Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajni jesteście ale wszyscy wiedzą, że to niemożliwe.  :pad:  A pod Decathlon nie pojadę, bobym się zapłakał z żałości  :'(

Niemożliwe to jest ,kiedy hełm chcesz przewrócić na lewą stronę  :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek, ja tam w wojsku nie byłem, ale z opowiadań wojskowych to zawsze twierdzili, że w wojsku są niemożliwe 2 rzeczy - ubranie hełmu na lewą stronę (jak pisał Belmondo) i przelecenie sprzątaczki w koszarach (tam nie ma sprzątaczki). Ale, jak piszę, to tylko ze słyszenia. A ponieważ my nie w wojsku, to reszta już jest możliwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, przyjechałem do domu i rzuciłem temat żonie do przypomnienia, bo ja to sklerotyk jestem. No i poszukała po necie, więc znalazła, że paszport jednak trochę kosztuje. I znalazła nieco większe kwoty, niż napisał Kurus. Chyba nie pozostanie nic innego, jak wybrać się do weterynarza i na miejscu rozpoznać.

Paszport do psiaka 51 zł a mój jest zaczepiony i zaczipowany został 5 lat temu a kot musi być zaczipowany i zaszczepionych przeciw wściekliźnie i dopiero paszport także koszty ok 30 szczepienie 40 chip i 51 paszport razem 121+51=172 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brrr..... jak można - hotel dla psiaka.... Przecież to członek rodziny i jeździ wszędzie z nami!!! Tak, wiem, ludzie zostawiają psiaki w hotelu, ale dla psa to jest duży stres. Nasz pies jest znajdą i bardzo chętnie idzie sobie "w długą" do pozwiedzania. Ale zawsze dla niego jest ważne stado. Kiedy zostaje sam w domu/ pensjonacie / przyczepie / pokoju hotelowym na pewien czas, przyzwyczaja się. Jednak na ogół wiąże się to z wcześniejszym przyzwyczajeniem. Kiedyś mieliśmy okazję podczas zwiedzania sprawdzić jego zachowanie, kiedy oddaliśmy go na ok. 8 godzin pod opiekę osoby zupełnie mu obcej. Pierwsza godzina - był zadowolony - miał dla siebie ogród, miejsce do biegania... Druga godzina była podobno jeszcze jako taka, choć zaczął już zaglądać w stronę bramy. Od trzeciej godziny pies zupełnie zgasł. Leżał w pobliżu bramy i czekał kiedy w końcu wróci do swojego stada. Miska z wodą czy też psim żarciem dla niego nie istniała. Kiedy to jest kilka godzin w ciągu dnia - jest to pół biedy. Gdyby pies miał tak egzystować przez kilka dni - byłby to spory problem. Nasz psiak jest do nas bardzo mocno przywiązany. A my do niego nie mniej :)

 

Pisałem w imieniu swoim, pomimo że pytanie zapewne było skierowane w stronę elvisa, ale ja tam chętnie podzielę się swoimi przemyśleniami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotel dla psiaka nie byłby tańszy ?

 

Fuj. To po co mieć psa/kota ?? A jakby Ciebie ktoś oddał do hotelu, bo jedzie sobie na wczasy i nie chce mu się z Tobą tarabanić ????  :ee:

 

 

Michał dobrze Ci opowiadano. To były czasy, gdy młody na szmacie jechał na wysokości lamperii. Każdy był młodym :oslabiony: .

 

Był. Też jechałem na szmacie. I na trocinach i na piasku....  :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani moi! Niestety zanosiło się na to od kilku dni. Musimy zweryfikować swoje plany bożociałowe na wersję bardziej ekonomiczną :( Niestety. Szlag mnie trafia i krew zalewa, ale życie... Nie chcę blokować miejsca napalonym z listy rezerwowej :) Bawcie się dobrze (ale nie za dobrze, żeby nam nie było za bardzo przykro :) ) Bardzo przepraszamy i do zobaczenia. Oby wcześniej niż w Bąkowie na grzybkach :(

Edytowane przez Robak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani moi! Niestety zanosiło się na to od kilku dni. Musimy zweryfikować swoje plany bożociałowe na wersję bardziej ekonomiczną :( Niestety. Szlag mnie trafia i krew zalewa, ale życie... Nie chcę blokować miejsca napalonym z listy rezerwowej :) Bawcie się dobrze (ale nie za dobrze, żeby nam nie było za bardzo przykro :) ) Bardzo przepraszamy i do zobaczenia. Oby wcześniej niż w Bąkowie na grzybkach :(

Jak to Robaczku Was nie będzie4_1_72.gif4_14_202.gif......nie musisz kupować specjalnie pidżamy ...tu już masz oszczędności ....nakarmimy Was pieczonkami to już druga oszczędność chlebek dostaniecie to już trzeci gratis , bigos Ci podarujemy ( chociaż z ogromnym żalem) to już czwarta .....popatrz ile zaoszczędziłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.