować ludziom plany, więc ... na święta nie wyjechaliśmy, bo rozchorowało się nam 2 dzieci. Zmieniliśmy plany. Po tej nocy plany zmienić musieliśmy drugi raz, bo takiej kumulacji u nas dawno nie było (2 córy i żona biegające na przemian do WC). Dopadła nas jakaś wirusówka lub coś w tym rodzaju. Niestety nawet na kawę nie wpadniemy, bo nie damy rady. Ale do Brandysówki wybieramy się 1 - 3 kwietnia, więc może wtedy ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że cooo ??

Tomek - aleś dał czadu... :(

 

Elvis - extra !

 

Seba - my w tym terminie jedziemy do Pokrzywnej...

 

Trafko - taką śrubę ja też mam w moim zaczepie - jedna pionowa druga pozioma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , z powodów rodzinnych musieliśmy zjechać wczoraj ale już wszystko jest dobrze, tato trochę strachu nam na robił . Misio na pewno jeszcze coś się tam zorganizuje bo i blisko Mamy . Elwis pozdrawiam mijaliśmy się na trasie :-) .Andrzej dzięki za wyrozumiałość :-) Dziękuje wszystkim za mile spędzony czas do Niedzieli południe . Mokrego dyngus  życzę wszystkim :-)

Edytowane przez TomaszOlkusz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek , a przy okazji trzeba było wymienić amortyzator bo na zdjęciu widać , że najazd nie wychodzi . I ta śruba z góry ? Taka była w zestawie z zaczepem ?

Śruba oryginał  :skromny:  amorek sprawny, dzisiaj nasmarowane wszystko i ładnie wychodzi, aczkolwiek budowa hamulca powoduje, że ruch suwadła to jakieś 3 cm. Ustawione podkręcone, wyregulowane.

Dzięki za cynk. Zmusiłeś mnie do bliższego zaprzyjaźnienia się z najazdem u ubabrania się smarem. Wielkie dzięki :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jako ostatni powróciłem z Wielkonocnego Zlotu w Brandysówce.

Okolica urokliwa.

Pogoda (przynajmniej w czasie naszej obecności) świetna (troszkę pokropiło z poniedziałku na wtorek ale rano już sucho - za to zaczęło mocno dmuchać).

 

Bardzo dziękujemy Tomkowi że nas zmobilizował do wizyty w dolinkach i cieszymy się że z Tatą już OK.

Naliczyłem w sumie przewijających się załóg około 9, w tym :

3 kampery, (chociaż tylko 1 nocował),

4 przyczepy

jedna załoga odwiedziła nas osobówką

i jedna załoga podjechała rowerami

Jak kogoś pominąłem to bardzo przepraszam...

 

Ciekawe miejsce, ceny moim zdaniem całkiem przystępne, zaplecze sanitarne (dzięki udostępnionym pomieszczeniom ze schroniska) całkiem fajne (chociaż i bez schroniska było by dobrze, ale wówczas tylko dobrze) do życzenia pozostawiają dojazdy ale po części dzięki tym drogą, to miejsce wygląda jak wygląda (dzikie, urokliwe, z zatrzymanym czasem i setką alpinistów na każdej większej skałce) tuż obok Krakowa... Obsługa miła i serwująca bardzo dobre jedzenie.

Słowem myślę że trzeba będzie na jesieni zorganizować tam jakieś spotkanie - myślę nad pierwszym weekendem października. A co przyniesie czas, sam pokaże :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.