Skocz do zawartości

Historia edycji

Piotrekm13

Piotrekm13

10 minut temu, Tomek515 napisał:

Będąc już przy gniazdohaku powiedzcie mi panowie jak 2 tony ma się trzymać na trzech „kulkach z łożyska” :laugh:

mam hak wpinany westfalia i zanim znalazłem kule nie byłem pewien jak to działa. Po odnalezieniu i sprawdzeniu go patrze a tam 2 tony mogą być holowane i cały hak trzymają 3 kulki z łożyska :laugh: jak mi to w domu powiedzieli „ ktoś mądrzejszy od ciebie to wymyślił” ale ja mam przyjęte żeby było „z zapasem” i dla mnie te 3 kulki to nie jakiś wielki zapas :laugh:

co o tym myślicie :laugh:?

 

E4878E86-FD48-4318-8881-D97BE3993261.jpeg

Czemu chcesz obciążać to siłą 2 tony. :blink: To nie jest do tego zaprojektowane. Dwie tony stoi na asfalcie z tyłu, a ciągniesz z siłą może z 200-300kg.  A tak poza tym, to liczyłeś ile te kulki wytrzymają nacisków według hipotez Hertza? Ile zapasu wyszło?:niewiem:

Piotrekm13

Piotrekm13

4 minuty temu, Tomek515 napisał:

Będąc już przy gniazdohaku powiedzcie mi panowie jak 2 tony ma się trzymać na trzech „kulkach z łożyska” :laugh:

mam hak wpinany westfalia i zanim znalazłem kule nie byłem pewien jak to działa. Po odnalezieniu i sprawdzeniu go patrze a tam 2 tony mogą być holowane i cały hak trzymają 3 kulki z łożyska :laugh: jak mi to w domu powiedzieli „ ktoś mądrzejszy od ciebie to wymyślił” ale ja mam przyjęte żeby było „z zapasem” i dla mnie te 3 kulki to nie jakiś wielki zapas :laugh:

co o tym myślicie :laugh:?

 

E4878E86-FD48-4318-8881-D97BE3993261.jpeg

Czemu chcesz obciążać to siłą 2 tony. To nie jest do tego zaprojektowane. Dwie tony stoi na asfalcie z tyłu, a ciągniesz z siłą może z 200-300kg. A tak poza tym to liczyłeś ile te kulki wytrzymają nacisków według hipotez Hertza? Ile zapasu wyszło?

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.