Skocz do zawartości

Papier do toalet chemicznych


Waldemar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale mi nie chodzi o to "kto bogatemu zabroni"...

 

Chodzi o to, że to nie są koszty warte takiego zachodu i roztrząsania. To nie szyba za 2000E żeby szukać zamiennika. Za 12 zł są 4 rolki, Velvet za 8 kosztuje 10...

Średnio, średnio (i nie zjedzcie mnie) my karawaningowcy wydajemy w opcji 2+2 na 2 tygodniowe wakacje ok 5000 zł.

Ile się uda zaoszczędzić na takim dziadowaniu... 20-30 zł? No powiedzcie sami...

 

Tomek ja też chodzę do pracy i nikt mnie tam na rękach nie nosi, ani kawy nie zalewa na sam widok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile się uda zaoszczędzić na takim dziadowaniu... 20-30 zł? No powiedzcie sami...

 

Dlaczego dziadowaniu :hmm:  czy coś co jest tańsze musi być od razu gorsze :niewiem:  

Zresztą nie uważam abym dziadował, kupuje to co według mnie jest dla mnie lepsze a że jakaś kasa zostaje

to dobrze zamiast piwa będę kupował chleb, jeżeli to lepiej zabrzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dziadowaniu :hmm:  czy coś co jest tańsze musi być od razu gorsze :niewiem:  

Zresztą nie uważam abym dziadował, kupuje to co według mnie jest dla mnie lepsze a że jakaś kasa zostaje

to dobrze zamiast piwa będę kupował chleb, jeżeli to lepiej zabrzmi.

Będziesz nadal dziadował, kupuj bułki :lol:

 

Gówniany temat, a postów nawaliło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekzg - nie mylę się! Zauważ, że napisałem "dlaczego NIEKTÓRZY zatrzymują się na dziko" Nie wszyscy. A są wśród tych parkujących na dziko właśnie tacy, którzy robią to ze względu na oszczędności.

 

 

niektórzy na dziko inni nie ;)  - tak to zrozumiałem.

 

Oszczędzanie na papierze dla samego oszczędzania jest bez sensu. Bo ile z tych zaoszczędzonych pieniędzy odłożyłeś na konto :]

 

https://www.youtube.com/watch?v=iHo5fO_MOqA ciekawe doświadczenie, czy ktoś z posiadaczy thetforda  mógłby się poświęcić i zrobić podobne porównanie z innym papierem np. biedronki? 

taki test pewnie zamknął by ten rozwojowy i długi temat   :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry test :hmm:

Nawet prędkości mieszania są różne...

Kiedyś kumpel pracował w sklepie z komputerami. Wystawiał monitor Sony za 3000 zl, a obok stawiał Daewoo za 1000 zł. Ogólnie tańszy był lepszy ale podkręcał kontrast i inne parametry w droższym a w tańszym tak modyfikował, że było g... widać. Oczywiście sprzedawał się ten droższy.

 

Dodam tylko, że ja od zawsze używam papieru z marketów i jeszcze nigdy nie miałem papieru w kocie. Wszystko było pięknie rozpuszczone. Dwie rolki dedykowanego dostałem wraz z kamperem od poprzedniego właściciela i różnicy nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest reklama to co mieli pokazać że się nie rozpuszcza   :niewiem:

A kupowanie papieru dla samego oszczędzania jak najbardziej nie ma sensu, bo to kilka zł :hmm:

ale nazywanie tego dziadowaniem to jak dla mnie jest słabe :no:  życzę oczywiście wszystkim

milionerom aby nigdy nie musieli liczyć tych złotóweczek gdy zabraknie grubszej gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podsumować to można prosto. Mimo, że papier do :pupa:  to jednak karawaningowy więc można skroić podwójnie, a nawet potrójnie. Mieliśmy tutaj już przykłady zwykłego węża wartego złotówkę za 205 zł/mb. To nie jest ani skąpstwo  ani tym bardziej dziadowanie. Proszę nie odbierać tego personalnie ale na moje frajerstwem jest płacić za coś więcej niż trzeba mając obok produkt praktycznie taki sam za sporo mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może miało być 25 zł za tego węża tylko się ktoś "walnął"... Rzeczy z atestem do użytku spożywczego są zawsze droższe.

Podobnie jest z pojemnikami na wodę.

Zupełnie nie rozumiem tych wycieczek o milionerach...

 

Ferdek Kiepski też pije Fulla Mocnego po skoro "potem" nie widac różnicy to po co przepłacać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem tych wycieczek o milionerach...

 

Twoje słowa :thank:

 

Ile się uda zaoszczędzić na takim dziadowaniu... 20-30 zł? No powiedzcie sami...

 

Dla mnie każda kasa jest ważna, 1gr lub 1000zł ani jednej a ni drugiej kasy nie dostaje za darmo.

Bardzo się cieszę że nie zwracacie uwagi na taki grosze, ale ja zwracam i  nie rozumiem tych wycieczek o dziadowaniu.

 

P.S

Że już zjadę z tematu całkowicie ale mam pytanie, ilu z Was serwisuje swoje kilkuletnie auta jak nie starsze tylko i wyłącznie

w serwisie używając tylko i wyłącznie części oryginalnych,  czyżby było za drogo czy po prosu kupując zamnienik

macie ten sam efekt za mniejszą kasę :hmm:

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może miało być 25 zł za tego węża tylko się ktoś "walnął"... Rzeczy z atestem do użytku spożywczego są zawsze droższe.

Podobnie jest z pojemnikami na wodę.

Zupełnie nie rozumiem tych wycieczek o milionerach...

 

Ferdek Kiepski też pije Fulla Mocnego po skoro "potem" nie widac różnicy to po co przepłacać :]

Może się ktoś walnął ale szczerze w to wątpię, bo podobnych przykładów w dyskusji było kilka. Może nie czytałeś więc polinkuję http://forum.karawaning.pl/topic/1364-ceny-cz%C4%99%C5%9Bci-z-kosmosu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.