Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam - 

Chcemy się wybrać na długi weekend majowy w okolice zalewu szczecińskiego . Znalazłem  trzy kempingi -OSIR Police Trzebież , camping Nowe Warpno i pole namiotowe Latarnik w  Kopicach . 

Jako mieszkańcy tych okolic możecie nam polecić - jest nas 2+1 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, TomekKnaus napisał:

Trafiony .... zatopiony :-) !!!!! hehehe ....

Robiłem grillowe zakupy wczoraj w Selgrosie.

...... i rozpoczynam seson wiosenny !!!!!! .......

TOM

20180413_191313.jpg

Super! W tygodniu montuje mover do swojej i mam nadzieję w przyszły weekend ruszyc. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎04‎-‎14 o 21:01, seba napisał:

Witam - 

Chcemy się wybrać na długi weekend majowy w okolice zalewu szczecińskiego . Znalazłem  trzy kempingi -OSIR Police Trzebież , camping Nowe Warpno i pole namiotowe Latarnik w  Kopicach . 

Jako mieszkańcy tych okolic możecie nam polecić - jest nas 2+1 . 

Latarnik - pole namiotowe jest w małej wsi - wokół wszędzie tylko pola ..... sklepiku brak .... plaży brak .... nie ma nic .... nie jest to miejsce na wyjazd kilkudniowy z dzieckiem .....

Camping Nowe Warpno - ma status raczej tzw. "EMERYCKI" (najwięcej z Niem.) - dzieci tam nie widać, jest na skraju miejscowości ...... (choć jest bardzo ładny - bo na nowo wybudowany jakieś 2-3 lata temu) .....

Pojedź do Trzebieży - masz tam dla dziecka wszystko pod ręką - place zabaw, deptak/ścieżka rowerowa itd. itp. .....

 

W Maju (w jakiś 1 dzień) w Trzebieży jest zawsze Zlot Militarny - trzeba się dowiedzieć (tel.) - czy nie będą całego pola zamykać (bo już tam tak potrafili robić).

.... poniżej kilka foto z Trzebieży .....

 

TOM

20180415_095855.jpg

20180415_100236.jpg

20180415_101537.jpg

20180415_103317.jpg

20180415_100203.jpg

20180415_100509.jpg

20180415_102932.jpg

23 godziny temu, Kondziorro napisał:

Super! W tygodniu montuje mover do swojej i mam nadzieję w przyszły weekend ruszyc. Pozdr.

Konrad !!!!

.... szykuj budę szybko bo szkoda czasu .... jak jest pogoda to trzeba korzystać :-) ....

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Dziękuje za odpowiedzi :)

Właśnie dzwoniłem do OSIR Trzebież i miła pani oznajmiła że w weekend majowy cały ośrodek jest zarezerwowany( szkoda drugiej połówce i małemu się podobał) więc chyba nam zostanie Nowe Warpno albo nad morze np. Mrzeżyno lub coś w miarę blisko. Zobaczymy jaka będzie pogoda bo nad zalewem ciepło a nad samym morzem już nie tak bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... w takim razie pozostaje Wam Nowe Warpno ... https://pl-pl.facebook.com/Camping-Nowe-Warpno-1505957349638620/  (na miejscu jest plac zabaw/plaża/knajpka) ... a do Trzebieży zrobicie sobie wycieczkę :-) ok 20 km. ....

Zabierzcie z sobą dowody osobiste - to będziecie mogli przepłynąć się stateczkiem https://www.luett-matten-altwarp.de/fahrplan-sonderfahrten-angebote/ ....

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kochani jest ktoś u Sikory?? Zjem śniadanko i chętnie pojadę autkiem zobaczyć inne Jeziorko niż powidzkie Jestem na dziko. Będzie tam możliwość nabrać wody? Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.