Skocz do zawartości

I Majówka Karawaningowa - Sława 2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 708
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Majowy weekend zbliża się w zastraszającym tempie, czasu pozostaje coraz mniej :hop1: . Pora zająć się sprawami organizacyjnymi. Ja zapewne wszyscy czytaliście Irek3 załatwia autokar dla majówkowiczów chętnych na dwa wyjazdy: do Wolsztyna na Paradę Parowozów oraz do Szreniawy, do Muzeum Rolnictwa . Terminy wyjazdów: 2 maja (piątek) do Szreniawy, 3 maja (sobota, godz. 9) do Wolsztyna. Koszt wyjazdu, w zależności od ilości chętnych to około 12 zł za osobę, oczywiście przy założeniu, że uda się zapełnić autokar.

Proszę wszystkich zainteresowanych o deklarowanie chęci skorzystania z autokaru do środy, 16 kwietnia tak, aby można było zrobić rezerwację.

Listy będę aktualizować na bieżąco.

 

Wyjazd do Szreniawy:

1. Andrzej: 1 lub 2 miejsca

2. kiszon: 3 miejsca

3. fest2: 3 miejsca

4. bogus bednarski: 4 miejsca

5. Irek3: 4 lub 6 miejsc

6. EwaMarek: 3 miejsca

7. agam: 1 miejsce

8. robin: 2 miejsca

łącznie: 21-24 osoby

 

Wyjazd do Wolsztyna:

1. Andrzej: 1 lub 2 miejsca

2. kiszon: 3 miejsca

3. fest2: 3 miejsca

4. bogus bednarski: 4 miejsca

5. Irek3: 4 lub 6 miejsc

6. monisia73: 5 miejsc

7. EwaMarek: 3 miejsca

8. agam: 4 miejsca

9. Filip85-87: 5 miejsc

10. Effendi: 4 miejsca

11. 100pa: 5 miejsc

12. marek katowice: 4 miejsca

13. miradym: 7 miejsc

14. witus: 3 miejsca

15. robin: 2 miejsca

16. krynia i stan: 1 miejsce

17. Mercy: 3 miejsca

łącznie 61-64 osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zaszła mała zmiana do Wolsztyna jedziemy na 100% bo oprócz parowozów jest przewidziany tort w kształcie parowozu ma mieć 1.5 tony ,11 metrów długosci i 4,8 szer.Zrobią go tamtejsi cukiernicy ale rezygnuje z Szreniawy mamy tam blisko i w każdej chwili możemy tam jechać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irek w, :hehe: a dokładnie o co ci chodzi, chyba coś sie pogubiłeś :hop1: ??? czy może po drodze chcesz dołączyć??? :hehe: a może jakaś propozycja??? rozwiń....

autokar pojedzie ze Sławy najkrótszą i najszybszą trasą do Wolsztyna i tak samo do Szreniawy a dokładnie to chyba tylko w dniu majówki będziemy to wiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; Krynia i Stan wyjeżdżamy w kilka przyczep 30.04. piersze spotkanie na stacji paliw w Pyrzycach "Dall" . Drugie w Deszcznie na stacji BP (chyba), bo tam dołączą załogi z Gorzowa. Szczegóły , co do godzin jeszcze ustalimy. Przy okazji,Miradym Wam pasuje spotkać się w Deszcznie. prawdę powiedziawszy to o załogach z Gorzowa to właśnie tylko o Was myślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nie wiem czemu jeszcze nic nie napisał Filip85-87? Rozmawiałem z Nim i poinformował mnie,że jak będziemy na godz. 10,00 w Wolsztynie to jeszcze przed paradą obejrzymy eksponaty i całą parowozownie i jeszcze będzie czas , aby zająć dogodne miejsca.

Całkowita prawda- nie napisałem bo byłem ogólnie zalatany :hehe: a dzisiaj jestem zajechany :hop1::hehe::hehe: ale "cóś" napiszę - otóż dzwoniłem do Wolsztyna , żeby zorientowac się ile czasu nam potrzeba na spokojne zobaczenie wszystkiego i spokojne znalezienie "dogodnego miejsca na obejrzenie "Parady" - parada jest o 13.00 - jesli wyjedziemy o 9.00 to powiedzmy o 10.00 jesteśmy na miejscu gotowi na zwiedzanie ( zanim znajdziemy przewodnika (20zł) zanim się ruszymy to będzie 10.30 (gośc z Wolsztyna mówił , że zwiedzanie trwa 1 godz. czyli "pi X drzwi " 11.30 - 12.00 będziemy- po - przegrupowanie też chwilę potrwa ( pamiętajmy , że takich jak my będzie kilka tysięcy luda ) - 13.00-14.00 parada i wycofywanie się na " z góry upatrzone pozycje " czyli autokar - myślę , że 15 z minutami będziemy z powrotem (niezły maratonik - nie ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - pamiętajmy , że autokar jest jak najbardziej rozsądnym środkiem transportu po (kto wie) całonocnych "polaków rozmowach" - żeby nie było , że jakiś "gieroj" wsiada nie świeży ze swoją rodziną do samochodu i jedzie na paradę !!!!!! :hehe: - ostrzegam :hehe: - zainwestuję w balony - który o własnych siłach nie nadmucha zabieram kluczyki od "woza" a klient biegnie za autokarem :hop1:................ :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek3 napisał/a:

. Nie wiem czemu jeszcze nic nie napisał Filip85-87? Rozmawiałem z Nim i poinformował mnie,że jak będziemy na godz. 10,00 w Wolsztynie to jeszcze przed paradą obejrzymy eksponaty i całą parowozownie i jeszcze będzie czas , aby zająć dogodne miejsca.

 

Całkowita prawda- nie napisałem bo byłem ogólnie zalatany :hehe: a dzisiaj jestem zajechany :hop1::hehe: :hehe: ale "cóś" napiszę - otóż dzwoniłem do Wolsztyna , żeby zorientowac się ile czasu nam potrzeba na spokojne zobaczenie wszystkiego i spokojne znalezienie "dogodnego miejsca na obejrzenie "Parady" - parada jest o 13.00 - jesli wyjedziemy o 9.00 to powiedzmy o 10.00 jesteśmy na miejscu gotowi na zwiedzanie ( zanim znajdziemy przewodnika (20zł) zanim się ruszymy to będzie 10.30 (gośc z Wolsztyna mówił , że zwiedzanie trwa 1 godz. czyli "pi X drzwi " 11.30 - 12.00 będziemy- po - przegrupowanie też chwilę potrwa ( pamiętajmy , że takich jak my będzie kilka tysięcy luda ) - 13.00-14.00 parada i wycofywanie się na " z góry upatrzone pozycje " czyli autokar - myślę , że 15 z minutami będziemy z powrotem (niezły maratonik - nie ?)

__

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - pamiętajmy , że autokar jest jak najbardziej rozsadnym środkiem transportu po (kto wie) całonocnych "polaków rozmowach" - żeby nie było , że jakiś "gieroj" wsiada nie świeży ze swoją rodziną do samochodu i jedzie na paradę !!!!!! :hehe: - ostrzegam :hehe: - zainwestuję w balony - który o własnych siłach nie nadmucha zabieram kluczyki od "woza" a klient biegnie za autokarem :hop1:................... :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.