Skocz do zawartości

Wiosna 2015 w Januszkowicach nad jez.Srebrnym-termin 27-29.03.2015r


Rekomendowane odpowiedzi

W parku w Mosznej będziecie o dwa miesiące za wcześnie,bo w maju przepięknie kwitną rododendrony oraz azalie.

Mimo tego warto tam pospacerować i obejrzeć zamek od strony parku.Warto także odwiedzić zabytkowy cmentarzyk z grobami dawnych właścicieli zamku.

Obok wybudowano nowe sanatorium dla osób z nerwicami.(dawniej mieściło się w zamku)

Spoko,jak się dobrze rozkręcimy to nas maj zastanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

( oczywiście jak będzie busik) 

 

Gościu olał maila z zapytaniem.....   :oslabiony:  Ale wydaje się, ze poradzimy sobie we własnym zakresie  :yay:

:) Tylko psa musicie ścierpieć :)

 

Ja już jechałem z Maksiem i uważam, że to naprawdę wporzo gość  :ok:

 

 

 

A tak z innej beczki, jako trzeci rezerwowy DJ, zapytuję jaką muzykę szanowni preferują? Lata 80-te, 90-te, Disco Polo? Czy raczej coś z nowości?

 

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Tomasz super że Was widzę , wędki zabieraj połowimy jak w majówkę :-) :piwko::gitara:

 

zglaszam sie do wędkowania ;)

 

 

Drodzy Panstwo, my mozemy zabrac latawiec, paletki, warcaby, wiatrowke, siatke do siatkowki i pilke...

 

tez mam latawiec i jest juz w przyczepie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem teraz z szefem kempingu-mówił mi,że otwarcie kempingu w czwartek to dodatkowe koszty,bo ogólnie kemping jest zamknięty.Poprosiłem go ,by ewentualnie do prądu Cię podłączył i tyle-zgodził się .Jak będzie więcej chętnych to wtedy inna sprawa :)

Nie ma na tym kempingu kuchni polowej,wojskowej.Jeżeli będą chętni na obiady ( ilość obiadów trzeba zgłosić dzień wcześniej ) to cena  obiadu wynosi 25 zł (20 zł drugie danie )-więc moim zdaniem przy takiej ilości osób szału nie ma ,chyba,że będzie wielu chętnych to cenę będziemy zbijać :)

 

Dewagacje na ten temat  w  wątku pomocniczym proszę  -tutaj tylko zasygnalizował problem ,bo nie każdy będzie wszystko czytał :)

 


oj tam, zawsze w red pepper można pizze i inne zamówić :)


 
 

To jak przyjedziemy w piątek to ryba dla każdego ma być :lol: :lol: :lol:  złowiona :)
 
Rozmawiałem teraz z szefem kempingu-mówił mi,że otwarcie kempingu w czwartek to dodatkowe koszty,bo ogólnie kemping jest zamknięty.Poprosiłem go ,by ewentualnie do prądu Cię podłączył i tyle-zgodził się .Jak będzie więcej chętnych to wtedy inna sprawa :)
Nie ma na tym kempingu kuchni polowej,wojskowej.Jeżeli będą chętni na obiady ( ilość obiadów trzeba zgłosić dzień wcześniej ) to cena  obiadu wynosi 25 zł (20 zł drugie danie )-więc moim zdaniem przy takiej ilości osób szału nie ma ,chyba,że będzie wielu chętnych to cenę będziemy zbijać :)
 
Dewagacje na ten temat  w  wątku pomocniczym proszę  -tutaj tylko zasygnalizował problem ,bo nie każdy będzie wszystko czytał :)



Może ktoś się skusi na czwartek a my nie potrzebujemy nic tylko jezioro do wędkowania i ewentualnie prąd i to wszystko zadzwonię jak będę pewny ze w czwartek będziemy

 

o ja moge :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Młody mi pozwoli i koleżanka będzie ze mną jechac - a musi- to mogę pomóc przy  konkursach dla dzieci (np. z prostych gier to może rzucanie pilką do celu, przejscie z jajkiem na łyzcze-oczywiscie ugotowanym :), mam jakąś grę pt.mini golf z tesco bo z tesco ale jest, tunel z namiotem i tipi do toru przeszkód np.

 

czy też załapie się na identyfikator?

 

mamusia się nie kapine jak pare klocków drewna od niej pozycze na wieczne nie oddanie :D jesli trzeba jeszcze drewna

 

w siatkówke też bym zagrała :)

 

jakby coś to piszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek26 - co do tych rododendronów, to ja wiem - właśnie w takim momencie tam byliśmy. Ale przecież nie odwołam wyjazdu z Wami ze względu na to, że jeszcze rododendrony nie kwitną :) A fakt, że wtedy, kiedy kwitną, to miejsce jest po prostu zabójcze. Kwitnące rododendrony, słoneczna pogoda... Można tam wtedy parę godzin spędzić i nie zauważyć, kiedy ten czas minął.

Za to o tym, że sanatorium wyprowadzili z zamku, to nie wiedziałem. My tam byliśmy, to jeszcze w zamku siedzieli. To ciekawe info...

 

Dzięki wszystkim za zainteresowanie naszym pieskiem, my tam lubimy sobie o nim pogwarzyć i pozawracać innym głowę naszym psiakiem, ale w praktyce, to on wcale taki zajmujący nie jest. To tylko my za dużo o nim gadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.