Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

Ja potrzebuję tylko wiedzieć gdzie dokładnie mam się stawić i o której godzinie, a Wy tubylcy ustalajcie dalej kolejność spotkań. Ze mną jak z dzieciątkiem :)

Jedno jest pewne,na 9.00 musimy być w Bielsku Białej,a resztę ustalimy po Dniu Dziecka .Pozdrawiam :)

 

Mam informację dla załóg,które były w Częstochowie,że milek -nasz kolega z Niemiec z tego kampera Hobby 600 ( jest na zdjęciu ,które wkleiłem z pielgrzymki do Częstochowy ) zalogował się na forum.Napiszcie do niego na priv to się ucieszy ,bo nie bardzo potrafi śmigać po forach .Napisałem mu ,by odezwał się tutaj w naszym wątku :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Andrzej zadzwonić można do Anny może ona coś wie na temat campingu może ktoś ma nr telefonu do niej;)

Jeżeli ktoś ma numer do Any to niech zadzwoni,bądź też niech  go poda mi na priv  :)

Jeszcze nie wiemy jak będzie ,ale jest promyk nadziej ,że się może uda spotkać razem może od piątku po pracy ;-)

O widzę,że zaczynasz iść dobrym torem Tomek.Potem tylko załatw czwartek wolny i jest gitara :yay: :yay: :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy ;-)

 

 


O widzę,że zaczynasz iść dobrym torem Tomek.Potem tylko załatw czwartek wolny i jest gitara :yay: :yay: :yay:

 Może się uda szkoda by przegapić imprezy w tak doborowym Towarzystwie :slina: :slina: :piwko: :piwko: :gitara: :gitara: :pub::swiety: :swiety: :swiety::) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TJ SKI TURIST

AUTOKEMPING "MACHUZKY"

756 06 Velke Karlovice

tel. 603 327 150

 

To mam z rachunku z zeszłego roku.

Nikt nie odbiera tego telefonu :(

 

 

zobaczymy ;-)

 

 Może się uda szkoda by przegapić imprezy w tak doborowym Towarzystwie :slina: :slina: :piwko: :piwko: :gitara: :gitara: :pub::swiety: :swiety: :swiety::) :) :)

Dajesz Tomek ,to co mam  zapisywać i na co-póki są wolne miejsca  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy ;-)

 

 Może się uda szkoda by przegapić imprezy w tak doborowym Towarzystwie :slina: :slina: :piwko: :piwko: :gitara: :gitara: :pub::swiety: :swiety: :swiety::) :) :)

Tomek 1,5 miesiąca z hakiem masz na 'pochytanie' wolnego w piątek i ewentualnie w sobotę....

aktualnie są jeszcze 4 wolne miejsca

tak jak belmondo powiedział 'zaczynasz iść dobrym torem'

:bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TJ SKI TURIST

AUTOKEMPING "MACHUZKY"

756 06 Velke Karlovice

tel. 603 327 150

 

To mam z rachunku z zeszłego roku.

Telephone: (00420) 571 444 522 WWW: www.machuzky.cz »

Telephone 2: (00420) 603 327 150

coś takiego znalazłam

 

Kontakt na tenisový kurt: 737 365 013 i jeszcze takie coś

Lyžařský vlek Machůzky

 

 Ing. Pavel Šulák

GSM+420 731 286 588

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he to to już mamy ułatwione zadanie.

natomiast co do 'spotkania' z Adamem to albo ta stacja (Orlen??) w Lędzinach, albo gdzieś w Tychach tam gdzie ewentualnie z Andrzejem (jeżeli pojedzie z Tychów) jeżeli Andrzej nie pojedzie z Tychów to wtedy Kobiór stacja BP (wielka widoczna z dużym parkingiem)

wybór będzie należał do Robaka, jak mu będzie wygodnie (zapewne z Wrocka pojedzie A4), I  w Katowicach zadecyduje czy wbija się na 86 i ciągnie na Tychy lub Kobiór, albo jedzie do Mysłowic i przed bramkami odbije na S1 kierunek Tychy-Cieszyn i wtedy spotyka się z nami w Lędzinach, na tej stacji z linku..... :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay:

Mogą być i Lędziny, mnie tam ganz pomada gdzie, byle tylko się nie wmontować po drodze w jakąś procesję :) O której w czwartek mamy się tam zameldować?

Edytowane przez Robak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma numer do Any to ............ niech  go poda mi na priv  :)

 

A co, masz wyłączność na kontakty z Aną ?? Patrzcie go, a co na to Asia ??? :ee:  :ee: :ee:  :]  :]  :]   :lol2:  :lol2: :lol2:  

 

Ana jest dobrem wspólnym, ze znaczącym wskazaniem na Irka :]  :] :]  

 

BUFET MACHŮZKY Provozovatel: Anna Rudolfová, 756 06 Velké Karlovice 114, tel. 732 135 571

 

 

A tak przy przy okazji, polecam wpisać w Google "camping Machuzki" i popatrzyć co Wujek podpowiada w kilku pierwszych wynikach.... :hmm:  :]

 

lub kliknąć na link: https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=camping+machuzky

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A tak przy przy okazji, polecam wpisać w Google "camping Machuzki" i popatrzyć co Wujek podpowiada w kilku pierwszych wynikach.... :hmm:  :]

 

lub kliknąć na link: https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=camping+machuzky

nic mi nie podpowiada ..............jest to samo co było czyli nic stan taki juz był w ubiegłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.