Skocz do zawartości

Willa u Źródeł Pilica - po raz trzeci 01-03.05.2015


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Robak, nie wspominaj. Nie pamiętasz jaki był wściekły? Zapowiedział, że więcej pieczonek nie zrobi, bo go wstyd zżerał. A każdy, kto pieczonki dostał, to wcinał aż mu się uszy trzęsły. A, że trochę były przygrzane... Nawet węgla przeciw sr... nie było, tylko lekko zalatywały. A smak był i tak dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fruzia a pieczonki będą??  :slina:  :jesc:

obowiązkowo :]  :] 

Dojść to ona dojdzie, tylko z wyjęciem z ogniska ostatnio się spóźnił, ale i tak była pyszna!

nie spóźnił się tylko nie pilnował dziewczynek, które dokładały gałązek do ogniska

 

 

 

Tylko z pieczonką do ogniska nie wysyłaj Jożina :)

jak to nie wysyłać Jożina przecież to ON jest mistrzem pieczonek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, jeśli chodzi o to kiedy się spotykamy, to oczywiście we      czwartek 30-tego kwietnia      najwcześniej jak tylko możemy,i myślę,że jeśli ktoś

 

przyjedzie rano to też nie będzie problemu (tak było rok temu).

 

W tytule istotnie jest zawarta data 01.01-03.05 ,ale ona się odnosi do weekendu majowego.Dobrze,że został poruszony ten temat bo teraz jest już wszystko jasne i nie muszę nikomu tłumaczyć ,że ......... wieczorek zapoznawczy będzie w czwartek po naszym przyjeździe.

 

Ja, osobiście postaram się tam być, jak najwcześniej i jeśli sobie poukładam wszystko w pracy to mogę tam być ok.15 - tej.

 

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania ,to proszę zadawajcie -jeśli nie będę znał odpowiedzi to zapytam właścicieli i wtedy odpowiem.

 

pozdrawiam Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano widziałem, jak garnek czyścił labrador, ten niby ratownik. Tak było wymiecione, że Fruzia pewnie nawet nie musiała go myć :)

dzięki jakiejś wyższej sile nie muszę tego gara myć .......kto piecze ten myje :miga: :miga: :miga: :miga:  a labrador wyczyścił nawet łychę ...tylko niestety znów się garnek w Wielkanoc ubrudził :ee: :ee: :ee: :ee:

my najwcześniej wyjedziemy w czwartek  koło 16 - 16.30 

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niestety w piątek 1 maja, nie ma szans na czwartek.

 

Oj szkoda, szkoda.

Mam zamiar zacząć " wieczorek "  już po południu  a zakończyć 

gdzieś nad ranem. 

No, ale nie widzę problemu , aby  zacząć piątkowy dzionek od witania Robaka :drink:  :drink:  :drink:  :drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ireczku mam pytanie : czy mam właściciela również na chlebek zapisać ? :-)

Dzięki za pomysł,było by bardzo miło,a na pewno będą zadowoleni z wyśmienitego smaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.