Skocz do zawartości

IV Ogólnopolska Pielgrzymka Karawaningowa na Jasną Górę


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajnie  było choć frycowe zapłaciłem, nawiga mi niespodziewanie padła,przeszedłem na janosika a ten mnie wodził po drogach zupełnie bocznych choć przyzwoicie skrótowych, np.był w Krakowie tunel 2,4m a ja mam chyba 2,3(2,2) cepkę, (zadałem na łańcut - zakładałem że się w Krakowie wepnę w a 4  a wpiąłem się w Niepołomicach po 10000 zakrętów , ps widziałem Cie na MOP januszek1)

Najważniejsze że czasem wędkuję to miałem gumowce i nie gderam o błocie....oceniam zdarzenie bardzo pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez w domu. Co prawda padało, wiało... ale było super.

Cieszę się, że poznałem kolejnych zakręconych na punkcie "k" ludzi ale też że spotkałem "starych" znajomych.

 

W drodze powrotnej jeszcze "zaliczyliśmy" kopalnię węgla w Bełchatowie. 

 

Bardzo dziękuję !!

post-2823-0-52406200-1460320874_thumb.jpg

post-2823-0-56686300-1460320887_thumb.jpg

post-2823-0-03936500-1460320898_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również w domu. Wyjechaliśmy punktualnie o 17-tej. W domu zameldowaliśmy się o 23.00.

Serdecznie wszystkim dziękuję za obecność! Co do pogody - nie było tragedii. Mogło być gorzej. Powiem tylko, że jeśli chodzi o pogodę na przyszły roku - to negocjacje trwają! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 4 OPK 2016 na Jasną Górę wzięło udział ponad 400 załóg = ok. 1000 osób. Jako przedstawiciel organizatora dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji naszego spotkania oraz wszystkim Uczestnikom Pielgrzymki. Relacja foto-video ma pojawić się wkrótce, a dziś mały zwiastun...

12998381_556700151157268_941417519947070

 

12970860_556700171157266_568352149637444

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belmondo. Mam że sobą. Zadzwoń 606 47 77 44

Belmondo. Mam że sobą. Zadzwoń 606 47 77 44

 

Nie wiem gdzie jestescie, ale paste mam. Jestem w sektorze D. Jedyny ktory stoi tyłem do drogi :)

Jeszcze raz dziękuje wszystkim zaangażowanym  w lutowanie  tranzystorka w mojej płytce do WC . Kolega Gewehr okazał się być pierwszym ,który tego dokonał i powiem więcej-spłuczka działa,z czego się bardzo cieszę.Muszę też podziękować na forum koledze Misio za kupno u siebie w Krakowie tego tranzystorka i dostarczenie go do Częstochowy,bo nie byłoby czego tam wlutować.Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych  :yes:  :yes:  :yes:

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy powracali a my jeszcze w drodze powrotnej, Jura nas wciągnęła więc w domku dopiero w piateczek . Pozdrawiamy Wszystkich Uczestników Pielgrzymki

post-16114-0-69524700-1460445682_thumb.jpg

Edytowane przez Puchatek78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.