Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

 

Kajetan Ty jakiś nerwowy rocznik jesteś ,

 

Wiesz, czwórka z przodu, to już i nerwy nie te.....  :ee:

 

Po prostu w tym roku jakoś na razie nie odnajduję się dobrze w roli organizatora - w odróżnieniu od Ciebie  :]  I proszę o zrozumienie - tyle  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiesz, czwórka z przodu, to już i nerwy nie te.....  :ee:

 

Po prostu w tym roku jakoś na razie nie odnajduję się dobrze w roli organizatora - w odróżnieniu od Ciebie  :]  I proszę o zrozumienie - tyle  :oslabiony:

Kajetan nie przesadzaj,ja jestem laikiem w karawaningu  -weź to sobie na spokojnie i zobaczymy dalej co będzie się działo w wątku Langosze .To jeszcze jest kupa czasu.Nie wiem czy za szybko nie lecimy z tematem.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiećmy w "konkretach"

 

Widzę, że większość z Was ma ochotę na duży zlot, bez ograniczeń ilościowych - może więc po prostu znieśmy ograniczenia i limity i tyle. Choć mnie osobiście nie uśmiecha się np. 40 zestawów na Machuzkach. Pierwsze i drugie Langosze były kameralne i to była ich zaleta. Po mojemu.

 

I wychodzę z propozycją zmiany osoby organizującej, ponieważ większość moich propozycji zaczyna być w sprzeczności z oczekiwaniami ogółu. I chyba inaczej widzę to spotkanie niż Wy....  :oslabiony:

Oj tam, oj tam

Kajtek spokojnie, będzie dobrze.

Mnie też w zasadzie odpowiada zlot na 20- 25 zestawów.

Chociażby ze względu na miejsce na balety w razie deszczu.

Wtedy też jest szansa na jedną a grupę a nie kilka podgrupek.

Karawana w 20 zestawów jest już wyzwaniem. Na 40 raczej kiepsko bym to widział.

Faktem jest , że zżyliśmy się jakoś ze sobą i każdy w zasadzie już wie, kogo z czym się je. 

Tu masz całkowita rację.

Z drugiej strony nie powinniśmy się zamykać na " nowych "  

Najlepszym przykładem jest Belmondo- Andrzej nie zapomnę do końca życia Twojego przywitania się na miejscu zbiórki.

Teraz cieszy mnie przybycie Robaka.

Powiedzmy sobie, że kilka przyczep więcej. Oczywiście w granicach rozsądku, nie zrobi nam większej różnicy.

Kajtek troszkę Cie poznałem.

Jesteś doskonałym kompanem do zabawy i rozmowy. 

Do tej pory Ty byłeś motorem w kwestii  zlotu. Przez pierwsze dwa lata nie dałeś ciała, więc nie sądzę aby tym razem miało być inaczej.

Więc nie wal mi tu focha, tylko trzymaj fason. Bo inaczej karna flaszka w mojej przyczepie. :yay:

Pamiętaj, że demokracja i owszem, ale na koniec rację ma i tak organizator.

Do tej pory było dobrze i zapewne tak też będzie dalej, przy Twojej organizacji.

Temat organizatora uważam za zamknięty. Chyba , że ktoś ma ochotę na karną flaszkę w mojej przyczepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Chyba , że ktoś ma ochotę na karną flaszkę w mojej przyczepie.

 

Gorzej, jeśli wszyscy mają ochotę.....  :ee:  :look:

 

 

Oj tam, oj tam

Kajtek spokojnie, będzie dobrze.

Mnie też w zasadzie odpowiada zlot na 20- 25 zestawów.

Chociażby ze względu na miejsce na balety w razie deszczu.

Wtedy też jest szansa na jedną a grupę a nie kilka podgrupek.

Karawana w 20 zestawów jest już wyzwaniem. Na 40 raczej kiepsko bym to widział.

Faktem jest , że zżyliśmy się jakoś ze sobą i każdy w zasadzie już wie, kogo z czym się je. 

Tu masz całkowita rację.

Z drugiej strony nie powinniśmy się zamykać na " nowych "  

 

 

Zgadzam się z Tobą w 100%. Jesteś moją podporą tak jak w przypadku pierwszych Langoszy. Bo nie wiem, czy ktoś wie ale Marko był takim cichym motorem organizacji I Langoszy i należą mu się brawa za dopingowanie mnie  :bravo:

 

Na nowych się nie zamykamy i zawsze będzie tak, że ktoś ze starej gwardii odpadnie, robiąc miejsce nowemu, potem ktoś inny nie będzie mógł. Tak jak rok temu. Już poprzednio rozszerzyliśmy listę. Na razie nie widzę nawału chętnych, więc może póki co nie róbmy burzy w szklance wody  :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.