Skocz do zawartości

"Wiosna z Malwiną " - wstępne pogaduchy i ustalenia wiosennego spotu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byłem dzisiaj na rekonesansie w Pokrzywnej w tym sprawdziłem dojazd do kempingu w Złotej Dolinie.

Mam kilka uwag dotyczących dojazdu do bramy kempingu. Otóż zjazd z drogi głównej od strony Prudnika to dosyć ostry skręt w lewo

z umiarkowanym nachyleniem w dół. Może to być duży problem dla dużych zestawów i nie tylko. Moim zdaniem lepiej pojechać kilkaset metrów dalej i na małym rondku na pograniczu Pokrzywnej i Jarnołtówka

zawrócić i skrętem w prawo wjechać na dróżkę prowadzącą do bramy kempingu.Jest ona dość wąska i praktycznie nie ma możliwości aby minęły się na niej dwa zestawy . Dlatego wjeżdżając w nią warto sprawdzić

czy droga jest przejezdna.

Poziom wody w Złotym Potoku wynosi około 40 cm i wg . mnie jest on nieprzejezdny dla aut osobowych oraz zestawów.

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteśmy w stanie zmieścić się  zapisanymi zestawami po tej stronie rzeczki i czy jest jakiś mostek z dojściem do kempingu oraz jak wygląda sytuacja z prądem z tej strony ?

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek dzięki za info.

Trzeba się jutro skontaktować z właścicielem.

W razie czego plan " B " się stworzy bez większego problemu.

No ale jak kojarzę to tam są dwa pola i na jedno nie wjeżdża się

przez rzeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z właścicielem i sprawy mają się tak:

Pole jest podzielone i jedna część to wjazd bez żadnej rzeczki.

Tam spokojnie nasze zestawy się zmieszczą. Podobno spokojnie 50-60 zestawów się mieści

Plusem jest to że miejsce na ognisko jest właśnie tam.

Małym minusem jest jakieś 50-60 m do wiaty i sanitariatów. No ale to

nie aż taka wielka odległość.

Więc nie szukamy planu " B " bo chyba nie ma potrzeby.

Właściciel prosił, że gdyby ktoś był chętny na obiad, czy obiady, u niego

na ośrodku to żeby dać znać przynajmniej dzień prędzej.

Przykładowa cena takiego obiadu :

Zupa, schabowy i jakiś kompot  to 20 zł.

Oczywiście inne jakieś dania serwuje też, ale taki zamówiony 

posiłek będzie tańszy.

Andrzej, z prądem jest podobnie jak na drugiej stronie pola.

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwina, czy jeśli awaryjnie (nie daj Boże) nie będę miał swojego auta, a uda mi się coś pożyczyć to czy jak przyjadę w ciemno będzie szansa na wynajęcie domku?

jasne:)

Ludziska, na temat rzeczki i pola kilka, no moze kilkadziesiat stron temu było pisane, że nie ma najmniejszego problemu bo na jednej i drugiej stronie rzeczki jest prąd a było wspomniane, że jak rzeczką w miejscu przejazdu się nie podniesie i będzie na wysokość bezpiecznego przejazdu to przejedziemy (kto będzie chcial oczywiscie)

 

Po świętach rezerwuje domki, co nie zmienia faktu, że rezerwacje można dalej składać na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem,widziałem,stacjonowałem.

Nie ma najmniejszej potrzeby przeprawiać się przez rzeczkę.

Przed jest o wiele wiecej miejsca i tam się wszyscy pomieścimy.

Ja tam wolę dojść do wiaty niż wiata ma mi wchodzić do budki- umca,umca ,urwa mać, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem,widziałem,stacjonowałem.

Nie ma najmniejszej potrzeby przeprawiać się przez rzeczkę.

Przed jest o wiele wiecej miejsca i tam się wszyscy pomieścimy.

Ja tam wolę dojść do wiaty niż wiata ma mi wchodzić do budki- umca,umca ,urwa mać, itp.

:lol: I tego się trzymajmy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wstawię swoje trzy grosze. Więc tak, po drugiej stronie rzeczki stoją przyczepy na stałe, brak miejsca do parkowania aut. Auta muszą wracać na parking przed rzeczką.

Natomiast przed jest sporo miejsca i właśnie to rzeczone miejsce na ognisko, boisko itp.post-957-0-95408600-1459148380_thumb.jpg

post-957-0-15495300-1459148527_thumb.jpg

post-957-0-64082400-1459148612.jpg

post-957-0-03609000-1459148707.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.