Skocz do zawartości

"Wiosna z Malwiną " - wstępne pogaduchy i ustalenia wiosennego spotu


Rekomendowane odpowiedzi

No bo jak to może tak być, że ja tu będę sobie dla przykładu popijał z Mareczkiem i Jożinem piweczko, zagryzał rydzami od Fruzi, a tu nagle idzie kot od elvisa, a ja nie wiem ile on ma lat :wacko:

To jest niedopuszczalne :czerwona::blink:

:lol: :lol: :lol:

Z kotem całkiem możliwe:] lubi zwiedzać:]

No, to teraz mogę w spokoju wypić piwo :pad::P

Smacznego i Twoje zdrowie:] akurat jestem w trakcie picia piwka:]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Smacznego i Twoje zdrowie:] akurat jestem w trakcie picia piwka:]

 

No popatrz, to tak jak ja  :hmm:  :piwo:

9,7 lat 

 

No to zbiera się ekipa, u nas 10 latek  :chaja:  :piaskownica:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robak leniu!!! Wiosna na Mietkowie... Wpadaj na kawę jutro! Jestesmy tam gdzie ostatnio...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 No bo jak to może tak być, że ja tu będę sobie dla przykładu popijał z Mareczkiem i Jożinem piweczko, zagryzał rydzami od Fruzi, a tu nagle idzie kot od elvisa, a ja nie wiem ile on ma lat  :wacko:

To jest niedopuszczalne  :czerwona:  :blink:

  :lol: :lol:  :lol:

Kajetan to profanacja dla moich rydzyków ....one nadają się tylko do trunków bardzo czystych 0dance3.gif 0dance3.gif 0dance3.gif  wiec do piwka ich nie dostaniecie ( mimo  że Jożin zbierał )

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan to profanacja dla moich rydzyków ....one nadają się tylko do trunków bardzo czystych 

 

Ale my będziemy pili czyste, czeskie piweczko  :nono:  :]  :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystkie re prognozy są dobre.

Kajtek, pokazuj tak dalej :yay:  :yay:

Jeśli będzie koło 10 stopni na plusie, to już będę zadowolony.

Wszystko powyżej to będzie wielkim bonusem.

Jeszcze jedna kwestia.

Rydze Justyny, to tylko pod kieliszek dobrze schłodzonej czystej. :ee:  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydze Justyny, to tylko pod kieliszek dobrze schłodzonej czystej. :ee:  :ee:

 

Marku. Trzymam za słowo  :nono:  wpadam do Ciebie na kieliszek czyściutkiej z grzybkiem  :yay: Albo Ty do mnie  :hmm:  Albo najpierw Ja do Ciebie, potem Ty do mnie a potem razem wpadamy do Justyny  :hmm:  albo......  :hehe:  :hehe:  :hehe:

 

Ale przy tym wszystkim, musimy pamiętać, że kot elvisa ma 3 lata  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:nono: koty są pamiętliwe:]

 

A tak przy okazji, to jak wy dajecie radę z kotem w przyczepie ???  :look:  :hmm:  Ja się naszego czarnucha nie podejmuję wozić. Tzn. wozić, to jeszcze ale co z nim na kempingu robić? Polezie gdzieś w piguły i szukaj go potem  :pad:  On jest przyzwyczajony do samodzielności i wolności. Do domu wpada jak do hotelu. Pojeść i wyspać się  :jesc:  :sleep:

 

Najlepiej u pana na poduszce....

 

post-9355-0-90528600-1458396410_thumb.jpg

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.yr.no/sted/Polen/Opole/Pokrzywna/langtidsvarsel.html

Rydze Justyny, to tylko pod kieliszek dobrze schłodzonej czystej. :ee:  :ee:

Jak zawsze Mareczku masz rację :] :] :] :] :]

Marku. Trzymam za słowo  :nono:  wpadam do Ciebie na kieliszek czyściutkiej z grzybkiem  :yay: Albo Ty do mnie  :hmm:  Albo najpierw Ja do Ciebie, potem Ty do mnie a potem razem wpadamy do Justyny  :hmm:  albo......  :hehe:  :hehe:  :hehe:

 

Ale przy tym wszystkim, musimy pamiętać, że kot elvisa ma 3 lata  :nono:

no to bierzemy rydze kieliszek dobrze schłodzonego napitku, kieliszek mięsa trzyletniego kota i jedziemy do Kajetana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, to jak wy dajecie radę z kotem w przyczepie ??? :look::hmm: Ja się naszego czarnucha nie podejmuję wozić. Tzn. wozić, to jeszcze ale co z nim na kempingu robić? Polezie gdzieś w piguły i szukaj go potem :pad: On jest przyzwyczajony do samodzielności i wolności. Do domu wpada jak do hotelu. Pojeść i wyspać się :jesc::sleep:

 

Najlepiej u pana na poduszce....

 

DSC09036.JPG

Kot i do tego pies :] latem kota nie ma przychodzi tylko pojeść tak cały czas gdzieś się szwęda. A byliśmy na feriach opisanych na forum to kot tylko wyszedł za potrzebą oznajmiając to nam pod drzwiami i za chwilę wracał. Nie myślał wychodzić na zimno na dłużej. Nasze zwierzaki to członki rodziny z nami wszędzie.

Tak spi z panem post-15177-0-71456500-1458398803_thumb.jpgpost-15177-0-35277600-1458399181_thumb.jpgpost-15177-0-50391400-1458399035_thumb.jpg

A tak spędza podróż post-15177-0-75948900-1458399133_thumb.jpg

Pies woli z dziećmi post-15177-0-21736000-1458398975_thumb.jpgpost-15177-0-31895100-1458399109_thumb.jpg

Albo obok kota

post-15177-0-72052600-1458398854_thumb.jpg

A tak spija kawę której nie zdążę wypić post-15177-0-65417400-1458398888_thumb.jpg

Edytowane przez elvis52 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak spija kawę której nie zdążę wypić

 

Super. Zazdroszczę Ci takiego ułożenia, zwłaszcza kota. Choć może nasz też dałby się tak pookładać.....  :hmm:

 

 

no to bierzemy rydze kieliszek dobrze schłodzonego napitku, kieliszek mięsa trzyletniego kota i jedziemy do Kajetana

 

Oczywiście zapraaszam, boję się tylko efektów końcowych takiego miksa  :look:  :hmm:  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano zamawiam konkretne ilości nalepek.

Więc do jutra rana można jeszcze skorygować ilość zamówionych 

nalepek i ewentualnie dopisać się jeszcze do listy nalepkowej.

Owszem będę miał kilka nalepek więcej.

Tyle, że pierwszeństwo do nich będą miały załogi , które ewentualnie dopiszą się na 

nasze spotkanie w ostatnich dniach.  :hej:  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.