Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Lepiej napisz co tam z Twoją markizą. Ogarnąłeś temat? Rozmawiałem wczoraj na targach z "serwisantami" o Twoim (i moim) przypadku. Nie ma dramatu, ponoć linki mogły się naciągnąć lub zablokować od szarpnięcia nie w tej pozycji co powinny. Oferowali regulację na miejscu i w gratisie bo to pierdółka ponoć, ale niestety nie przyjechałem kamperem więc ZONK :(

 

Regulowałem na wszystkie strony ale ciągle z jednej strony zamyka sie wcześniej niż z drugiej. Tak o 1 cm. Trzeba docisnąć i się zatrzaśnie. Mnie tez oferowali regulacje w Bieruniu ale musiałbym jechać.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Regulowałem na wszystkie strony ale ciągle z jednej strony zamyka sie wcześniej niż z drugiej. Tak o 1 cm. Trzeba docisnąć i się zatrzaśnie. Mnie tez oferowali regulacje w Bieruniu ale musiałbym jechać.... 

No to jest po jeden bo i mnie wycieczka czeka, na szczęście tylko do Poznania, a mogłem mieć już z głowy... :/ Kto nie ma w głowie ten ma w kołach ;)

Chyba że na spocie rozbroimy ustrojstwo na części pierwsze z kolegami i albo będzie OK, albo... przejadę się do Poznania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz ściągnięty ten stary cennik to wrzuć go tutaj ,zobaczymy co kombinują :)

Dokopałem się do takich cen:

 

Cena:

Chaty a pokoje: srub 2+4 lůžka (s WC a kuchyňkou) 700 Kč/chata/noc, bílý bungalov 3+3 lůžka (s WC, sprchou a kuchyňkou) 800 Kč/chata/noc, podkroví 4 lůžka (s WC, sprchou a kuchyňkou) 600 Kč/noc, pokoj 2 lůžka (bez WC) 220 Kč/pokoj/noc, pokoj 4 lůžka (bez WC, s ledničkou) 400 Kč/pokoj/noc.

Ve vlastním zařízení: osoba 35 Kč/noc (6-15 let 25 Kč/noc), stan 40 Kč/noc, obytný vůz 80 Kč/noc, auto 20 Kč/noc, motocykl 10 Kč/noc, přípojka na elektřinu 60 Kč/noc, pes 20 Kč/noc. Při ubytování jen na 1 noc +20 Kč/os. Žeton do sprchy 10 Kč. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc (nad 18 let). Bazén 30 Kč/den.

 

Nie tłumaczę coby każdy zaczął się oswajać z češtinu ;)

Aktualizacja (ponoć) z 1.08.2014

Edytowane przez Kozaczki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe wyrazy i zwroty do nauki po czesku to:

 

1. Gdzie jest bar? - Kde je bar? - chociaż to każdy wie  :]

2. Ile kosztuje piwo? - Jak moc je pivo? - to też każdy wie, ale na kempingu :] 

 

Ale przyda się to komuś jak się zgubi na mieście i będzie się tułała spragniony  drinkbeer3.gif

O powrót do bazy niech się nie martwi, ekipa poszukiwawcza znajdzie każdego cavalryman.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się trochę zapuściłem z listami. Ale jak się Was na 5 minut z oka spuści, to potem się ma 2 dni czytania do nadrobienia... No ale chciałbym powolutku nadrobić. Więc do kiełbaski można się jeszcze dopisać? tak z 1 kg swojskiej. Jakby tam ktoś chciał 0,5 kg grillowej i nie byłoby co z tym drugim 05,kg zrobić, to my przygarniemy. Mam jeszcze takie pytanko, czy ktoś w niedzielę będzie wracał do Krakowa? Chciałbym, żeby pasażerkę podrzucić. Będzie taka możliwość? Jeszcze wiele spraw się toczy i nie wykluczone, że będzie nas 3 + pies. Ale to chyba nikomu nie będzie przeszkadzało.

Kajtek, a co to się stało, że odpadłeś? Nie da się czegoś pozamieniać, pokombinować?

 

Dobra i tak nie nadrobię wszystkich zaległości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - Szukam twoją zonę.... ;-)

 

A już wyszukasz, to co ????  :]  :lol2:  :bzik:  :-]

 

A w temacie, to po czesku będzie: "Gde je moja żena?",   a Pepik odpowiada: "Jak to gde? Ona je za pultą. Żena za pultą "  :look:  :yay:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A już wyszukasz, to co ????  :]   :lol2:   :bzik:  :-]

 

... Dla wielu Czechów wierność w związku nie jest zbyt ważną wartością, w związku z czym zdradę uznają za coś normalnego.

 

To zapytam o to czy zdrade uznaje za cos normalnego ;-) Potem zostaje kwestia alibi dla żony lub pokornie przyjąć wpier.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

To zapytam o to czy zdrade uznaje za cos normalnego ;-) Potem zostaje kwestia alibi dla żony lub pokornie przyjąć wpier.....

 

Bartek, tak sobie myślę, że jeśli jedziemy do obcego kraju to trzeba postępować zgodnie z normami tam przyjętymi, żeby nie wyjść na ostatniego buraka. Niestety, żony muszą to zrozumieć.

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, tak sobie myślę, że jeśli jedziemy do obcego kraju to trzeba postępować zgodnie z normami tam przyjętymi, żeby nie wyjść na ostatniego buraka. Niestety, żony muszą to zrozumieć.

Robaczku .....już widzę jak Twoja żonka zrozumie :czerwona::wrrr::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Mietkowie, Adam zbieraj majdan i przyjezdzaj, jestem do niedzieli.... Cisza i spokoj i nikogo nie ma...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.