Skocz do zawartości

Wiosna 2015 w Januszkowicach nad jez.Srebrnym-termin 27-29.03.2015r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 Powiem tak ,jak tylko pogoda dopisze to pomysł na konkursy dla młodszych  dzieciaków mam-to będą łatwe konkurencje,w których mogą pomóc im rodzice ,więc obaw nie ma ,że dziecko nie da rady.

 Starszym dzieciom wymyślimy inne-proste konkurencje.

 

 

Dobra - to ja już nic nie wymyślam. Przyjeżdżam i walę browary a inni robią za mnie   :ee:  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - to ja już nic nie wymyślam. Przyjeżdżam i walę browary a inni robią za mnie   :ee:  :]

Kajetan najlepiej będzie jak każdy będzie robił za siebie ...przy tym też można pi piwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę to zaczyna przypominać obóz integracyjny.... :hmm:

 

Uważam, że dzieciom także należy się odpoczynek od rodziców. W dużej grupie same się sobą zajmą, byle zimne i głodne nie chodziły.  :]  Czego byśmy nie wymyślili to i tak będą zaglądać w laptopy, tablety i inne bzdety.   

Co do konkursów to dostosujemy się.

Dzieci które posiadam to Erwin (5,5 lat), oraz Ola(10,5). Nazwisko, oraz nr. PESEL proszę pominąć a w zamian może być "ADRIAn".

 

 

Pozdrawiam :banan:  i do zobaczenia za 12 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy tam są jakieś chodniki ???  :look:  Bo ze zdjęć nie wynika....  :hmm:  Bo jak są, to i rolki można dzieciom pozbierać  :yay:

 

Wszystko to, oczywiście pod warunkiem bezdeszczowej pogody. O słońcu to tak po cichu sobie marzę  :skromny:

Kuba pytał się czy będą konkursy o kosmosie  :miga: wiadomo - wiedzą o kosmosie, którą zdobył na fali fascynacji filmem "Apollo 13" zdeklasuje wszystkich, sam może pytania wymyślać... ;)  :]

Ale, hmmm.... rolki! O! to jest myśl! :) Można zrobić konkurs pt. "kosmiczna jazda na rolkach"  :]

to może i ja bym wzięła udział w takim konkursie  :]  :]  :]  :miga:  :miga:  :miga:  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisujemy naszą gwiazdę Emilka (5,5 l) do odznaczenia orderem :] :] :]

 

Co do  gier i zabaw można by urządzić jakiś tor przeszkód bo najszybciej i w takiej konkurenci odnajdą się maluchy i starsza młodzież. Tyczki zrobimy ze stelaży,hula hop zabiorę - przydało by się drugie :-)  jakąś szarfe zrobi się z szalika i jest chyba git. Na spocie będzie osoba która ma doskonały kontakt z dziećmi i jak się ładnie uśmiechniemy na pewno pomoże nam w organizacji.

 

Z zasobów naszej małej zabiorę plastikowe kręgle jak będzie trochę chodnika to można turniej zrobić :yay: :yay: :yay: .

 

Mogę zabrać takie identyfikatory http://allegro.pl/identyfikator-z-klipsem-i-agrafka-donau-50-szt-i5027428280.html50 szt jak się mogą przydać dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisujemy naszą gwiazdę Emilka (5,5 l) do odznaczenia orderem :] :] :]

 

Co do  gier i zabaw można by urządzić jakiś tor przeszkód bo najszybciej i w takiej konkurenci odnajdą się maluchy i starsza młodzież. Tyczki zrobimy ze stelaży,hula hop zabiorę - przydało by się drugie :-)  jakąś szarfe zrobi się z szalika i jest chyba git. Na spocie będzie osoba która ma doskonały kontakt z dziećmi i jak się ładnie uśmiechniemy na pewno pomoże nam w organizacji.

 

Z zasobów naszej małej zabiorę plastikowe kręgle jak będzie trochę chodnika to można turniej zrobić :yay: :yay: :yay: .

 

Mogę zabrać takie identyfikatory http://allegro.pl/identyfikator-z-klipsem-i-agrafka-donau-50-szt-i5027428280.html50 szt jak się mogą przydać dajcie znać.

Ok ,ja kręgle też mam przygotowane .

Te identyfikatory masz ,czy dopiero zamówić musisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.