Skocz do zawartości

Wiosna 2015 w Januszkowicach nad jez.Srebrnym-termin 27-29.03.2015r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiadomo,że będę się starał jak najszybciej rozdzielić kiełbasę wśród chętnych,którzy ją wcześniej zamówili ,by nie trzymać jej długo w samochodzie.Przyjadą załogi na miejsce to wtedy wydamy,spoko :)

Teraz już wiem , że to Ty będziesz miał tą wędlinę a nie masarz , który będzie czekał aż się pojawimy. Wszystko jasne. :ok:

 

Belmondo , jeszcze jedno pytanko. Czy Ty to przywieziesz od tego Pana czy on osobiście pojawi się na kempingu i przekaże wszystko Tobie? Pytam celowo bo jak by się pojawił osobiście to mógłby zareklamować trochę więcej wyrobów , które to może byśmy kupili w ramach czegoś do zagryzki a nawet pod kątem zbliżających się świąt.

Nie piszę tu o zwiezieniu całej masarni ale może kilka sztuk szyneczki , jakiejś słoninki podwędzonej , boczku.

To już oczywiście bez list żebyś od nich nie zwariował.

To są tylko luźne przemyślenia ale kto wie ... Taka słoninka wędzona do czystej  ... Mmmmmmm :slina:

Sam , nie wiem. Jak ma blisko to może sam przyjedzie a Ty zaoszczędzisz na Wunder Baum waniliowym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest znęcanie tylko zanęcanie temaciku a , że smakoszy tu kilku się znajdzie to może być niezły pomysł.

Pytanie tylko czy temu Panu po robocie (po 18.00 w piątek) chciałoby się do nas przyjechać. Nie wiem ile ma kilometrów i ile chęci. :niewiem:

Ja bym wziął parę rzeczy w ciemno. :skromny::slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoninka wędzona w ostrej papryce !

i kieliszeczek dobrze schłodzonego trunku :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Ok zamek zamkiem ale trzeba szykować repertuar na ognisko :yay:   :yay:   :yay:

Tomek ty się znęcasz nade mną taką muzą :( :( :( :(

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem , że to Ty będziesz miał tą wędlinę a nie masarz , który będzie czekał aż się pojawimy. Wszystko jasne. :ok:

 

Belmondo , jeszcze jedno pytanko. Czy Ty to przywieziesz od tego Pana czy on osobiście pojawi się na kempingu i przekaże wszystko Tobie? Pytam celowo bo jak by się pojawił osobiście to mógłby zareklamować trochę więcej wyrobów , które to może byśmy kupili w ramach czegoś do zagryzki a nawet pod kątem zbliżających się świąt.

Nie piszę tu o zwiezieniu całej masarni ale może kilka sztuk szyneczki , jakiejś słoninki podwędzonej , boczku.

To już oczywiście bez list żebyś od nich nie zwariował.

To są tylko luźne przemyślenia ale kto wie ... Taka słoninka wędzona do czystej  ... Mmmmmmm :slina:

Sam , nie wiem. Jak ma blisko to może sam przyjedzie a Ty zaoszczędzisz na Wunder Baum waniliowym. ;)

Kiełbasę przywiozę osobiście,masarz niestety nie przyjedzie 300 km do nas na spotkanie :(

 

 

Tomek ,ależ hicior zapodałeś zdziwko.gifzdziwko.gifzdziwko.gif

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiełbasę przywiozę osobiście,masarz niestety nie przyjedzie 300 km do nas na spotkanie :(

I wszystko jasne. Teraz tylko posprzątam :slina: uziemienie :slina:  spod komputera. Aaaale się rozmarzyłem. :rolleyes:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.