Skocz do zawartości

"Wiosna z Malwiną " - wstępne pogaduchy i ustalenia wiosennego spotu


Rekomendowane odpowiedzi

znowu parę dni mnie nie było i nadrabianie zaległości ... Czyli w sumie rozumiem, że powiększa się ekipa głównie o psy i koty, dobrze schłodzoną czystą, grzybki (rydzyki) i może znajdzie się jakiś konsument? Jakoś tak doczytałem, że konsument będzie zainteresowany kotem, zagryzanym czystą i popijanym grzybkiem, czy jakoś tak? Nie, no w sumie, ale ja bym jednak tego kota zostawił psom na poż.. znaczy nie, ten pies nie żre tego kota, ale tam będzie też i mój pies. Znaczy mój pies posili się kotem, moim psem posili się pies kota a pies kota będzie głównym daniem z grilla? A jak nie zdążą??? Czy ktoś jeszcze nad tym panuje????

:nono: Nasz kot to czystej rasy RUS także potrafi swoje pokazać a pies AMSTAFF :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:nono: Nasz kot to czystej rasy RUS także potrafi swoje pokazać a pies AMSTAFF :]

 Znaczy, że mój pies ma u Twojej całej braci po prostu przerąbane... No dobra, będę go trzymał na smyczy. Co prawda nie skubnie Twojego kota, ale ma pewne szanse na pozostanie przy życiu przy Twoim psie ;) A tak swoją drogą, to czym się charakteryzuje rasa RUS? Dużo pije? Nie, żebym był jakimś nacjonalistą, tak mi się po prostu skojarzyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 czym się charakteryzuje rasa RUS? Dużo pije? 

 

Może to kot wychowany na zlotach ?  :hmm: Wtedy, rzeczywiście, spożycie może mieć podwyższone  :-]  :-]

 

A na Maksia, to nie ma silnych  :nono:  Żadne AM-y ani tym bardziej STAFF-y nie podskoczą  :nono:   :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki. Czy zabieracie dzieciom rowery? Pytam, bo my planujemy wziąć naszemu Kubie (10 latek) i żeby nie było lipy, że ten ma a tamten nie .....  :chaja:  :piaskownica:  :'(      :-]  :-]  :-]  :-]  

 

A tak to sobie będą mogli pojeździć wzdłuż rzeki, czy coś  :hmm:

 

Ja jeszcze mogę zabrać duży hamak  :thank:  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może się wybieracie do Brandysowki?

nie tym razem nie Brandysówka tym razem trochę dalej niż 30 km od domu :)

znowu parę dni mnie nie było i nadrabianie zaległości ... Czyli w sumie rozumiem, że powiększa się ekipa głównie o psy i koty, dobrze schłodzoną czystą, grzybki (rydzyki) i może znajdzie się jakiś konsument? Jakoś tak doczytałem, że konsument będzie zainteresowany kotem, zagryzanym czystą i popijanym grzybkiem, czy jakoś tak? Nie, no w sumie, ale ja bym jednak tego kota zostawił psom na poż.. znaczy nie, ten pies nie żre tego kota, ale tam będzie też i mój pies. Znaczy mój pies posili się kotem, moim psem posili się pies kota a pies kota będzie głównym daniem z grilla? A jak nie zdążą??? Czy ktoś jeszcze nad tym panuje????

i tradycyjnie Michałku namieszałeś mi w moim światopoglądzie ......musimy to przedyskutować przy dobrze schłodzonej czystej, rydzykach, Maksem pod stołem i kotem po za zasięgiem smyczy Maksa i rąk mojego dzieciątka

To może lista przyjeżdżających ze zwierzętami z określeniem gatunku, rasy, wieku i koloru :] :] :] :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tym razem nie Brandysówka tym razem trochę dalej niż 30 km od domu :)

 

Ja chyba coś wiem na ten temat....  :hmm:  Ale nie powiem  :]  :]

 

 

musimy to przedyskutować przy dobrze schłodzonej czystej, rydzykach

 

Ja też, ja też chcę podyskutować :blagac:  :blagac:  mogę, mogę  ????  :blagac:  :blagac:  :blagac:       :]  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba coś wiem na ten temat....  :hmm:  Ale nie powiem  :]  :]

 

 

 

 

a co Kajetanku wiesz na ten temat??????

 

 

Ja też, ja też chcę podyskutować :blagac:  :blagac:  mogę, mogę  ????  :blagac:  :blagac:  :blagac:       :]  :]  :]  :]

no nie wiem czy można Cię dołączyć do grona wtajemniczonych ....trza się wkupić ,,,,,bez naleweczki (swojskiej) się nie obędzie :):ee: :ee: :ee: :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki. Czy zabieracie dzieciom rowery? Pytam, bo my planujemy wziąć naszemu Kubie (10 latek) i żeby nie było lipy, że ten ma a tamten nie .....  :chaja:  :piaskownica:  :'(      :-]  :-]  :-]  :-]  

 

A tak to sobie będą mogli pojeździć wzdłuż rzeki, czy coś  :hmm:

 

Ja jeszcze mogę zabrać duży hamak  :thank:  :hmm:

Jak uda mi sie naprawić bagażnik dachowy (który osobiście wyrwałam na 2m blokadzie na parkingu), to pewnie weźmiemy dla 8latka i 5latki. Ale to wszystko zależy, czy znajdę do mojego auta zaczep thule :hmm: :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wpisać mnie na listę uczestników spotkania ,ale co do ilości osób przybywających ze mną to wielka niewiadoma do samego końca

Proszę również o zapis na listę naklejkową

 

 

Proszę o dopisanie 2 osoby + naklejka.Pozdrawiam

Kajtek uzupełnij mi listę nalepkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa że przyjedziemy w Czwartek wieczorem. Piszemy się na piątkowy  wieczorek zapoznawczy, co na stół  to Małgosia jeszcze myśli  :mlot:  :jesc:

W piątek rano chcemy się wybrać na czeskiego Pradziada 1492m npm. zobaczymy jak wyjdzie :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.