Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

Mogą być i Lędziny, mnie tam ganz pomada gdzie, byle tylko się nie wmontować po drodze w jakąś procesję :) O której w czwartek mamy się tam zameldować?

Ta droga którą chcemy jechać jest wolna od procesji, Myślę że jak pojedziesz tak to bez problemu się spotkamy  :] 

https://maps.google.pl/maps?saddr=Wroc%C5%82aw+G%C5%82%C3%B3wny,+Wroc%C5%82aw&daddr=50.146959,19.105712&hl=pl&ie=UTF8&ll=50.168212,19.15123&spn=0.060365,0.169086&sll=51.953751,19.134379&sspn=7.435873,21.643066&geocode=FXq1CwMd5_QDASGHeRXiFsBFSyl51zxeZcIPRzGHeRXiFsBFSw%3BFY8u_QIdsIcjAQ&mra=ls&t=m&z=13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomek ,Ty lepiej przygotuj sobie przemówienie na tą okazję :)

 

UWAGA !!!

 

Listy w poście nr 2 zostały uzupełnione na tyle ile miałem wiedzy w tym temacie lub pamiętałem.Osobom ,które nie uczestniczą na bieżąco w tym wątku,a wcześniej się zapisały na wyjazd wysłałem wiadomości na priv.

Informuję ,że Marko 6 potrzebuje mieć wiedzę na temat naklejek do 19.04.2015 do godz. 23.59,bo rano w poniedziałek składa zamówienie.Zamówione zostaną tylko naklejki,na które jesteście zapisani plus 3 naklejki dla nieznanych nam jeszcze załóg,które się dopiszą do listy :)

Na spot wybieramy się konkretną,sprawdzoną w  większości w wojażach ekipą.Nowe załogi prosimy ,by od czasu do czasu dali znać o sobie w tym wątku,by była pewność ,że z nami pojedziecie.Jeżeli któraś z załóg nie może uczestniczyć w spocie ,a wie o tym już dużo wcześniej,proszę o krótką i treściwą informację,że nie jadę i tyle,by nie było tak,ze jesteśmy zapisani,blokujemy listę ,a potem nie przyjedziemy ( tutaj tłumaczą tylko sprawy losowe ),bo kto się chce spotkać to każdą pogodę uważa za właściwą.

Pozdrawiam :)

Dziękuję za wyczerpującą informację.

Z nami jest tak, że nasz przyjazd nie jest pewny w 100 %, bardzo nam zależy, ale termin koliduje z ewentualnym wyjazdem na wczasy.

Z tego tez powodu nie jestem w stanie się konkretnie zdeklarować w temacie spotkania, naklejek itp.

Kwestia wyjazdy na pewno rozwiąże się z początkiem maja więc wtedy się określimy. Na pewno nie będziemy blokować miejsca do końca.

Zresztą na pewno będziemy w Willi u źródeł, więc się zintegrujemy  :skromny:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To może mnie byście też zgarnęli po drodze gdzieś? W tychach lub w Kobiórze??

O.. albo może lepiej jak ktoś jedzie przez A4 w strone K-wic na MOPie Halemba...  :hmm:

Edytowane przez Gregorov (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie podpowiada ..............jest to samo co było czyli nic stan taki juz był w ubiegłym roku

 

A to, że trzy razy jest spotkanie Langoszowe, to nie ważne?? Ten kemping zaczyna być już kojarzony z tym wydarzeniem nawet w necie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam z Adamem możecie się spotkać, a my z Tomkiem możemy poczekać na Was na stacji benzynowej

którą zapodałem na mapie.

 

No to mamy ustalone. Ja na Robaka czekam na MOPie Halemba i później jedziemy na Orlen w Lędzinach. Co do godziny to jeszcze ustalimy przed wyjazdem.  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, że trzy razy jest spotkanie Langoszowe, to nie ważne?? Ten kemping zaczyna być już kojarzony z tym wydarzeniem nawet w necie :)

aaaaaaaaaaaaaa Kajeten wcześnie rano było i tego nie zauważyłam....

wybieramy drogi którymi pojedziemy ....tylko czy będziemy mieli dokąd jechać jak nikt nie odpowiada na telefony i maile 035.gif0tongue.gif

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wybieramy drogi którymi pojedziemy ....tylko czy będziemy mieli dokąd jechać jak nikt nie odpowiada na telefony i maile 035.gif0tongue.gif

 Myślę , że trzeba spokojnie odczekać do początku maja.

Wcale bym się nie zdziwił jak by się okazało że " ruszają " tam dopiero od początku maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.