Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

5 minut temu, Mars napisał(a):

Ano tabliczka jest przynitowana elegancko. 

To ciekawe. Może ktoś ją po prostu zmieniał np. u dealera? Bo z fabryki raczej tak nie wyszła. 

5 minut temu, Mars napisał(a):

Jak by tak zetrzeć te 1000 kg, to ta druga liczba jest i tak idealnie na swoim miejscu :jump::policja: :mlot:

Ale musisz mieć dwie wartości na tabliczce ;)

Na pocieszenie Ci dodam, że ja ze swoją starą tabliczką jeździłem 3 lata :D Zmieniłem ją dopiero jak miałem jechać na 1 przegląd. Bo moja Adria wyjechała z oryginalną tabliczką z fabryki na 1350 kg, zarejestrowana została na 1300 kg, a tabliczkę od dealera dostałem do rąk własnych ;) 

jacek00

jacek00

3 minuty temu, Mars napisał(a):

Ano tabliczka jest przynitowana elegancko. 

To ciekawe. Może ktoś ją po prostu zmieniał np. u dealera? Bo z fabryki raczej tak nie wyszła. 

3 minuty temu, Mars napisał(a):

Jak by tak zetrzeć te 1000 kg, to ta druga liczba jest i tak idealnie na swoim miejscu :jump::policja: :mlot:

Ale musisz mieć dwie wartości na tabliczce ;) Na pocieszenie Ci dodam, że ja ze swoją starą tabliczką jeździłem 3 lata :D Zmieniłem ją dopiero jak miałem jechać na 1 przegląd ;) Bo moja Adria wyjechała z oryginalną tabliczką z fabryki na 1350 kg, zarejestrowana została na 1300 kg, a tabliczkę dostałem do rąk własnych ;) 

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.