Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zapisują,zapisują tylko proszę o malutką korektę będzie nas 4 + 1   (6 lat)

 

Andrzej dzięki za zapisanie nas :-)))))))))))))))))

 

ps.

 

może warto zmienić ograniczenie do 20 zestawów na informację ,że 20 zestawów optymalnie a jak będzie więcej to też się zmieścimy ,

 

bo przy ograniczeniu do 20 załóg może się okazać,że komuś coś wypadnie w ostatniej chwili i będzie nas znacznie mniej niż założyliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może warto zmienić ograniczenie do 20 zestawów na informację ,że 20 zestawów optymalnie a jak będzie więcej to też się zmieścimy ,

 

40 to też więcej niż 20 ..... moim zdaniem to optimum, jeżeli masz pamiętać jak się kto nazywa i zdążyć za wszystkimi pogadać :) I przy okazji nie wywalić bezpieczników w pobliskim trafo  :]  I umyć się porządnie choć raz na 4 dni  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placu jest tam dość a cześć ludzi nie potrzebuje prądu wiec można się zorganizować na więcej ludzi to mój punkt widzenia

Prysznic tez da rade bo jest na żetony i nie pamiętam żeby komuś cieplej wody brakło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 to też więcej niż 20 ..... moim zdaniem to optimum, jeżeli masz pamiętać jak się kto nazywa i zdążyć za wszystkimi pogadać :) I przy okazji nie wywalić bezpieczników w pobliskim trafo  :]  I umyć się porządnie choć raz na 4 dni  :]

Kajetan porządnie to się w domu trzeba wyszorować ,bo tam i tak nie ma czasu na pierdoły  037.gif

Z tego co pamiętam są 3 łazienki ,z których dwie odkryłem na koniec  i Ci co są w pokojach mają swoje łazienki kapiel.gif

Zobaczymy ilu będzie chętnych -czy dużo ponad 20 załóg i kto jest w stanie funkcjonować bez prądu  i wtedy podejmiemy kluczowe decyzje oklaski.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako że jeszcze się nie znamy ale poznamy pod koniec Marca to już teraz chciałyby powiedzieć że nasza ekipa jest ekipą wędkarską wiec wyjazd tylko w miejsce gdzie jest możliwość moczenia Kijów w wodzie:))i nie koniecznie w wiadrerku a raczej w miejscu gdzie coś bedzie nam brało.Nie biorę też pod uwagę Brzegówek:))

My koniec kwietnia lecimy nad Balaton. karpie takie że w Polsce nie złapiecie.Mnóstwo leszcz,sandacza.Ciepło.Woda czysta.Cempingi co kilkaset metrów.Tanio.400 zł za tydzień w 1 linii brzegowej.Oczywiście na tydzień bo to 500 kilometrów od Bielska-Białej.W tym roku jedziemy tam 2 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mogę pożyczyć na czas przejazdu :)

Robalu!!!

Po mojemu nie tylko- mogę, ale raczej muszę pożyczyć.

Jazda w karwawnie jest obowiązkowa.

Inaczej straszna kara na miejscu.

Andrzej przywiezie mi megafon jako pamiątkę z Jasnej Góry :blagac:

To uważaj , bo może będziesz musiał się spowiadać do mikrofonu.

Zorientowani wiedzą o co chodzi a Ty kombinuj.

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako że jeszcze się nie znamy ale poznamy pod koniec Marca to już teraz chciałyby powiedzieć że nasza ekipa jest ekipą wędkarską wiec wyjazd tylko w miejsce gdzie jest możliwość moczenia Kijów w wodzie:))i nie koniecznie w wiadrerku a raczej w miejscu gdzie coś bedzie nam brało.Nie biorę też pod uwagę Brzegówek:))

My koniec kwietnia lecimy nad Balaton. karpie takie że w Polsce nie złapiecie.Mnóstwo leszcz,sandacza.Ciepło.Woda czysta.Cempingi co kilkaset metrów.Tanio.400 zł za tydzień w 1 linii brzegowej.Oczywiście na tydzień bo to 500 kilometrów od Bielska-Białej.W tym roku jedziemy tam 2 razy.

 

Tam kije można pomoczyć w rzece, która płynie zaraz przy kempingu i prawdopodobnie w jeziorze, kilka kilka km poniżej kempingu. 

 

Musicie sami zdecydować czy Wam to wystarczy, czy nie.

 

 

 

I proszę nie śmiecić w "konkretach" zapraszam wszystkich na "pogaduchy" do właściwego im wątku :)

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiećmy w "konkretach"

 

Widzę, że większość z Was ma ochotę na duży zlot, bez ograniczeń ilościowych - może więc po prostu znieśmy ograniczenia i limity i tyle. Choć mnie osobiście nie uśmiecha się np. 40 zestawów na Machuzkach. Pierwsze i drugie Langosze były kameralne i to była ich zaleta. Po mojemu.

 

I wychodzę z propozycją zmiany osoby organizującej, ponieważ większość moich propozycji zaczyna być w sprzeczności z oczekiwaniami ogółu. I chyba inaczej widzę to spotkanie niż Wy....  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może będzie tylko 11 załóg chętnych ?

Kajetan Ty jakiś nerwowy rocznik jesteś ,spokojnie -jeszcze 3 miesiące.Pogadamy w Januszkowicach i obierzemy słuszną strategię.Jest ograniczenie do 20 załóg w chwili obecnej i tego się trzymaj-to ma być 20 załóg,które przyjadą na 100 % ,bo ostatnio tyle nie było ,więc lepiej jak podpowiadają dobrze jest  mieć na liście kilka  załóg więcej ,co nie oznacza,że ma być ich 40, ale np.25 i ostatnie 5 musi się konkretnie wkupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.