Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trzeba wstępnie ustalic przebieg pieszych wędrówek w okolicy kempingu,tak aby zwiedzic okolicę ale bez ekstremalnych i czasochłonnych dokonań.

Ma byc rekreacyjnie i relaksacyjnie  :skromny:  Niestety osobiście nie posiadam żadnych map turystycznych tych terenów,może ktoś jest  bardziej zorientowany lub posiada jakiś przewodnik z poprzednich spotkań ?  :hmm:

 

Jest bardzo dobra ale dość wyczerpująca (dla mnie  :] ) w początkowym odcinku, trasa rowerowa (cały czas asfalt) lub piesza, biegnąca wzgórzem pod widoczną z kempingu wieża widokową, oczywiście z możliwością podejścia (podjechania) pod wieże - to już odcinek górski, kamienisto-szutrowy. Wyjeżdża się dwie wioski wyżej, powrót chodnikiem, doliną na kemping. Po drodze sklep - Radegast ok 10 koron  :slina:​ . Początek w Karlovicach, koło zagrody z Jeleniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz mniej więcej jaki to dystans do pokonania ? Szczerze mówiąc osobiście nie nastawialiśmy się na rowery,ale jak będą przydatne to można  przewietrzyc na dachu  :]

 

Myślę, że ok 10 - 15 km, może trochę więcej ale początkowy podjazd jest męczący i może mi się wydawać, że to Bóg wie ile było  :]  Potem jest po prostym (wzdłuż zbocza) i zjazd do doliny i doliną na kemp. Nam zajęło to ze trzy godziny  :hmm: ( z próbą dojechania pod wieżę) ale jakimiś wytrawnymi rowerowcami nie jesteśmy. Przynajmniej ja się nie poczuwam  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO Fruzia, prowadzisz grupę :yay: .  Już się deklaruję, to Twojej grupy.

Ja tylko na 9 trasę żadna inna mnie nie interesuje jezyk2.gif

Jednak trzeba zabrac rowery  :] Fruzia na szpicy bo wie gdzie na trasie można spotkac čepované pivo  :yay:

po najlepsze čepované pivo to trasa jest już dawno wytyczona dwapiwa.gif

a czy ktoś się już dodzwonił do pani Jeneczkowej ?????jump2.gif

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie my nie bierzemy raczej rowerów.

 

Błąd ! :nono: Przez całą długość doliny prowadzi kapitalna, asfaltowa ścieżka rowerowa. Rzecz u nas raczej niespotykana  :oslabiony: Dwa lata temu zjechaliśmy kilka (może z 10 km) w dół doliny i wróciliśmy ( z dzieciakami, wtedy 7 letnimi) Niżej jest fajne jeziorko, trochę większa wiocha z dużym marketem i takie tam. Oczywiście ścieżka biegnie dużo dalej i zaczyna się dużo powyżej kempingu gdzieś w górach koło Hotelu Horal. W Hotelu są kapitalne baseny i sauny ale drogo !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wypróbowany sposób. Jak będziecie się trzymać blisko Justyny to krzywda Wam się nie stanie.

Nie zasapiecie się na spacerze, nie złamiecie nogi chodząc po górkach.

W razie czego zostaniecie nakarmieni i napojeni.

Zazwyczaj jestem z Przemkową przyczepą bliskim sąsiadem i nie zdarzyło mi się , żebym nie usłyszał

rano, jak wystawiam z przyczepy rozczochrany łeb z przekrwionymi oczami.

Marek klinika?????

To wtedy najlepsza muza dla moich uszu.

Matka Teresa z  Kalkuty ma na noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.