Skocz do zawartości

Wiosna 2015 w Januszkowicach nad jez.Srebrnym-termin 27-29.03.2015r


Rekomendowane odpowiedzi

E tam. Ja uważam, że nikt nic nie musi. Kto chce może robić cokolwiek. Kto się zgłosił będzie działał, reszta może się wyluzować. Dla mnie to luźny spot na żywca, a co się będzie działo zobaczymy. Kto przyjedzie ma tylko jeden obowiązek: zapłacić za pobyt i szlus.

 

 

 

Dokładnie tak. Nie możesz Andrzej zmusić kogoś, by na siłę coś organizował, przywoził i wymyślał. Większość z nas jedzie po to, żeby spotkać się ze znajomymi, posiedzieć na łonie natury, ewentualnie zobaczyć coś ciekawego w okolicy. Jeżeli podejmujesz się organizacji, to musisz liczyć się z tym, że Ty dymasz i załatwiasz a inni przyjeżdżają na gotowe.... :-]  Taka dola Organizatora ..... :]  A szemranie po cichu i tak będzie, bo nigdy wszystkich nie zadowolisz.... :oslabiony: tym bardziej na siłę.... :niewiem:

 

Nie no panowie tak całkiem też nie może być. Organizator organizatorem ale nikt nie jest w stanie ogarnąć wszystkiego sam. Wiadomo że jedziemy żeby się dobrze bawić ale obowiązki też jakieś muszą być. Pewnie każdy znajdzie coś dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie no panowie tak całkiem też nie może być. Organizator organizatorem ale nikt nie jest w stanie ogarnąć wszystkiego sam. Wiadomo że jedziemy żeby się dobrze bawić ale obowiązki też jakieś muszą być. Pewnie każdy znajdzie coś dla siebie

 

No toż dlatego zobowiązałem np.do przywiezienia drewna (prośba Organizatora), będę też miał kociołek (zajęcia dodatkowe :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, jako nasza załoga w planach mam wielkie leniuchowanie (  po szaleństwie w pracy ).  Nie moge się doczekać na tego spota z Wami. Co bedę mógł pomóc pomogę ,ale nikt nie zmusi mnie na siłę do latania w  "worku na czas" . Dlatego jak znajdzie się grupa chętnych do aktywnego wypoczynku , to napewno sobie coś wymyślą . Nie ma co robić szczegółowego planu, spotykamy się razem, ognicho, zabawa i Polaków rozmowy :-) a reszta to na miejscu . To oczywiście jest tylko moje zdanie  . :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toż dlatego zobowiązałem np.do przywiezienia drewna (prośba Organizatora), będę też miał kociołek (zajęcia dodatkowe :) )

no i o to właśnie chodziło :miga: :miga: :miga: :miga: :miga: każdy robi to co lubi pod warunkiem nie przeszkadzania innym ale jak o coś organizator ładnie poprosi to się robi

Edytowane przez Fruzia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki stosunek do pracy, że mogę się nawet obok niej położyć ale Tobie Andrzeju i wszystkim Tym którzy będą chcieli coś zrobić dla ogółu zawsze pomogę. Z niewolnika nie ma pracownika więc jak ktoś nie będzie chciał nic robić to nie będę mu w tym przeszkadzał. Najważniejsze to żebyśmy pamiętali po co jest ten zlot - żeby się dobrze bawić. A mi troszkę pracy dla ogółu nie przeszkodzi w dobrej zabawie.

 

P.S myślę, że rozmowa na forum idzie trochę w złym kierunku i niektórzy powinni trochę ochłonąć bo jak tak dalej pójdzie to nie będzie dla kogo tego zlotu organizować

Edytowane przez Kielek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla rozładowania napięcia malinóweczka została właśnie oceniona przez członków rodziny ...zdania są podzielone dla jednych dobra ale za mocna a dla drugich dobra ale za słaba :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla rozładowania napięcia malinóweczka została właśnie oceniona przez członków rodziny ...zdania są podzielone dla jednych dobra ale za mocna a dla drugich dobra ale za słaba :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Tym co za mocna daj sok malinowy a dla tych co za słaba dosyp żyletek. Ja z kolei wypiję wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki stosunek do pracy, że mogę się nawet obok niej położyć ale Tobie Andrzeju i wszystkim Tym którzy będą chcieli coś zrobić dla ogółu zawsze pomogę.

 Kielek  źle mnie zrozumiałeś, nie chodziło mi o to , ze nie mam zamiaru robić nic . Jedziemy wszyscy w celu wspólnej zabawy i to jest plan obowiązkowy , a co do gier i zabaw to zobaczymy na miejscu i tam podejmiemy decyzje co dalej. Sory jak odebraliście to inaczej bo nie oto chodziło mi w moim poście .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kielek  źle mnie zrozumiałeś, nie chodziło mi o to , ze nie mam zamiaru robić nic . Jedziemy wszyscy w celu wspólnej zabawy i to jest plan obowiązkowy , a co do gier i zabaw to zobaczymy na miejscu i tam podejmiemy decyzje co dalej. Sory jak odebraliście to inaczej bo nie oto chodziło mi w moim poście .

Przecież nie o tobie Tomku mówiłem. Ja tak ogólnie tak jak finger pisze. Ludzie wrzućmy wszyscy na luz. Chyba zacznę pisać o pogodzie bo to zawsze temat bezpieczny. Większość z nas pisze ogólnie a zawsze znajdzie się taki co zinterpretuje to bezpośrednio. Nie przepraszajmy i nie bierzmy wszystkiego do siebie. Nie siedzę długo w karawaningu ale wydaje mi się że istotą tego wszystkiego jest wolność, niezależność i luuuuuuuuuuuuz. Więc dajmy sobie spokój i udawajmy że każdy post jest ogólny a nie skierowany do konkretnej osoby.

P.S. z wyjątkiem postów Fruzi o malinówce bo to pisała do mnie :]

Edytowane przez Kielek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.