Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Joł... Ktoś będzie chciał stroić antenki i sprawdzać parametry pracy CB, bo nie wiem czy mam brać sprzęt ...?

 

Może ktoś będzie chciał sprawdzić parametry płynu chłodniczego ...?

 

Mam tez oporowy miernik akumulatorów, gdyby ktoś chciał po zimie sobie zmierzyć moc swojej bateryjki w cepce lub wozidle...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że to urodzony Organizator.  :ok:  Przez duże "O"  :]

Kajetan zapisuj się na Langosze- zobacz jak wycieczka się szykuje,więc nudził się nie będziesz :)

Joł... Ktoś będzie chciał stroić antenki i sprawdzać parametry pracy CB, bo nie wiem czy mam brać sprzęt ...?

 

Może ktoś będzie chciał sprawdzić parametry płynu chłodniczego ...?

 

Mam tez oporowy miernik akumulatorów, gdyby ktoś chciał po zimie sobie zmierzyć moc swojej bateryjki w cepce lub wozidle...?

Zabieraj co masz ,od przybytku głowa nie boli :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan zapisuj się na Langosze- zobacz jak wycieczka się szykuje,więc nudził się nie będziesz :)

 

Gdybym tylko mógł  :'( Wycieczka jest rewelacyjna :krzykacz: ......  Na szczęście wiem, że godnie mnie zastąpisz jako Organizator. Mogę być spokojny o uczestników. Nudzić im się na pewno nie będzie  :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieraj co masz ,od przybytku głowa nie boli :yay:

 

heheheh - tym razem kubika drzewa nie będę wiózł bo za daleko, jedziemy tym razem w 5 osób wiec parę gratów wrzucę bo trochę luzu w kg będzie...

 

Może ktoś chce kupic/potestowac ręczne CB - http://allegro.pl/reczne-radio-cb-intek-h-510-plus-car-adaptor-i5148204014.html- bo jeśli nie sprzedam do tego czasu to wezmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh - tym razem kubika drzewa nie będę wiózł bo za daleko, jedziemy tym razem w 5 osób wiec parę gratów wrzucę bo trochę luzu w kg będzie...

 

Może ktoś chce kupic/potestowac ręczne CB - http://allegro.pl/reczne-radio-cb-intek-h-510-plus-car-adaptor-i5148204014.html- bo jeśli nie sprzedam do tego czasu to wezmę...

Bierz bierz będzie zabawa dla dzieciaków ......damy im krótkofalówki i karzemy się schować ....a potem dłuuuugo będziemy ich szukać blazen.gif

Gdybym tylko mógł

jeszcze trochę czasu ..możne coś wymyślicie. Pakuj się i przyjeżdżajcie samochod-rodzinny.gif

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek?  Nastąpi zmiana image w awatarze ???? 

 

ano jush...

Bierz bierz będzie zabawa dla dzieciaków ......damy im krótkofalówki i karzemy się schować ....a potem dłuuuugo będziemy ich szukać blazen.gif

 

kiedys to przerabialismy z panika w gaciach, jak nam dziecko podczas zabawy w chowanego zniknelo... Karol sie tak przejal zabawa, ze schowal sie do auta i usnal w bagazniku - a my w panice szukalismy go nawet 500m od przyczepy... a on spal 20m od przyczepyw aucie ,,, nie sa to fajne wspomnienia.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

kiedys to przerabialismy z panika w gaciach, jak nam dziecko podczas zabawy w chowanego zniknelo... Karol sie tak przejal zabawa, ze schowal sie do auta i usnal w bagazniku - a my w panice szukalismy go nawet 500m od przyczepy... a on spal 20m od przyczepyw aucie ,,, nie sa to fajne wspomnienia..

i dlatego dostają do łapki urządzenia mówiące ...a tak po za tym to miał być żarcik spowodowany ilością wystawionych szt ...a nie traumatyczne wspomnienie :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego dostają do łapki urządzenia mówiące ...a tak po za tym to miał być żarcik spowodowany ilością wystawionych szt ...a nie traumatyczne wspomnienie :miga:

 

wrzuce troche gratow aby nie siedziec bezczynnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wstępnie ustalic przebieg pieszych wędrówek w okolicy kempingu,tak aby zwiedzic okolicę ale bez ekstremalnych i czasochłonnych dokonań.

Ma byc rekreacyjnie i relaksacyjnie  :skromny:  Niestety osobiście nie posiadam żadnych map turystycznych tych terenów,może ktoś jest  bardziej zorientowany lub posiada jakiś przewodnik z poprzednich spotkań ?  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.