Skocz do zawartości

Historia edycji

jacekzoo

jacekzoo

No i przyjechała dzisiaj. Nie przyglądałem się jej dokładnie, bo wyskoczyłem na moment z pracy odebrać paczke i od razu wrzucić na przyczepę :P jeżeli chodzi o rozmiar to dłuższa nie miałaby racji bytu, i tak kedra trochę pręży na końcach. W wersji XL jest rafter w komplecie, ale za to nie ma tego farfocla przeciwsłonecznego co z przodu dynda. Wieczorem dokładniej obczaje co jest w pudełku, ale na szybko to nie było. Pudełko było fabrycznie zapakowane

20E7A087-8BD2-42F0-B25C-7AE56FA22934.jpeg

959C4C3E-223D-4E64-969C-E197341E3921.jpeg

jacekzoo

jacekzoo

No i przyjechała dzisiaj. Nie przyglądałem się jej dokładnie, bo wyskoczyłem na moment z pracy odebrać paczke i od razu wrzucić na przyczepę :P jeżeli chodzi o rozmiar to dłuższa nie miałaby racji bytu, i tak kedra trochę pręży na końcach. W wersji XL jest rafter w komplecie, ale za to nie ma tego farfocla przeciwsłonecznego co z przodu dynda. Wieczorem dokładniej obczaje co jest w pudełku, ale na szybko to nie było. Pudełko było fabrycznie zapakowane

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.