Skocz do zawartości

Historia edycji

DarekSłupsk

DarekSłupsk

7 minut temu, Piotrekm13 napisał:

Czyli cos jak BDF, tylko w mniejszej wersji?

Te nogi by musiały również umożliwiać poziomowanie. 

A co do tej wagi to trochę dojdzie kilogramów, bo samochód będzie miał swoją ramę, a dodatkowo zabudowa swoją, razem ze stopami. Tutaj już stracisz kilkaset kilo.

Niemniej jednak pomysł ciekawy.?

Skoro Ty uznajesz pomysł za ciekawy to juz dla mnie dużo znaczy. Rozpocznę budowę jesli większość uzna sens takiego projektu.  Nie róbmy tu jednak zbytniego offtopa koledze Polo63 , zrobię nowy wątek i będziemy w nim rozkminiać.

Sprawa jest dość skomplikowana jeśli to ma być bezpieczne , (przechodzić legalnie przegląd) lekkie i funkcjonalne.  

Teraz zmykam zrobić zakupy na dokończenie lustrzanego sufitu w mojej cepce. Próba 2 bo na pierwszej poległem ?

DarekSłupsk

DarekSłupsk

1 minutę temu, Piotrekm13 napisał:

Czyli cos jak BDF, tylko w mniejszej wersji?

Te nogi by musiały również umożliwiać poziomowanie. 

A co do tej wagi to trochę dojdzie kilogramów, bo samochód będzie miał swoją ramę, a dodatkowo zabudowa swoją, razem ze stopami. Tutaj już stracisz kilkaset kilo.

Niemniej jednak pomysł ciekawy.?

Skoro Ty uznajesz pomysł za ciekawy to juz dla mnie dużo znaczy. Rozpocznę budowę jesli większość uzna sens takiego projektu.  Nie róbmy tu jednak zbytniego offtopa koledze Polo63 , zrobię nowy wątek i będziemy w nim rozkminiać.

Sprawa jest dość skomplikowana jeśli to ma być bezpieczne , (przechodzić legalnie przegląd) lekkie i funkcjonalne. 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.