Skocz do zawartości

Wiosna 2015 w Januszkowicach nad jez.Srebrnym-termin 27-29.03.2015r


Rekomendowane odpowiedzi

To ja rezygnuję z funkcji DJ-a. Są lepsi ode mnie.... :look:  :niewiem:  :'(

Kajetan nie rób scen  :nono: :nono: :nono::foch:

Jesteś DJ i koniec :)

 

UWAGA!!!

1.Informuję zainteresowanych ,że Krixos wykonał i wydrukował imienne dyplomy dla dzieciaczków.

2.Jutro o godz. 13.00 wysłane będą medale

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Takich starannych przygotowań do spotkania dawno nie było. Oby tylko dopisała pogoda.

 

Langosze I. Tam było wszystko zaplanowane do ostatniej kropli deszczu :)

 

 

Kajtek Ty się urodziłeś aby być DJ-ejem, czy jak to się pisze  :]

 

No to.... skoro wchodzimy między wrony to trza krakać kiej łone. W końcu na Ślunsk jadymy:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=-OvtakLjHzc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie, wszystko układa się odpowiednio, więc proszę mnie dopisać na listę :)

Verselle 1+? (jeszcze nie mam potwierdzenia co do reszty załogi)

I oczywiście jeśli jeszcze są takie możliwości, poproszę nalepkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups nie było mnie od piątku a tu tyle postów do przeczytania....... cale szczęście, że na autobus się załapałam. Jeśli  można to ja poproszę miejsce koło okna :ee: :ee: :ee: :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka od wczoraj.

 

Jak ktoś ma jeszcze ochotę na dodatkową zawieszkę to dajcie znać jest jeszcze 20 wolnych , dla Justyny i Gosi już zostały do drukowane :]

Super:D

Wiadomo,że będę się starał jak najszybciej rozdzielić kiełbasę wśród chętnych,którzy ją wcześniej zamówili ,by nie trzymać jej długo w samochodzie.Przyjadą załogi na miejsce to wtedy wydamy,spoko :)

Ja przyjade przed kielbasa :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie, wszystko układa się odpowiednio, więc proszę mnie dopisać na listę :)

Verselle 1+? (jeszcze nie mam potwierdzenia co do reszty załogi)

I oczywiście jeśli jeszcze są takie możliwości, poproszę nalepkę :)

Witam-dopisałem Cię na liście głównej na poz. 31,na nalepkę na poz. 21  :)

ups nie było mnie od piątku a tu tyle postów do przeczytania....... cale szczęście, że na autobus się załapałam. Jeśli  można to ja poproszę miejsce koło okna :ee: :ee: :ee: :ee:

Nie ma sprawy-masz miejsce koło okna,gorzej będzie jak każdy koła okna będzie chciał siedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy-masz miejsce koło okna,gorzej będzie jak każdy koła okna będzie chciał siedzieć :)

Gorzej będzie jak każdy będzie chciał siedzieć obok kierowcy. Autobus musi być wtedy szerszy niż dłuższy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojadą bokiem   :]   :]   :]  

To jest pewne,będą nawet chodzić bokiem :yay: :yay: :yay:

 

Informuję,że zamówiłem autobus na sobotę :)

Potrzebujemy jeszcze 3 chętne osoby ,by był komplet w autobusie :)

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o podstawieniu barakowozu na biuro dla Kierownika Imprezy, ale z powodów logistycznych nic z tego nie wyjdzie.

Andrzejku, w uznaniu zasług, za Twoje zaangażowanie, a także dla łatwiejszego rozpoznania kto tam będzie najważniejszy, pozwolę sobie sprezentować Ci takie oto insygnium władzy:

 

post-14545-0-57016700-1427105460_thumb.png

 

PS. Będzie dodatkowa ochrona przed niezadowolonymi :]

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o podstawieniu barakowozu na biuro dla Kierownika Imprezy, ale z powodów logistycznych nic z tego nie wyjdzie.

Andrzejku, w uznaniu zasług, za Twoje zaangażowanie, a także dla łatwiejszego rozpoznania kto tam będzie najważniejszy, pozwolę sobie sprezentować Ci takie oto insygnium władzy:

 

attachicon.gifKierownik..png

 

PS. Będzie dodatkowa ochrona przed niezadowolonymi :]

Toś zapodał.Karabin  mam zabrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.