Skocz do zawartości

Wiosna 2015 w Januszkowicach nad jez.Srebrnym-termin 27-29.03.2015r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Proszę o dopisanie nas do listy zwiedzania  Zamku w Mosznej

 

Bilet rodzinny 2 + 2

Juz dopisuję :)

 

 

1.Zamówione i potwierdzone są medale.Wysyłka do mnie rozpocznie swój lot  w poniedziałek o godz.. 12.00 ( spóźnialskich zapraszam do szybkiego czytania postu nr 1 i podjęcia decyzji w sprawie dzieci  do poniedziałku do godzin rannych ) :)

2.Zamówiona jest kiełbasa -masarz obiecał,że maniany nie będzie i nie muszę się obawiać ,że nie będzie  komuś smakować.Wie ,że reklama idzie w świat na kilka województw.Produkcja kiełbasy na ciepło rusza w środę rano,więc ostatnie zapisy do wtorku wieczora  :slina: :slina: :slina:

 

Załogi,które przyjadą w czwartek muszą mieć swoją wodę,prąd będzie podłączony. Koszt pobytu załogi na kempingu  z czwartku na piątek- to 15 zł za zestaw :)

Informacja dla wędkarzy-łowienie na terenie jeziora -10 zł /dzień/wędkarz.Za darmo dla można łowić na starej Odrze ( dla członków PZW z legitymacjami )   :)

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czyta takie informacje . Szczególnie te o kiełbasce. :slina: Już mi cieknie "uziemienie". :slina:

Czy wyroby przywieziesz Ty czy Pan masarz? Pytam bo planuję wypadzik zrobić w piątek a nie chciałbym kogoś obarczać płatnościami za mnie.

Kiedy należy spodziewać się dostawy? Dostosuję się ze swoim wypadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!

 

Rozmawiałem osobiście z szefem firmy transportowej p.Stokłosą ,który ma do dyspozycji kilka autobusów i busów. W rozmowie ustaliliśmy,że lepsze dla nas jest wynajęcie autobusu-mamy zarezerwowany autobus plus kierowcę  ( 51 osób ) za   400 zł .  

Jest też możliwość ,że da większy autobus przy tej samej cenie -ale tu pewności nie ma na dzień dzisiejszy,wtedy koszty na osobę będą mniejsze :)

 

Kierowca  to koszt dla szefa 120 zł,paliwo 80kmX 4,75=125 zł ( tam w Zdzieszowicach jest taka cena na dzisiaj ,przy spalaniu autobusu 33l/100 km ). Reasumując same koszty to dla szefa 245 zł.Próbuje wynegocjować kwotę 350 zł i wtedy wyjdzie nam po 7 zł na osobę.

Na chwilę obecną  mamy  :  8 zł/osoba

 

Osobiście uważam,że w tej sytuacji pakujemy się wszyscy do autobusu i mamy święty spokój  :)

Nikt nie musi martwić się o trzeźwość,drogę,paliwo-a swoim samochodem też za darmo nie pojedziecie,bo jeżeli spala 7l/100 km to macie koszt ok. 26 zł, a przy spalaniu 10l/100 km macie ok. 38 zł.

Jeżeli nie będzie chętnych na wynajęcie autobusu -wycofuję się z organizacji busów,bo to jest  nieopłacalne  i wtedy jedziemy swoimi samochodami :)

Co wy na to ?

 

 

 

Lista na AUTOBUS ( 8zł osoba )- proponowany wyjazd do zamku w Mosznej  w dniu 28.03.2015r.( sobota ) godz. 10.30 samochod-rodzinny.gif
http://www.moszna-zamek.pl/

1. Kajetan                   - 3 osoby   ?
2. Robak70                 - 1 osoba   ?

3 . Bodi                        -2 osoby

4. Michał andrychów    -3 osoby

5. Rudi66 -     -2 osoby

6. Teurgus     - 2 osoby  ?

7. Kielek        - 3 osoby

8.Kaczor_dg  - 4 osoby   ?

9.Bawa           -2 osoby  ?

10.Jożiniątko  -1 osoba   ?

11.Poldek       -2 osoby

12.Gabcia      -2 osoby

13.Tadek 1-    2 osoby

14. belmondo 4 - 4 osoby

15.

 

Dopisujemy się poprzez kopiowanie i wklejanie swoich danych :)

 

 

 

 


Fajnie się czyta takie informacje . Szczególnie te o kiełbasce. :slina: Już mi cieknie "uziemienie". :slina:

Czy wyroby przywieziesz Ty czy Pan masarz? Pytam bo planuję wypadzik zrobić w piątek a nie chciałbym kogoś obarczać płatnościami za mnie.

Kiedy należy spodziewać się dostawy? Dostosuję się ze swoim wypadem.

Kiełbasa na kemping  dojedzie w piątek ok. 17.00  i od razu zapraszam po odbiór :)

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, zapodaj jeszcze kiedy i o której wycieczka.

W sobotę  ,wyjazd  10.30  ,powrót ok. 15.00  :)

Robaczku co sądzisz na temat tej ceny i autobusu -dałem radę?Chłopa nie znam  :yay: :yay: :yay:

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę  ,wyjazd  10.30  ,powrót ok. 15.00  :)

Robaczku co sądzisz na temat tej ceny i autobusu -dałem radę?Chłopa nie znam  :yay: :yay: :yay:

 

Andrzeju - Ty powinieneś negocjować warunki wstąpienia Polski do EU  :]

 

Niemniej - 3 os x 8=24 zł / 1,8 PLN za 1l LPG = 13 litrów. Zrobie na tym jakieś 140 km. 

 

Trasa do Januszkowic: http://goo.gl/maps/wlUDB

 

36 km x 2= 72 km. Zostaje jeszcze na drugie tyle. Więc realnie dojazd do Mosznej kosztuje mnie 12 zł na LPG. Oczywiście nie jestem dusigrosz i od 12 zł nie zbiednieję i jeśli trzeba - dam ale jeśli zabierzemy jeszcze 4 osoby na pokład, tak jak pisałem.... gdzie tu sens? A pamiętajmy, że jeszcze musimy nazbierać 51 chętnych do tych 400 zł, zeby wyszło 8 zł na osobę, a tylu to raczej nie widziałem na listach.... 

 

Szczerze mówiąc, myślałem, ze wyjdzie taniej....  :hmm:  Bo to w sumie był mój pomysł.....  :look:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju - Ty powinieneś negocjować warunki wstąpienia Polski do EU  :]

 

Niemniej - 3 os x 8=24 zł / 1,8 PLN za 1l LPG = 13 litrów. Zrobie na tym jakieś 140 km. 

 

Trasa do Januszkowic: http://goo.gl/maps/wlUDB

 

36 km x 2= 72 km. Zostaje jeszcze na drugie tyle. Więc realnie dojazd do Mosznej kosztuje mnie 12 zł na LPG. Oczywiście nie jestem dusigrosz i od 12 zł nie zbiednieję i jeśli trzeba - dam ale jeśli zabierzemy jeszcze 4 osoby na pokład, tak jak pisałem.... gdzie tu sens? A pamiętajmy, że jeszcze musimy nazbierać 51 chętnych do tych 400 zł, zeby wyszło 8 zł na osobę, a tylu to raczej nie widziałem na listach.... 

 

Szczerze mówiąc, myślałem, ze wyjdzie taniej....  :hmm:  Bo to w sumie był mój pomysł.....  :look:

Tylko Kajtku trzeba pamiętać jeszcze o tym iż po piątkowym wieczorku zapoznawczym nie wszyscy będą w stanie wsiąść  za kierownicę  a utrata prawa jazdy kosztuje znacznie więcej ...ale cóż przecież dorośli jesteśmy ( podobno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Kajtku trzeba pamiętać jeszcze o tym iż po piątkowym wieczorku zapoznawczym nie wszyscy będą w stanie wsiąść  za kierownicę  a utrata prawa jazdy kosztuje znacznie więcej ...ale cóż przecież dorośli jesteśmy ( podobno)

 

I tu masz rację. Więc dlatego wyliczenia wyliczeniami, a życie zweryfikuje w sobotę rano  :]  A komfort duży....  :skromny:

 

Zobaczymy w sobotę rano  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan a myślałeś o rowerze ,wtedy całkiem darmo  jest -tylko nogi mogą boleć.Można w sumie też pieszo to przejść i nie zakładać butów,żeby zelówek nie zetrzeć  :)

Sam rozpocząłeś ten wątek-a jak się to ma do Twoich 600 zł ( za nie wiem w sumie co -czy bus czy autobus ). Autobus nie startuje z kempingu i tam nie parkuje-musi dojechać i nie wszędzie autobus możne wjechać -dlatego tak drastyczna różnica w kilometrażu ,tj. 8 km.

Nawet bilet komunikacji miejskiej potrafi być droższy niż 4 zł .Jest jeszcze coś takiego ,jak eksploatacja samochodu i jak jeździsz swoim w firmie to zwracają Ci ok. 0,84 zł /km za osobówkę,czego nie bierzesz pod uwagę.

Mało kto jeździ na gazie ,a już najgorzej na podwójnym .

Jeżeli szef firmy transportowej miałby kupić za kupę kasy autobus,być odpowiedzialnym za jego stan techniczny,płacić za eksploatację ,dbać o  pasażerów plus ubezpieczenie i zarobić 100-150 zł za dniówkę,to jest sens otwierać firmę?

I jeszcze jedna rzecz to nie jest MZK ,że musisz dojść na przystanek i wstrzelić się w rozkład. Powiedz ,jak chciałeś to rozegrać ,by wyszło 5 zł na osobę ,np. przy busie ,który zabiera np. 9 osób,ze skasuje z paliwem 45 zł za kurs  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu masz rację. Więc dlatego wyliczenia wyliczeniami, a życie zweryfikuje w sobotę rano  :]  A komfort duży....  :skromny:

 

Zobaczymy w sobotę rano  :hmm:

tylko trzeba chyba wcześniej się określić bo SZEFUNIO BELMONDO musi zamówić autokar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.