Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

Rano idę w Boże Ciało  na 7.00 do kościoła i spotykamy się na stacji Bliska w Tychach,za Strażą Pożarną ok. 8.00  (chyba ,że będę dojeżdżał z Bielska,bo tez tak może być -to wtedy przyjedziecie sami) :)

Robak tam dojedzie po trasie ,a Wy z Tomkiem też.Po drodze zbierzemy Tombra w Pszczynie :)

niech Tombor się wypowie czy ma dołączyć do mini-karawany :bzik: :bzik: :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no to jak się dobrze 'dogramy' to pod Decathlon podjedziemy w 5 zestawów:]

Tomek myślę że My pierwszy 'pitstop' żeby dołączyć do Robaka (lub on do nas) powinniśmy ustalić na tej stacji za Lędzinami. Bo to będzie najmniej kłopotliwe dla Adama.

a pitstop w Tychach niech Andrzej ustali, ja tak na szybko myślę że może stacja BP w Kobiórze ...... :hmm:

Mówisz o tej stacji?

https://www.google.pl/maps/@50.1466566,19.1070775,181m/data=!3m1!1e3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się wszystko zmienia... :bzik: 

To my poczekamy do Dnia Dziecka (bo pewnie i to będzie miało wpływ na roszady szanownego gremium) i wtedy podejmiemy ostateczną decyzję do której karawany dołaczamy ;)


Z powodów zawodowych prosimy o wykreślenie nas z listy. Do zobaczenia innym razem.

"Zawód"... to Wy nam sprawiliście :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się wszystko zmienia... :bzik:

To my poczekamy do Dnia Dziecka (bo pewnie i to będzie miało wpływ na roszady szanownego gremium) i wtedy podejmiemy ostateczną decyzję do której karawany dołaczamy ;)

 

 

Przecież Wy w środę wieczorem jedziecie do Bielska i tam na nas spokojnie czekacie  ,bo i tak tam jest główny punkt zborny,chyba że zmienicie Wasz plan :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo przyjada do Nas dzien wczesniej i bedziemy patrzyc na czeskie browary...

To nie...

 

Przecież Wy w środę wieczorem jedziecie do Bielska i tam na nas spokojnie czekacie  ,bo i tak tam jest główny punkt zborny,chyba że zmienicie Wasz plan :)

...za to TO już prędzej :)

 

Wstępnie taki jest plan, że Decathlon w środę, ale jest jeszcze dobre 1,5 miesiąca na kombinowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wstępnie taki jest plan, że Decathlon w środę, ale jest jeszcze dobre 1,5 miesiąca na kombinowanie :D

Masz rację,to samo mi żona powiedziała.Za tydzień ruszamy na dwutygodniowa majówkę i nawet nie wiem co tam zwiedzić trzeba ,a tu przezywamy do przodu kto co i jak.

Jedno jest pewne Bartosz K dzwonił na kemping-nikt nie odbiera.Czesi to luzacy,e-maila to pewnie odbiorą dopiero po 1 maja,jak otworzą kemping,więc na chwilę obecną czekamy na potwierdzenie.Od razu piszę,że od przyszłej soboty przez dwa tygodnie Marko 6 będzie czuwał nad tym wątkiem.

Nie wiem dlaczego dwie zapisane załogi,tj.Janusz 1970 i adamdiver nic się nie odzywają,nie podejmują żadnych dyskusji ,pomimo tego iż wiadomości na  priv odczytali  :hmm:  :hmm:  :hmm:

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuję tylko wiedzieć gdzie dokładnie mam się stawić i o której godzinie, a Wy tubylcy ustalajcie dalej kolejność spotkań. Ze mną jak z dzieciątkiem :)

Jeżeli chcesz pojechać z nami to możemy poczekać na Ciebie lub Ty na nas na tej stacji

benzynowej, jeżeli Ci to pasuje.

https://maps.google.pl/maps?ll=50.146657,19.107078&spn=0.001887,0.005284&t=h&z=18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuję tylko wiedzieć gdzie dokładnie mam się stawić i o której godzinie, a Wy tubylcy ustalajcie dalej kolejność spotkań. Ze mną jak z dzieciątkiem :)

czyli nakarmić dac pic i poczekać aż się odbije ;) a później do snu ululac Edytowane przez jarobaro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz pojechać z nami to możemy poczekać na Ciebie lub Ty na nas na tej stacji

benzynowej, jeżeli Ci to pasuje.

https://maps.google.pl/maps?ll=50.146657,19.107078&spn=0.001887,0.005284&t=h&z=18

 

he to to już mamy ułatwione zadanie.

natomiast co do 'spotkania' z Adamem to albo ta stacja (Orlen??) w Lędzinach, albo gdzieś w Tychach tam gdzie ewentualnie z Andrzejem (jeżeli pojedzie z Tychów) jeżeli Andrzej nie pojedzie z Tychów to wtedy Kobiór stacja BP (wielka widoczna z dużym parkingiem)

wybór będzie należał do Robaka, jak mu będzie wygodnie (zapewne z Wrocka pojedzie A4), I  w Katowicach zadecyduje czy wbija się na 86 i ciągnie na Tychy lub Kobiór, albo jedzie do Mysłowic i przed bramkami odbije na S1 kierunek Tychy-Cieszyn i wtedy spotyka się z nami w Lędzinach, na tej stacji z linku..... :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.