Skocz do zawartości

Wielkanoc nad Zalewem Siamoszyce 18 - 21.04.2014


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lista jest jak najbardziej otwarta,cały kemping do naszej dyspozycji, tylko zapomniałem spytać co ze zjeżdżalnią - jeżeli sprawna i czynna, to możemy się poślizgać do wody :]  Muszę przyznać , że jestem zdumiony frekwencją.

Aaa -a co się dzieje z Osmanem? pojechał Wiedeń zdobywać? Irek, kto mi zapewni bezpieczny powrót do przyczepy? :lol:

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga jest prosta kierujesz się na Pradła jedziesz ulicą Jurajską DK78 za Orlenem zjeżdziesz z głównaj w ale dalej Ul: Jurajską potem jest już oznaczone :-)

 

https://maps.google.pl/maps?saddr=zawiercie+siamoszyce&hl=pl&ll=50.516026,19.561082&spn=0.003902,0.009645&sll=51.953751,19.134379&sspn=7.748851,19.753418&t=h&mra=ls&z=17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten osrodek ma jakis dokladniejszy adres np;ulica,nr budynku

 

Taaa maaa - za  5-tym chlewikiem skręcić w prawo :]  Zerknij na 1 stronę tego wątku , wstawiłem tam link z Geoportalu, pod krzyżykiem masz nasze pole. W nawigacji ręcznie zaznacz to miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa -a co się dzieje z Osmanem? pojechał Wiedeń zdobywać? Irek, kto mi zapewni bezpieczny powrót do przyczepy? :lol:

Na Brennej wygła mi się linka holownicza do holowania emerytów-sercowców-tancerzy muszę zakupić nową. Myślę że na Muszynę już będzie, tak, że śpij spokojnie.

 

Posprząta,  drewna nanosi,  miejsca przygotuje

Takiemu to dobrze  :]

Seba nie wierz w to, wujowi długo schodzi z rozstawianiem nóżek.

Dla Focus-ka zabierz rękawice spawalnicze gdyby przyszedł mu do głowy kolejny wspaniały pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Focus-ka zabierz rękawice spawalnicze gdyby przyszedł mu do głowy kolejny wspaniały pomysł.

 

Nie wiem dlaczego ale zawsze w Waszym towarzystwie przychodzą mi wspaniałe pomysły, szczególnie w godzinach późno wieczornych.... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Brennej wygła mi się linka holownicza do holowania emerytów-sercowców-tancerzy muszę zakupić nową. Myślę że na Muszynę już będzie, tak, że śpij spokojnie.

 

 

 

To żeś błysnął dowcipem :]  Cały czas myślałem , że przyjedziecie ....

.

Focus

Nie wiem dlaczego ale zawsze w Waszym towarzystwie przychodzą mi wspaniałe pomysły, szczególnie w godzinach późno wieczornych.... :]

 

Nie Ty jeden masz takie problemy , w Brennej musiałem okulary prostować po tym jak mnie Osman chciał wcisnąć

 do przyczepy przez luk bombowy :]

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zapowiada się super.

Nawał obowiązków i innych okoliczności nie pozwoli Nam dotrzeć z cepką choć mamy blisko.Ale tak jak Misio może uda Nam się zajżeć bez.

Literek ,worek drzewa , kociołek i może wpisowe przejdzie.....

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.