Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

51 minut temu, peja76 napisał(a):

Jak tak czytam to wydaję Mi się że wy w dzień większość czasu spędzacie w klimatyzowanej przyczepie/kamperze:) My w dzień to praktycznie nie korzystamy z kampera/przyczepy, jak nie jesteśmy na plaży to gdzieś się szlajamy lub leżymy na leżakach przed kamperem, to rowery i takie tam..... dziwne te wasze kamperowanie:hmm:

A klimę się włącza tylko wtedy jak się siedzi w przyczepie? Ogrzewanie też wyłączasz jak wychodzisz? :D 

38 minut temu, Dodi napisał(a):

Dokładnie ?

mi klima potrzebna tylko żeby dobrze się spało. 

Czyli uważasz, że po całym dniu kiedy stoi buda w słońcu i się nagrzeje, włącznie ze ścianami to wystarczy przed snem odpalić i wystarczy? Tak to nie działa ;) 

Pomijam, że mam jeszcze psy, które potrafią zostawać w przyczepie, bo nie wszędzie da się je fizycznie zabrać ze sobą. Klima też jest i dla nich ;) 

jacek00

jacek00

49 minut temu, peja76 napisał(a):

Jak tak czytam to wydaję Mi się że wy w dzień większość czasu spędzacie w klimatyzowanej przyczepie/kamperze:) My w dzień to praktycznie nie korzystamy z kampera/przyczepy, jak nie jesteśmy na plaży to gdzieś się szlajamy lub leżymy na leżakach przed kamperem, to rowery i takie tam..... dziwne te wasze kamperowanie:hmm:

A klimę się włącza tylko wtedy jak się siedzi w przyczepie? Ogrzewanie też wyłączasz jak wychodzisz? :D 

37 minut temu, Dodi napisał(a):

Dokładnie ?

mi klima potrzebna tylko żeby dobrze się spało. 

Czyli uważasz, że po całym dniu kiedy stoi buda w słońcu i się nagrzeje, włącznie ze ścianami to wystarczy przed snem odpalić i wystarczy? Tak to nie działa ;) 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.