Skocz do zawartości

Pierwsze Spotkanie Jezioro Tarnobrzeg 2015 maj 1-2-3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 379
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lista Rezerwowa + 10

 

1) Beny 2+1(5lat) 

2) Kurrarras 2+2

3) August 2+2     

 

Czytałem tylko zastanawia mnie czy damy rade to wszystko zobaczyć w Sobotę.

No ja też się tak zastanawiałem ,chyba  że do samego wieczora ,a jeszcze by można było w Sandomierzu do portu rzecznego podjechać i  i wycieczkę po Wiśle statkiem.Ja Jackowi napisałem coś takiego aby nawet dopłacić i każdy się określa czy zwiedza i wynająć busa lub autobus oczywiście płatne od razu przy meldunku aby nie było potem problemów z kasą za busa to wtedy by nam to zagrało o czym myślimy :]  :fuck:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o cierpliwosc mamy dopiero luty  prawdopodobnie Sandomierz bedzie zwiedzany  w sobote 10 dokladny program poda Jola .Moze byc problem z zwiedzaniem  bo wszyscy wybiora wode i piasek.Stanik i Jola przypominam o zabraniu parasola obiecuje upaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.Po uzgodnienu  z Jackiem chciałam Wam przedstawić szczegółowy plan zwiedzania Sandomierza.Tu się urodziłam tu mieszkam,kocham to urokliwe  miasto i mam nadzieję,że Wam tez się spodoba.Sandomierz położony jest na siedmiu wzgórzach i dlatego nazywany jest "małym Rzymem" zachęcam do spaceru jego uliczkami ,bo naprawdę warto..Przewodnikiem zawodowym  nie jestem, ale jak mnie trema nie zje to postaram się troszeczkę opowiedzieć Wam o jego historii. Start w sobotę o godz 9. z Tarnobrzega.Jak będziecie na moście w Sandomierzu  spójrzcie na lewo na wzgórze .Zobaczycie biały duży budynek na szczycie. Poniżej niego na dole przy skarpie  na Placu Jana Pawła II  stoi figura  Papieża  tam bedę na Was czekać o godz 10.(jak wygooglujecie mapę miasta dokładnie widać gdzie jest ten plac).Po zjechaniu z mostu jest pętla kierujcie się na Kraków.Po przejechaniu około 200metrów jest parking(płatny ) i stąd przejdziecie scieżką przy skarpie pod figurę.Jest jeszcze parking częsciowo bezpłatny trochę wczesniej bezpośrednio po zjechaniu z pętli,możecie próbować tam,ale w soboty jest giełda samochodowa i może być problem z zaparkowaniem.

Zwiedzanie rozpoczniemy od  tarasu widokowego na Bramie Opatowskiej ,skąd obejrzymy  panoramę miasta i okolic.Bilet wstepu 4normalny 3 ulgowy.

Póżniej zwiedzimy Podziemną Trasę Turystyczną( z przewodnikiem)bilet wstępu 10 normalny 6 ulgowy.Z trasy wyjdziemy przy Ratuszu(centralne miejsce Starówki) .Następnym punktem będzie zwiedzanie katedry .Póżniej przejdziemy na dziedziniec Zamku. Zwiedzanie w środku sobie darujemy.Na zakończenie  przejdziemy ulicą Staromiejską do atrakcji przyrodniczej Sandomierza półkilometrowego wąwozu lessowego Królowej Jadwigi.Po wyjściu z wąwozu w lewo i jesteśmy na parkingu.Przewiduję,że całość zajmie nam około 3,5 godziny.I to by było chyba tyle odnośnie Sandomierza.Jeszcze jedna informacja dla przyjeżdżających  do Tarnobrzega przez Sandomierz. żeby Was nie zmyliło,gdy miniecie Sandomierz i zobaczycie tablicę z napisem Tarnobrzeg . Swego czasu wcielono do miasta okoliczne wioski  ,ale do centrum miasta to jeszcze 13kilometrów.  Do zobaczenia i koniecznie przywieżcie ze sobą dobry humor. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu Norka9 , dobrze że policzyłeś , bo ja na szkołę rzucałem kamieniami. A tak , żeby ta zabawa nieskończyła się, że będziemy spać pod budką zamiast w niej. Poizdrawiam :yay:

O tak tak kolego może się tak zdarzyć, że będziemy spać pod budką  :miga: Wszystko zależy od tego czy przedawkujemy :yay:  :yay:  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak tak kolego może się tak zdarzyć, że będziemy spać pod budką  :miga: Wszystko zależy od tego czy przedawkujemy :yay:  :yay:  :yay:

 

Kolego Norka9 , bedzie trzeba uważać bo dużo ciekawostek możemy przegapić , a sprzęt do gotowania i grilowania skończyłem . Trzeba cierpliwie czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolego Norka9 , bedzie trzeba uważać bo dużo ciekawostek możemy przegapić , a sprzęt do gotowania i grilowania skończyłem . Trzeba cierpliwie czekać

 

Ok kolego to tym razem będziemy tylko grillować i gotować  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar ugotować tyle grochówki tak aby poczęstować wszystkich obecnych i chętnych , i Ty mi w tym pomożesz kolego Norka9 ( gar na 15 l ) :yay: :yay: :yay:

Edytowane przez maka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak oto wybudzony z zimowego snu widzę że zaspałem :( W związku z tym zapisuję się na rezerwową listę

 

Lista Rezerwowa + 10

 

1) Beny 2+1(5lat) 

2) Kurrarras 2+2

3) August 2+2     

4) celtic 2+1(8lat)

5) arekrm  2  (+2 czworonogi)

6) pathrow 2+2 (10- Kuba i 5 Maja)

 

A przy okazji od razu zapytam: czy ktoś z zapisanych nurkuje ?? Może by się wybrać pod wodę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.