Skocz do zawartości

Pomoc w ocenie przyczepy


kurro56

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zdecydowania bita. Skatowana. A nawet jak buda nie bita, to bita żona właściciela której głowa regularnie rąbała w ten stolik. Obawiam się że filiżanka nie ustoi, a z talerza parówka się skula.

:] :] :] :] :]

kurro56

 Poproś o zdjęcia narożników wewnątrz będzie więcej widać bo te zdjęcia to stare chyba są. reszta na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze

 

Przyczepa jest moją własnością, gdyby ktoś chciał pogadać o jej stanie zapraszam  608-038-485

Przyczepa ma jeden zaciek w środku w prawym dolnym rogu pod podkową - jego przyczyna została usunięta.

Wymieniałem podłogę w przednim luku bagażowym. Ma niewielkie pęknięcia z przodu i na pewno wymaga troski.

Zainteresowanym mogę wysłać wszelkie fotki wszelkich elementów, rogów, boków, spodu i czego dusza zapragnie.

Zaznaczam że nie jestem handlarzem, sprzęt użytkuję od ponad 5 lat; więc nie mówię że sprzęt jest idealny, nie narażam nikogo na przyjazd (często

przez pół Polski) i związane z tym koszty.

 

mcmaly - widzę że jesteś z Lublina więc zapraszam osobiście; przyczepa NIE ma plam przy szyberdachu na suficie ani bąbli, problem jest z przodu jak pisałem

Cathay - jako weteren karawaningu warto reprezentować pewien poziom którego w Twojej wypowiedzi nie widzę

 

Pozdrawiam


Kurro56 - najlepiej poproś kogoś z Lublina lub okolic żeby przyjechał i obejrzał ją dla Ciebie, dziś jeden forumowicz ją dla kogoś oglądał

Jeżeli chcesz prześlę Ci więcej zdjęć na maila.


mcmly

Ona waży chyba 1050kg, więc dużej ładowności mieć nie będziesz.

- mało się pomyliłeś, dokładnie 1070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowania bita. Skatowana. A nawet jak buda nie bita, to bita żona właściciela której głowa regularnie rąbała w ten stolik. Obawiam się że filiżanka nie ustoi, a z talerza parówka się skula.  Przyczepa właściwie do kasacji. Nie bądźmy idiotami, nie kupujmy złomów z wgniecionymi stolikami! 

 

P.S. Gbybym sprzedawał 15 letnią budę i jakiś idiota by głośno powiedział że ma wgniecenia na stoliku, to by dostał kopa na dupsko i bym go przepędził.

:bravo:   to tak jak z kupnem auta 15 letniego.....aaaa bo on ma ryskę na zderzaku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-burstner-2005r-full-wypas-zadbana-polecam-CID5-IDbCRXp.html#94ee9dcdce Co myślicie o tej budce?Nie myślałem tyle wydawać ale może warto?Długo się sprzedaje.http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-tec-tour-400-tk-2003r-CID5-IDd0cBN.html#e6ff86fa62

 http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-rocznik-2003r-tec-tour-400-tk-CID5-IDd6827.html#e6ff86fa62        Ta miała uszkodzony prawy dolny tył,i trochę się boję czy nie będzie konsekwencji(chociaż właściciel trzyma pod domem nieprzykrytą).http://olx.pl/oferta/kempingowa-burstner-fun-sportiv-390-tn-cena-do-negocjscji-CID5-ID7xyiD.html#94ee9dcdce  Trochę mała ale lekka muszę zadzwonić do właściciela jak szerokie jest to drugie spanie (1-dno osobowe?).I bojlerka chyba nie ma.

Piszę o cepkach w najbliższej okolicy,dalsze wyjazdy jakoś nieudane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rzadko spotykany, ale fajny model dla rodziny 2+2....

Niestety Czas przeszły już jej nie ma.Wczoraj pisałem dziś wyparowała,drugi raz mnie to spotyka-pytam na forum j znika.

Edytowane przez kurro56 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poszukiwania? Znalazłeś przyczepę?

:hej:Nie.Za mało czasu,przyczepki za daleko jak coś pasi to znika do sprzed nosa bo teraz sezon.Najpierw chciałem się zmieścić do(DMC)1100kg bo dzieci mają takie auta(berlingo) ale małżonka chce mieć najlepiej łóżko stałe  obok kibelek z oknem ciepłą wodę i jeszcze 2 miejsca do spania.Taki układ z reguły ma 1200 do 1400 kg.Mojemu do 3500 brakuje 1215 kg i można się pokusić znaleźć taką by się mieścić,ale jak coś znajdę to już na drugi dzień nieaktualne.Zaczyna m myśleć o zmianie holownika-takie jak szukam często mają DMC 1300 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej i taniej zrobić b96 ? Koszta to 170 egzamin i 100.50 nowe prawko. Moje holowniki też przekraczają 3500 z budką (2400 i 2505) a stoimy przed zmianą budki więc zrobiłem b96. Nic trudnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej i taniej zrobić b96 ? Koszta to 170 egzamin i 100.50 nowe prawko. Moje holowniki też przekraczają 3500 z budką (2400 i 2505) a stoimy przed zmianą budki więc zrobiłem b96. Nic trudnego

 

Najprostsze rozwiązanie i sensowne. Koszt żaden. A z dnia na dzień zwiększa się wachlarz możliwości :-)

Ja również się przymierzam - a to większa przyczepa, a to laweta wypadnie itd.

A z moim pajero (DMC 3030) to mogę sobie tylko bagażnik na rowery wozić przy kat. B :-)

Edytowane przez Luzak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostsze rozwiązanie i sensowne. Koszt żaden. A z dnia na dzień zwiększa się wachlarz możliwości :-)

Ja również się przymierzam - a to większa przyczepa, a to laweta wypadnie itd.

A z moim pajero (DMC 3030) to mogę sobie tylko bagażnik na rowery wozić przy kat. B :-)

U Ciebie to nie wiem czy b+e nie będzie lepszym rozwiązaniem. Przy dmc Twojego pajero 3030 to zostaje Ci 1220 do 4250 bo tyle jest na b96. Budki 1200 są choć rzadziej niż 1300. Lawety z takim dmc nie widziałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.