Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hi, nie spodziewałem się takiego zapotrzebowania :D
OK, w niedzielę na  giełdzie kupię, wg 'zamówienia' lub tyle ile będzie...
i jeżeli TOM3653, się zgodzi to mu je podrzucę i On Wam je już przekaże w Pilicy :rolleyes:

a pozostali chętni odbiorom sobie 'na Langoszach' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi, nie spodziewałem się takiego zapotrzebowania :D

OK, w niedzielę na  giełdzie kupię, wg 'zamówienia' lub tyle ile będzie...

i jeżeli TOM3653, się zgodzi to mu je podrzucę i On Wam je już przekaże w Pilicy :rolleyes:

a pozostali chętni odbiorom sobie 'na Langoszach' ;)

to może lista chętnych na dzidki do pieczenia kiełbasek????? :ee: :ee:

1. Jożin - 1

2.Tombr -1

3. Robak- 1

4 Marko6 -1

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha żebym jechał do Pilicy to by nie było problemu, ale niestety nie jazdę :oslabiony:   

he, byłem pewien że Ty jedziesz do Pilicy jako że jeździsz 'wszędzie' oczywiście nie sprawdziłem listy.... mój błąd.

więc zainteresowani najprawdopodobniej odbiorą sobie 'dzidy' już na Langoszach.

 

to może lista chętnych na dzidki do pieczenia kiełbasek????? :ee: :ee:

1. Jożin - 1

2.Tombr -1

3. Robak- 1

4 Marko6 -1

Fruzia......mistrzyni tworzenia List :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, byłem pewien że Ty jedziesz do Pilicy jako że jeździsz 'wszędzie' oczywiście nie sprawdziłem listy.... mój błąd.

więc zainteresowani najprawdopodobniej odbiorą sobie 'dzidy' już na Langoszach.

 

 

Zawsze możesz podnieść do Pilicy

[quote

 

Fruzia......mistrzyni tworzenia List :yay:

 

 

Dziękuję.... Trzeba się umieć zorganizować :)

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jest dobrze Janeckova się odezwała i zaprasza nas do siebie :)

 

Dobrý den, ano můžete přijet, ceny zůstávají stejné jako loni i předloni, tj. 80,- Kč karavan, 35,- Kč osoba, 25,- Kč dítě do 15 let, 20,- Kč pes a 60,- Kč elektr.přípojka. Annu v bufetě jsem o vašem příjezdu informovala – už se těší. S pozdravem janečková ATC Machuzky tel. 603327150

 

Witam, tak przyjeździe, ceny są takie same jak w zeszłym roku, a rok wcześniej, czyli 80, -. Karawanę CZK, 35, - CZK za osobę, 25, - CZK dziecko do 15 lat 20, - CZK psa i 60, - CZK elektryczny. połączenia. Anna w stołówce, poinformowałem o swoim przyjeździe - lubi. Z poważaniem Janečková ATC Machůzky tel. 603327150

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11thebest - kiedy, gdzie, jak można się z Tobą skontaktować. Jadę do Pilicy, mógłbym zabrać zainteresowanym patyki. Ja pracuję w Chorzowie (na ogół), podjechać gdzieś po pracy by można, to bym odebrał. Tyle, że do Pilicy, to ja jadę dopiero 1-go wieczorem, więc pierwsze ognisko jeszcze by było bez patyków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jest dobrze Janeckova się odezwała i zaprasza nas do siebie :)

 

Dobrý den, ano můžete přijet, ceny zůstávají stejné jako loni i předloni, tj. 80,- Kč karavan, 35,- Kč osoba, 25,- Kč dítě do 15 let, 20,- Kč pes a 60,- Kč elektr.přípojka. Annu v bufetě jsem o vašem příjezdu informovala – už se těší. S pozdravem janečková ATC Machuzky tel. 603327150

 

Witam, tak przyjeździe, ceny są takie same jak w zeszłym roku, a rok wcześniej, czyli 80, -. Karawanę CZK, 35, - CZK za osobę, 25, - CZK dziecko do 15 lat 20, - CZK psa i 60, - CZK elektryczny. połączenia. Anna w stołówce, poinformowałem o swoim przyjeździe - lubi. Z poważaniem Janečková ATC Machůzky tel. 603327150

nareszcie :ee: :ee: :ee: :ee: :ee:  i nawet Anna zadowolona :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.