Skocz do zawartości

Wiosna 2015 w Januszkowicach nad jez.Srebrnym-termin 27-29.03.2015r


Rekomendowane odpowiedzi

 Kota też weźcie :-P

 

Czy posiadanie kota jest obowiązkowe ??? :hmm:  Bo nasz jeszcze nie jeździł w budzie.... jeszcze pół roku temu wyglądał tak: 

 

post-9355-0-61219100-1426279384_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy posiadanie kota jest obowiązkowe ??? :hmm:  Bo nasz jeszcze nie jeździł w budzie.... jeszcze pół roku temu wyglądał tak: 

 

attachicon.gifDSC06279.JPG

Ten skurkojad jest słodki jak banany o smaku truskawkowym w polewie czekoladowej :))))))))))))))))))))) Rewelacyjna fotka. Martyna Szwedka.. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to przy naszym Karolku to od razu szykuj lozko dla niego u siebie w cepce ;-)

pingwiny z Madagaskaru Jożinowy "salon gier" ogarnie a taplanie w błocie możemy też zorganizować ale może już nie przyczepce (chociaż kto wie) na jednym kempingu były tak piękne błotne kopce kretów że błotko było wszędzie :]  :]  :] 

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pingwiny z Madagaskaru Jożinowy "salon gier" ogarnie

 

Może mieć konkurencję... :hmm: . u nas teraz kino domowe w cepce o mało co jest  :look:

 

wez kota i smycz - bedzie flagi Kurusa pilnowal ;-)

 

Smycz powiadasz  :hmm:

 

post-9355-0-01492800-1426280253_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję ,omówioną dzisiaj z Krixosem , kierownikiem ogniska Jerzym oraz Zbyszkiem ,by dzieciom  kupić pamiątkowe medale (każdemu taki sam ) i wręczyć im dyplomy,za udział w konkursach zlotowych( tez każdemu).

 

Koszt takiego zestawu na 1 dziecko  to  kwota ok. 5 zł , w zależności jaki rodzaj medalu wybierzemy  2balony.gif ,np. coś takiego :http://allegro.pl/medal-medale-sport-trofeum-nagroda-wyroznienie-i5167086204.html

 

Co Wy na to ?

A może znajdziemy sponsora  0rofl.gif ,a możne ktoś z Was ma dostęp do takich gadżetów ?

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ZA, mam tysz prosbe aby rodzice pociech wysłali na PW do organizatora wiek swoich pociech aby uzupelnili na liście, bo còś mi chodzi po glowie... Dla tych mniejszych do 8-9 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ZA, mam tysz prosbe aby rodzice pociech wysłali na PW do organizatora wiek swoich pociech aby uzupelnili na liście, bo còś mi chodzi po glowie... Dla tych mniejszych do 8-9 lat...

O tym tez pomyśleliśmy ,że rodzice na PW  prześlą dane  wszystkich swoich dzieci do lat 18 ,by wypisać im dyplomy.

Oprócz medali i dyplomów,na które się złożymy-tzn. rodzice zapłacą za swoje dzieci będą inne niezależne nagrody ufundowane przez sponsorów :)

 

W dalszym ciągu nie zgłosił się nikt chętny na poprowadzenie konkursów wśród dzieci 0doubledown.gif

 

Proszę też zgłaszać ,kto może zabrać ze sobą jakiekolwiek przedmioty,które można wykorzystać do przeprowadzenia  konkursów 0shoot.gif

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam propozycję ,omówioną dzisiaj z Krixosem , kierownikiem ogniska Jerzym oraz Zbyszkiem ,by dzieciom kupić pamiątkowe medale (każdemu taki sam ) i wręczyć im dyplomy,za udział w konkursach zlotowych( tez każdemu).

 

Koszt takiego zestawu na 1 dziecko to kwota ok. 5 zł , w zależności jaki rodzaj medalu wybierzemy 2balony.gif ,np. coś takiego :http://allegro.pl/medal-medale-sport-trofeum-nagroda-wyroznienie-i5167086204.html

 

Co Wy na to ?

A może znajdziemy sponsora 0rofl.gif ,a możne ktoś z Was ma dostęp do takich gadżetów ?

Ja jestem jak najbardziej za
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.