Skocz do zawartości

Wiosna 2015 w Januszkowicach nad jez.Srebrnym-termin 27-29.03.2015r


Rekomendowane odpowiedzi

witam proszę o dopisanie 2+2 (5 i 3 latka bez dwóch tygodni) na kiełbaski i inne smakołyki narazie sie nie piszemy bo wyjazd jest tylko w 88% pewny.

Witam ,dopisałem Waszą załogę i pozdrawiam :)

 

Czy w czwartek będzie prąd i dostęp do .............  no wiecie do czego?

 

Ed z tego co mi wiadomo to tak ale na 100% nie

 

Ed 15 zł -doba (bez mediów ,ewentualnie prąd,przy pobycie z czwartku na piątek )

Właściciel kempingu twierdzi,że pełne otwarcie kempingu w czwartek to duże koszty dla niego ( nie wiem, z czego to wynika ,pewnie nagrzanie wody,pracownik do obsługi -bo rozmawia ze mną krótko). Ustalone jest 15 zł bez WC,wody,  tylko z prądem za załogę  i tyle.Pobyt z czwartku na piątek proszę traktować jak pobyt na "dziko".

Przyjedziecie na miejsce to możecie przecież negocjować -jak będzie z kim :)

 

 

Proszę dokładnie przeczytać 1-go posta w tym wątku i wszystko tam jest napisane .

Każdy niech sprawdzi,czy jest na listach ,gdzie się zapisał i czy ma  wszystko spakowane,do czego się zobowiązał  .

Pozdrawiam :)

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to będę miała kilka pytań w tej kwestii :]

ale nie będę świnią jak go Wam zwinę? :tuk:

 

Ło matko- jeden dzień awarii w Orange i trzy strony postów w plecy :]

 

Malwa - o co biega? Jak mi spasuje, to biorę. Byłem pierwszy :tuk:

 lista na autobus już zamknięta ale jakby coś się dało zrobić to jesteśmy chętni na wspólny przejazd.

 

Jak będzie ciężko, to uruchomimy nasz 7- osobowy ałtobós :] 

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za krótki dyszelek :ee: :ee: :ee: :ee:

 

Ło żesz Ty no :krzykacz: zawsze możesz sprawdzić organoleptycznie :ee:  :ee: :ee:  :ee:  :ee:  :ee:  :ee:  

Kajtek to vitarą nie przyjeżdżasz?? bo na jednym zdjęciu już widziałem :P hehe 

 

Tym razem nie. Ałtobós może być potrzebny.... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacja BIGOS rozpoczęta. Wyjdzie w moim super-wypasionym-mega garze jakieś 10 kg. Tylko się okazuje, że przy takiej frekwencji musiałbym nastawić kocioł do gotowania pościeli, ale niestety nie dysponuję, więc będziemy rozdzielali w trybie: kto pierwszy ten lepszy :) No chyba, że się znajdą jarosze/wegetariani, a już najlepiej weganie, to ilość na łeb wzrośnie.

post-14545-0-60837900-1427229947_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacja BIGOS rozpoczęta. Wyjdzie w moim super-wypasionym-mega garze jakieś 10 kg. Tylko się okazuje, że przy takiej frekwencji musiałbym nastawić kocioł do gotowania pościeli, ale niestety nie dysponuję, więc będziemy rozdzielali w trybie: kto pierwszy ten lepszy :) No chyba, że się znajdą jarosze/wegetariani, a już najlepiej weganie, to ilość na łeb wzrośnie.

attachicon.gifDSC_0552.jpg

Za tę fotke kupujesz mi nowego laptopa bo ten ma zaślinioną klawiaturę i właśnie przestaje działa.,sl;;n,cjdnakip[><<cmc'C ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.