Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

23 minuty temu, emus2 napisał:

Rok temu też tak myślałem ale 99% telewizorów to jest właśnie badziew z Chin tylko stówkę czy dwie trzeba dopłacić za markę.

No nie do końca. Philips to TCL, czyli nie badziew z chin, a czołowy producent TV. Ten "badziew" to możesz stawiać koło Samsunga, Sony czy Panasonica, a nie koło Manty. Manta to takie marki jak Blaupunkt czy Grundig czy inny Medion- czyli nonamy ściągane w kontenerach i tylko sygnowane jakimś logo.

23 minuty temu, emus2 napisał:

A co do manty nie mogę na razie złego słowa powiedzieć, a jak się w końcu zepsuje powiem trudno to tylko Manta ?

Dlatego mówię, że lepiej dopłacić 100 zł, kupić tego Philipsa i w porównaniu do Manty mieć 22 cale, a nie 19, mieć wejście CI+ na karty, mieć tuner SAT, mieć Full HD itd. Ta manta za 470 zeta to nieporozumienie w tych pieniądzach.

jacek00

jacek00

21 minut temu, emus2 napisał:

Rok temu też tak myślałem ale 99% telewizorów to jest właśnie badziew z Chin tylko stówkę czy dwie trzeba dopłacić za markę. A co do manty nie mogę na razie złego słowa powiedzieć, a jak się w końcu zepsuje powiem trudno to tylko Manta ?

Dlatego mówię, że lepiej dopłacić 100 zł, kupić tego Philipsa i w porównaniu do Manty mieć 22 cale, a nie 19, mieć wejście CI+ na karty, mieć tuner SAT, mieć Full HD itd. Ta manta za 470 zeta to nieporozumienie w tych pieniądzach.

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.