Skocz do zawartości

Modernizacje przyczep


sippi 12

Rekomendowane odpowiedzi

jesteś pewny że wszędzie będzie odbiór? ja to mam taką na maszcie

 

i nie mam odbioru w całym kraju.walczę i walczę ale bez efektu.

 

zakładam inną taką siatkową i nie wszędzie mam sygnał. chyba winna być satelita? dla mnie to już schody.

 

Antena aby działała nie musi być wcale wielka :przyczepa:

Producenta malutkich i lekkich anten , które naprawdę działają masz u siebie na miejscu

http://www.sowar.com.pl/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zrobię fotki i dołożę . Dzisiaj robię automatykę zasilania 220/12 + aku . wkrótce dołączę fotki i schemat może się jeszcze komuś przyda . :przyczepa:

Pozdrawiam

Przypominam o fanklubie HEHEEHE ,podeślij coś z tej kopalni wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewny że wszędzie będzie odbiór? ja to mam taką na maszcie

 

i nie mam odbioru w całym kraju.walczę i walczę ale bez efektu.

 

zakładam inną taką siatkową i nie wszędzie mam sygnał. chyba winna być satelita?

Nigdy nie będzie tak, żebyś wszędzie miał idealny odbiór. Zalezy to od wielu czynników, głównie od mocy nadajnika i od tego w jakiej jesteś od niego odległości. Poza tym trzeba pamiętać, że sygnał musi mieścić się w pewnych granicach. Za słaby sygnał objawia się śnieżeniem i wtedy trzeba dołożyć wzmacniacz, ale jeżeli sygnał jest mocny to wzmacniacz spowoduje zniekształcenia obrazu (nie mylić z odbiciami) lub nakładanie się programów na siebie. Co do satelity to też nie jest to takie proste bo sygnału nie może nic zasłaniać, przychodzi on mniej więcej pod kątem 30 stopni, poza tym najpopularniejsze polskie programy są kodowane i trzeba za nie płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię fotki i dołożę . Dzisiaj robię automatykę zasilania 220/12 + aku . wkrótce dołączę fotki i schemat może się jeszcze komuś przyda . :hej:

Pozdrawiam

Przypominam o fanklubie HEHEEHE ,podeślij coś z tej kopalni wiedzy.

 

 

:hop1: Przepraszam zapomniałem . Już dodaję . Licznik też jest ważny bo wiele razy miałem wybór płacenia w/g licznika lub ryczałtem . Schemat pisałem na kolanie ale można dodac więcej zabezpieczeń . Elementy ogólnie dostępne . Ale chyba to powinno zostać w innym dziale tematycznym tam jest tego pełno . :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no piękna sie robi ta( jak to kolega napisał - "ruina" :niewiem: ) proponuję i zachęcan do szerszego podzielenia sie tymi patentami na stonie fanklubu niewiadów... :hmm:

 

pozdrawiam i czekam na dalsze patenciki ...z kolegi strony pozwalajac sobie równocześnie skorzystac z pary ...jak pozwolisz???? :swieca::swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tuningu to moja Enka jest już uwolniona z warsztatowej i garażowej duchoty . Do zobaczenia !

 

Tak niewiele trzeba żeby odświeżyć i uatrakcyjnić przyczepkę. Gratulacje :hop1:

 

P.S. Jak sie kangoo-rek sprawuje jako holownik? i kot jako pasażer? (U mnie zestaw podobny - nawet z kotem :hop1: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
a czy taki wentylatorek wystarczy do ogrzania niewiadowki???? tez planuje taki zalozyc u siebie ale sie zastanawiam jak to bedzie sie sprawowac

 

a halas podczas pracy tego cuda???

 

spokojnie ja mam taki i ogrzewa bez problemu , cena tez dobra i zakupiłe u tego Pana :krzykacz:http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=367679688

 

to samo miasto to tylko przypadek :policja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj testowałem urządzenie elektroniczne zwane anteną TV z którą czasami jest tak wiele kłopotów - maszty - mocowania - przewody - kierunkowanie itd.itp :krzykacz: dlaczego nie działa jak należy .

Efekt testu na 6+ :]

Nawet programy jakby nagle były lepsze bo pozbawione w tym czasie szalonych i obłudnych reklam :klotnia:

Antena aktywna dookólna ze wzmacniacem jakich pełno wszędzie w sklepach . Jednak na taki montaż mogą sobie pozwolić jedynie posiadacze Enek ! :jesc: z prostego powodu ponieważ te skorupy nie mają ścian z blach aluminiowych tak jak bywa w innych modelach . Antena reaguje wspaniale na słabe sygnały a ponieważ wisi tuż pod syfitem enki to ruch osób w skorupie nie ma wpływu . Nawet mogę dodać iż się "troszeczkę" na tym znam i chętnie innym doradzę . :blagac:

 

:hehe: Nie wiem czy to tuning ale syn nazwał to UFO więc chyba tak :zlo:

 

to podziel sie tym co to za antena ...???

własnie zakupiłem LCD i mam kłopot z wyborem odpowiedniej ( optymalnej) anteny... nie mówi ze ma odbierac 20 programów , ale żeby choć 5 ... :]

 

interesuje mnie tzw mocowanie, które zastosowałeś...jest dosc nie typowe wielkościa.. :]:policja: a może to orginalne do tej anteny???

 

zalezy mi na szybkiej odpowiedzi na nurtujace mnie pytania... :]

 

Pozdrawiam Sergiusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.