Skocz do zawartości

Wiosna 2015 w Januszkowicach nad jez.Srebrnym-termin 27-29.03.2015r


Rekomendowane odpowiedzi

Czeka od wczoraj.

 

Jak ktoś ma jeszcze ochotę na dodatkową zawieszkę to dajcie znać jest jeszcze 20 wolnych , dla Justyny i Gosi już zostały do drukowane  :]

Tomek spokojnie moge zwolnić swoją, bo widziałem, że jestem na stole :] . Dzięki za pamięć. Mam juz zrobione dla całej załogi.

A tak z innej beczki, jako trzeci rezerwowy DJ, zapytuję jaką muzykę szanowni preferują? Lata 80-te, 90-te, Disco Polo? Czy raczej coś z nowości?

Kajtek JAKI 3 rezerwowy? Belmondo rozpisał to alfabetycznie. Do tej pory jakoś ogarnialiśmy ten temat lepiej lub gorzej, ale muza grała :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Proszę o dodanie do listy 2+2, naklejkę i wycieczkę do zamku dla naszej gromadki ;)

Dopisuję Was na poz. nr 8 listy :)

Proszę o pilną informacje czy chcecie medale i dyplomy dla dzieci po 5 zł/osoba,bo właśnie zamawiam i rusza produkcja :)

Proszę uzupełnić troszeczkę swój profil :)

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek JAKI 3 rezerwowy? Belmondo rozpisał to alfabetycznie. Do tej pory jakoś ogarnialiśmy ten temat lepiej lub gorzej, ale muza grała :yay:

 

A co gramy? Bo jakoś nikt sie wypowiedział na zadane pytanie ?  :yay:

Gościu olał maila z zapytaniem.....   :oslabiony:  Ale wydaje się, ze poradzimy sobie we własnym zakresie  :yay:

 

A jednak nie  :]

 

Dzien dobry taka usługa jest możliwa koszt takiej usługi w naszej firmie to 600 zł brutto .pozdrawiam 

 

M.R .TOUR Stokłosa 

Marcin Stokłosa 
 
I co my na to??  :hmm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co gramy? Bo jakoś nikt sie wypowiedział na zadane pytanie ?  :yay:

 

A jednak nie  :]

 

Dzien dobry taka usługa jest możliwa koszt takiej usługi w naszej firmie to 600 zł brutto .pozdrawiam 

 

M.R .TOUR Stokłosa 

Marcin Stokłosa 
 
I co my na to??  :hmm:

 

Odpowiedź b. szczegółowa :hmm: . Szkoda, że nie podał pojemności pojazdu? Bo jak podstawi busa na 10 osób to żal nie zamówić w przypadku rodziny 4-os.

Co do muzy. Ilu bawiących się tyle upodobań :]. I tak po 22.00 grono DJ zwiększa się 2-3 krotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest cena za 1 busa?

 

 

 

Odpowiedź b. szczegółowa :hmm: .

 

To jest odpowiedź na tak zadane pytanie: 

 

Witam

 

Dostaliśmy namiar na Pana firmę od właściciela ośrodka wypoczynkowego na Jeziorem Srebrnym. Za dwa tygodnie mamy tam spotkanie karawaningowe. Jesteśmy zainteresowanie wynajmem kilku busów lub autokaru na wycieczkę do zamku w Mosznej (z kierowcą). czy taka usługa jest możliwa i z jakimi kosztami musimy się liczyć?

 

Dziękuję i pozdrawiam

 

Kajetan Butrym
Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jest odpowiedź na tak zadane pytanie: 

 

Witam

 

Dostaliśmy namiar na Pana firmę od właściciela ośrodka wypoczynkowego na Jeziorem Srebrnym. Za dwa tygodnie mamy tam spotkanie karawaningowe. Jesteśmy zainteresowanie wynajmem kilku busów lub autokaru na wycieczkę do zamku w Mosznej (z kierowcą). czy taka usługa jest możliwa i z jakimi kosztami musimy się liczyć?

 

Dziękuję i pozdrawiam

 

Kajetan Butrym

 

Kajtek nie mam uwga co do Twoje zapytania, tylko do odpowiedźi gościa. A wystarczyłoby 1 zdanie "bus 19 miejsc ? zł, autobus 39 miejsc tyle zł" i temat załatwiony. No, ale cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek nie mam uwga co do Twoje zapytania, tylko do odpowiedźi gościa. A wystarczyłoby 1 zdanie "bus 19 miejsc ? zł, autobus 39 miejsc tyle zł" i temat załatwiony. No, ale cóż.

 

A je nie uważam, że tym masz uwage do mojego zapytania.Rzeczywiście gośc jest mocno nieprecyzyjny, bo pytanie było precyzyjne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna Twoje napoje to trucizna  :look:   :look:   :look:

To nie wiedziałeś......Ja jak Brutus działam ......po cichutku ale skutecznie "   (Ostatni cios, zadany ręką Brutusa, którego Cezar uważał za przyjaciela, okazał się śmiertelny po którym padł")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!

 

Medale zamówiłem  w  Ostrowie Wlkp-ruszyła produkcja.W poniedziałek rano wysyłają je pocztą do mnie .Jeżeli jest ktoś jeszcze chętny ,to ostatnie chwile pozostały ,bo mogę jeszcze zadzwonić i dorobią. Pozdrawiam :)

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W roku 2013 zamawiałem na zlot autobus na trasę  długości ( tam i z powrotem) 50 km i na czas 6 godzin. Był to autobus miejski na prawie 100 osób, którego wynajęcie kosztowało wtedy 600 zł. Myślę, że podana cena dotyczy własnie takiego autobusu, ale są to tylko moje przypuszczenia. Proponuję podać wynajmującemu czego oczekuje zamawiający:

1. Trasa (skąd -dokąd)

2. Godzina wyjazdu

3. Adres i dokładną lokalizację miejsca gdzie autobus ma przyjechać

4. Adres docelowego miejsca do którego autobus ma pojechać

5. Planowana godzinę powrotu

6. Długość trasy w sumie ( zazwyczaj limit to 50 km, później trzeba dopłacać wg ustalonej stawki kilometrowej)

7. Ilość miejsc w autobusie jakie są potrzebne

Oczywiście na początku trzeba podać dokładny dzień planowanej wycieczki

Myślę, że odpowiedź przewoźnika będzie w takim przypadku bardziej rzeczowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W roku 2013 zamawiałem na zlot autobus na trasę  długości ( tam i z powrotem) 50 km i na czas 6 godzin. Był to autobus miejski na prawie 100 osób, którego wynajęcie kosztowało wtedy 600 zł. Myślę, że podana cena dotyczy własnie takiego autobusu, ale są to tylko moje przypuszczenia. Proponuję podać wynajmującemu czego oczekuje zamawiający:

1. Trasa (skąd -dokąd)

2. Godzina wyjazdu

3. Adres i dokładną lokalizację miejsca gdzie autobus ma przyjechać

4. Adres docelowego miejsca do którego autobus ma pojechać

5. Planowana godzinę powrotu

6. Długość trasy w sumie ( zazwyczaj limit to 50 km, później trzeba dopłacać wg ustalonej stawki kilometrowej)

7. Ilość miejsc w autobusie jakie są potrzebne

Oczywiście na początku trzeba podać dokładny dzień planowanej wycieczki

Myślę, że odpowiedź przewoźnika będzie w takim przypadku bardziej rzeczowa.

 

A zastanówmy sie, czy rzeczywiście potrzebujemy?  Ile osób jest w tej chwili bez transportu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.