Skocz do zawartości

Wiosna 2015 w Januszkowicach nad jez.Srebrnym-termin 27-29.03.2015r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kajtek jak zalozysz ten bagaznik to ten dyszelek juz nie bedzie taki maly... .............................................................w obwodzie....  :miga:  :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacja BIGOS rozpoczęta. Wyjdzie w moim super-wypasionym-mega garze jakieś 10 kg. Tylko się okazuje, że przy takiej frekwencji musiałbym nastawić kocioł do gotowania pościeli, ale niestety nie dysponuję, więc będziemy rozdzielali w trybie: kto pierwszy ten lepszy :) No chyba, że się znajdą jarosze/wegetariani, a już najlepiej weganie, to ilość na łeb wzrośnie.

DSC_0552.jpg

Od czwartku juz ustawiam sie w kolejce ma mala porcje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacja BIGOS rozpoczęta. Wyjdzie w moim super-wypasionym-mega garze jakieś 10 kg. Tylko się okazuje, że przy takiej frekwencji musiałbym nastawić kocioł do gotowania pościeli, ale niestety nie dysponuję, więc będziemy rozdzielali w trybie: kto pierwszy ten lepszy :) No chyba, że się znajdą jarosze/wegetariani, a już najlepiej weganie, to ilość na łeb wzrośnie.

attachicon.gifDSC_0552.jpg

obawiam się że nawet gar do bielizny byłby mały tu się kłania

post-13977-0-82955300-1427230817_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak się zastanawiam czy w konkretach nie ma za dużo wolnej amerykanki. Belmondo powinien już dawno odgwizdać faul czy spalonego.

ps. Patrzyłem tak dzisiaj na wędzoną słoninę, ale sklepowa i nie testowana. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belmondo już kilka dni temu napisał, że już blisko spotkanie i kładzie na to, jakby to napisać...

U nas w Rynku na świątecznym jarmarku ze swoimi wędlinami rozstawiają się Litwini. Zawsze kupuję kindziuk i słoninę wędzoną w ostrej papryce!

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak się zastanawiam czy w konkretach nie ma za dużo wolnej amerykanki. Belmondo powinien już dawno odgwizdać faul czy spalonego.

ps. Patrzyłem tak dzisiaj na wędzoną słoninę, ale sklepowa i nie testowana. :slina:

Już jest za blisko imprezy ,by zmieniać wątki :)

 

 

Informuję,że medale dotarły dzisiaj-są wypasione i nie będziecie żałować.Facet przysłał mi katalog-ma extra gadżety :)

Rano domawiam ostatnie 4 kg kiełbasy i w czwartek odbieram ją ciepłą :)

Bilety na zamek mam zamówione dla wszystkich,którzy się zapisali :)

Autobus jest zamówiony :)

Menager z zamku zaproponował mi ,byśmy kiedyś spotkanie nasze pod zamkiem zrobili-prąd jest,łazienki też,musimy to pooglądac w sobotę :)

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menager z zamku zaproponował mi ,byśmy kiedyś spotkanie nasze pod zamkiem zrobili-prąd jest,łazienki też,musimy to pooglądac w sobotę :)

W zeszłym roku na Święta Wielkanocne spaliśmy na parkingu przed zamkiem Zmieści się tam, może sześć przyczep,ciekawe czy wpuści nas do parku zamkowego?

 

Ale warto pytać,tam jest bardzo ładnie.........my mieliśmy świetną przewodniczkę po zamku.

przejrzałem zdjęcia.............jednak jest tam miejsce na dużoooo przyczep :]post-8250-0-41828700-1427235933_thumb.jpgparking na którym spaliśmy,post-8250-0-73489200-1427236014_thumb.jpgwlaśnie dlatego warto tam jechać,post-8250-0-72076100-1427236058_thumb.jpgto jest miejsce dla naszych przyczep......z widokiem na zamek i oranżerię.

post-8250-0-78651800-1427235988_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.