Skocz do zawartości

Langosze III - předběžné, pracovní, chatování


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dostali info o spocie, to szybko podnoszą ceny  :ee:  :]  :]  :miga:  :lol2:

Teraz to szyderca tak?? poczekaj jeszcze coś będziesz organizował... :zlo::bevil:

A to jakiś problem ?????

dla mnie nie, ale nie wiem co na to Twój Przemek ;)

Edytowane przez Kozaczki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już, już. Żarcik taki to był a Ty mi tu się fochniesz zaraz ;) Wyjaśnimy to sobie dogłębnie ( :pub:) na spocie :)

jak się poznamy lepiej to będziesz wiedział kiedy focham  a kiedy czekam na reakcję :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to szyderca tak?? poczekaj jeszcze coś będziesz organizował... :zlo::bevil:

 

jak się poznamy lepiej to będziesz wiedział kiedy focham  a kiedy czekam na reakcję :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil: :bevil:

 

Najpierw poznaj człowieka, a potem oceniaj czy z Ciebie szydzi, czy tylko żartuje..... jakoś nikt oprócz Ciebie nie odebrał tego jako szyderstwo. Organizowałem dwa razy i wiem jak to jest. Nie musisz mnie straszyć. 

ich strona całkowicie źle działa ...mam wrażenie że nikt tam nic nie aktualizuje dość długo ....może już pani Janeckowa nie prowadzi kempingu :ee: :ee:

 

Strona kempingu była taka sama rok temu jak i dwa lata temu. Tam się nic nie dzieje..... ale jednak w tym roku coś delikatnie się zmienia  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw poznaj człowieka, a potem oceniaj czy z Ciebie szydzi, czy tylko żartuje..... jakoś nikt oprócz Ciebie nie odebrał tego jako szyderstwo. Organizowałem dwa razy i wiem jak to jest. Nie musisz mnie straszyć. 

 

dobra Panowie ...nie wiem o co całe halo ale zajmijmy sie wesołymi stronami wyjazdu ..... nie ma sensu się indyczyć czu fochać ( jak to Kozaczki napisał)

Każdy jedzie się dobrze bawić i to najważniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz ściągnięty ten stary cennik to wrzuć go tutaj ,zobaczymy co kombinują :)

Nie mam :(

Najpierw poznaj człowieka, a potem oceniaj czy z Ciebie szydzi, czy tylko żartuje..... 

Dokładnie! Chyba nie wziąłeś tego na poważnie? :)

 

Lepiej napisz co tam z Twoją markizą. Ogarnąłeś temat? Rozmawiałem wczoraj na targach z "serwisantami" o Twoim (i moim) przypadku. Nie ma dramatu, ponoć linki mogły się naciągnąć lub zablokować od szarpnięcia nie w tej pozycji co powinny. Oferowali regulację na miejscu i w gratisie bo to pierdółka ponoć, ale niestety nie przyjechałem kamperem więc ZONK :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.