Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli będziecie w Tychach robić jakiegoś pitstopa to może i ja się dołączę  :hmm: .

 

A tak zapytam - trasę mamy ustaloną? Jedziemy przez Zwardoń jak w zeszłym roku czy przez Cieszyn jak w drodze powrotnej?  :hmm:

Edytowane przez Gregorov (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tak zapytam - trasę mamy ustaloną? Jedziemy przez Zwardoń jak w zeszłym roku czy przez Cieszyn jak w drodze powrotnej?  :hmm:

Chyba tak jak w tamtym roku ...droga  ...jest dobra...to po co psuć ????

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodów zawodowych prosimy o wykreślenie nas z listy. Nie chcemy blokować miejsca, a w tej chwili nie możemy się określić że będziemy mogli przyjechać. Do zobaczenia innym razem. Bawcie się dobrze.

 

Darek z Elą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodów zawodowych prosimy o wykreślenie nas z listy. Nie chcemy blokować miejsca, a w tej chwili nie możemy się określić że będziemy mogli przyjechać. Do zobaczenia innym razem. Bawcie się dobrze.

 

Darek z Elą

Szkoda,że Was nie będzie z nami,może następnym razem dołączycie.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden problem bliżej wyjazdu zdzwonimy się i ustalimy co i jak  :ok: 

Dogadamy się bliżej wyjazdu,myślę że nie będzie z tym problemu :]

no to jak się dobrze 'dogramy' to pod Decathlon podjedziemy w 5 zestawów:]

Tomek myślę że My pierwszy 'pitstop' żeby dołączyć do Robaka (lub on do nas) powinniśmy ustalić na tej stacji za Lędzinami. Bo to będzie najmniej kłopotliwe dla Adama.

a pitstop w Tychach niech Andrzej ustali, ja tak na szybko myślę że może stacja BP w Kobiórze ...... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka sytuacja, że zmienił mi się nick :) Ale jakby co to jestem cały czas ja osobą własną :yay:

Nie tylko ty Robaczku-spójrz na mój :)

 

Jak chcecie zrobić zamieszanie na Tychach to skręćcie w prawo 100 m z trasy,którą pojedziecie na wysokości Straży Pożarnej i czekajcie na mnie pod kościołem  Św.Krzysztofa :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak chcecie zrobić zamieszanie na Tychach to skręćcie w prawo 100 m z trasy,którą pojedziecie na wysokości Straży Pożarnej i czekajcie na mnie pod kościołem  Św.Krzysztofa :)

no, ciekawe zamieszane może wyniknąć jak się na procesje Bożo Ciałową z zestawami załapiemy....

:yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay:

....

dodam jeszcze, że po drodze z Tychów do B.B. jest Pszczyna a tam 'chyba'  też jest jakiś zlotowicz ;) ;) ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś kościelnym po godzinach?

Rano idę w Boże Ciało  na 7.00 do kościoła i spotykamy się na stacji Bliska w Tychach,za Strażą Pożarną ok. 8.00  (chyba ,że będę dojeżdżał z Bielska,bo tez tak może być -to wtedy przyjedziecie sami) :)

Robak tam dojedzie po trasie ,a Wy z Tomkiem też.Po drodze zbierzemy Tombra w Pszczynie :)

W Tychach tez dołączy B& J ,,bo leci z Lędzin  oraz Beru ,który pojedzie z Częstochowy :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.