Skocz do zawartości

"Wiosna z Malwiną " - wstępne pogaduchy i ustalenia wiosennego spotu


Rekomendowane odpowiedzi

Jutro zakupy i wyjazd.

W związku z tym jutro rano drukuję sobie listę nalepkową.

Oczywiście tak jak pisałem wcześniej . Nalepek jest nieco więcej.

Myślę , że spokojnie dla niezapisanych na liście, ale jednak

chętnych na nalepkę zlotową wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tam jest świetlica, czy będziemy ją mieli do dyspozycji? Np. na wieczorek rozpoznawczy jeśli wieczorem zrobi się zimno?

Jest mała świetlica i osłonięte wiata

 

 

A czy ma ktoś fartuch albo jak to się zwie żeby osłonić dół żeby nie podwiewało?

Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Moje zapytanie o świetlicę utknęło w gąszczu, więc opuszczam zasłonę milczenia. Teraz pytanie: będę rano w piątek. Mareczku, jeśli życzycie sobie świeże pieczywko na śniadanie to zadzwoń jutro.

Generalnie chyba mama same ignory, bo wcześniej pytałem o wifi :(

Edytowane przez Robak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Moje zapytanie o świetlicę utknęło w gąszczu, więc opuszczam zasłonę milczenia. Teraz pytanie: będę rano w piątek. Mareczku, jeśli życzycie sobie świeże pieczywko na śniadanie to zadzwoń jutro.

Generalnie chyba mama same ignory, bo wcześniej pytałem o wifi :(

Jest mały bar i wiata zaslaniana

 

WiFi brak info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yogi bąąądź !  :piwo: ! 

 

Buda osiodłana  :] !

Wyjazd jutro o'k 16,00 . Gps pokazuje 208 km i trzy i pół godziny jazdy ( grzeję na A4 i na Nysę ) ,dalej ale mam nadzieję na lepszą drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robalu wstrętny, masz szczęście , że nie zrezygnowałeś całkowicie.

No ale Twoja nieobecność czwartkowa i tak Cię troszkę będzie kosztowała. Oj będzie !!!!!!!

Świerze pieczywo to będzie trochę za mało na przeprosiny  :ee:

No, ale zawsze to coś. w czwartek późnym wieczorem przedyskutujemy

Twoją propozycję. Ewentualnie zrobię listę i podeślę Ci zamówienie.

Patrz tylko, żeby Ci bagażnika starczyło, bo jednak troszkę nas będzie  :hej:  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno kopny śnieg...

 

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

 

A tak z innej beczki, to nuta na imprezę przygotowana, pewnie wszystkim nie dogodzę ale takie życie  :P

 

Jeśli mogę, to taki większy wieczorek taneczny, to proponuję jednak w sobotę, jak wszyscy dojadą, bo w piątek to niektórzy będą dojeżdżać późno wieczorem i tak będą sie rozbijać i patrzyć jak inni się bawią  :zolta:  Takie moje skromne zdanie, sam dojadę pewnie koło 19.00, zanim się ogarniemy to będzie 20.00, zanim co ..... A tak, to w sobotę, zapraszamy na tańce np, od 19.00 czy 19.30, jak sie ściemni, wszyscy będą wypoczęci itd itp...

 

Co sądzicie ci o takim pomyśle?? Oczywiście, w piątek jak najbardziej, muzyczka może sobie grać.... ale podejrzewam, że raczej będziemy łazić i sie witać  :pub:

 

I tak przy okazji, czy ktoś może przywieźć wzmacniacz z kolumnami? albo sam wzmacniacz, ja mogę wziąć głośniki z kina domowego i sporą tubę basową z samochodu  :mlot: ale nie mam wzmacniacza  :sciana:

Laptop z muzyką oczywiście już przyszykowany  :brawo:  Nawet efekty świetlne jakieś się znajdą  :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSI SIĘ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW O SPRAWDZENIE LIST NA PIERWSZEJ STRONIE CZY NIKOGO NIGDZIE NIE BRAKUJE

 

 

Zgodnie z deklaracją przyjedziemy w czwartek. Bodi pisał, że wyjeżdża jutro o 16-tej. Robak nie przyjedzie w czwartek, lecz w piątkowy poranek. BartoszK się waha. 

To tyle w temacie:  Lista przyjeżdżających w dniu 31.03.2016 (czwartek) :

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek spokojnie.

Przemek bierze sprzęt....... Imprezy mogą być dwie.

Co poniektórzy będą mieli trzy hihihi

Pamiętaj , że w niedzielę wyjazd,  to i takie poważniejsze spożycie raczej w piątek.

I za bardzo mi potem nie mieszaj z muzą, jak dostaniesz procentów :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj , że w niedzielę wyjazd,  to i takie poważniejsze spożycie raczej w piątek.

 

 

A czy, żeby sie dobrze bawić to koniecznie trzeba poważnie spożyć  :hmm:  :]

 

 

I za bardzo mi potem nie mieszaj z muzą, jak dostaniesz procentów :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

Zawsze możesz se sam puszczać  :foch: Poza tym, nie ma Cię na liście DJ-ów  :ee:     :]  :]  :]  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :hej: Trochę się czaiłem jak ten lis i tylko sobie czytałem ale chyba już czas obudzić się ze snu zimowego i zapisać się na to małe conieco :D  Proszę więc o dopisanie do listy aasp 2+1. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się poskłada i dojedziemy do ekipy w piątek wczesnym popołudniem. Myślę, że przelew poszedł gdzie trzeba i piękna wiosenna pogoda załatwiona :hmm:


I jesteśmy chętni na kopalnie, jaskinie i inne propozycje :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.